Úvodních dvacet minut zápasu Orlům nechutnalo

Lanškroun - Z ledu lídra soutěže se vrátili hokejisté Lanškrouna s prázdnou. Prohráli vysoko 5:9. Orlům příliš nevyšla první třetina, která určila ráz vývoje celého střetnutí.

12.12.2017

Ilustrační fotoFoto: František Géla

Domácím stačilo jen několik málo minut k tomu, aby si vypracovali pohodlný náskok. Skóre otevřel Pfeifer v páté minutě, což se dalo ještě překousnout, ale co se dělo poté, na to budou chtít Lanškrounští rychle zapomenout. Během tří minut obdrželi tři góly. V oslabení se prosadil Praus, na 3:0 zvyšoval Haklička a nejpovedenější pasáž ze strany Nového Města pojistil čtvrtým gólem Řezníček. Alespoň korekci stavu obstaral v závěru třetiny Poles. Možná tím své spoluhráče nabudil, protože se Orli dostali na dostřel jedné branky. Jenže drama domácí záhy odmítli, když se dvakrát prosadili.

Orli zkusili změnu gólmana, ale ani tenhle tah změnu nepřinesl. Sice Markl snížil, ale znovu to nebylo nadlouho. Domácím vyšla přesilová hra a hosté tak ztráceli před třetí třetinou tři góly. Bohužel zvrat se nedostavil. Naopak to byli Novoměstští, kdo přidával další góly. Stav se vyšplhal na 9:4 a s tím už by neudělal nic ani vítěz Stanleyova poháru. Čtyři minuty před závěrečnou sirénou už jen Janík korigoval na 5:9.

V letošním roce čeká na hokejisty Lanškrouna ještě jedno utkání, když v pátek 22. prosince přivítají Semechnici.

Pro své fanoušky Orli připravili zajímavé přátelské utkání, když se 31. prosince od 13 hodin utkají Orli Lanškroun s kanadským týmem Lincoln Blades. Jedná se o duel hráčů kategorie U17.

Autor: Miroslav Bednář

12.12.2017 VSTUP DO DISKUSE

Vyšetření krevní srážlivosti bude rychlejší.
4

Vyšetření krevní srážlivosti bude rychlejší

Městský úřad Lanškroun. ilustrační foto.

Medaile z Lanškrouna míří do USA

Dálnice D35 je o krok blíž. Čeká ji veřejné projednání

Vysoké Mýto - Deset let, tak dlouho se mluví o stavbě dálnice D35 (tehdy označované R35), která pomůže přetíženému městu. Nyní projekt dosáhl dalšího milníku, a to v úseku Vysoké Mýto - Džbánov.

Pět branek a bylo po nadějích. Spartaku to neklape

Choceň - Výsledkové zlepšení se nekonalo z pohledu hokejistů Spartaku ani na ledě Hlinska, kde Choceň podlehla v dalším kole nadstavby krajské ligy 3:8. Hosté draze pykali ve druhé třetině, kdy se jejich naděje rozplynuly během chvíle.