HC Kohouti Česká Třebová – HC Chrudim 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Branky: 6. Pelán (Klíma), 17. Fúzik (Matys), 21. Fúzik (Dítě, Matys) – 36. Holub, 36. Králíček (Kněžour, Urban), 44. Dobiáš (Kišš), 59. Kišš (Ježek). Rozhodčí: Padevět – Schaffer, Holeček. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Diváci: 406. Česká Třebová: Mahdal – Krejnus, Lesák, Poul, Papadopulos, Poul, Řehák – Zadina, Vlček, Hemský – Matys, Fúzik, Dítě – Klíma, Janda, Pelán.

Prvních pět minut se hrálo před českotřebovskou brankou, potom však nečekaně udeřilo na druhé straně. V čase 5:45 zužitkoval přesnou Klímovu přihrávku pohotový Pelán – 1:0. Chrudimští měli první gólovou příležitost ve 13. minutě, Cvrček však mířil vedle. Navlas stejně dopadl o malý okamžik později domácí Zadina. V 16. minutě Kohouty podržel brankář Mahdal, následně vyrobili chrudimští obránci školáckou chybu, k puku se dostal Matys, rychle přihrál Fúzikovi, který nic nevymýšlel a příklepem tvrdě a přesně vystřelil – 2:0.
Obrovskou radost přinesla fanouškům Kohoutů 21. minuta. Dítě našel před brankou Fúzika, který přesnou zadovkou vyhnal gólmana Amenta na střídačku – 3:0. Hosté začali po třetí inkasované brance více bruslit a měli stále výraznější převahu. Z tlaku, který Chrudimští vyprodukovali, padly dva góly, a dokonce v jedné minutě. U první branky chyboval obránce Lesák a Holub měl snadný úkol – 3:1. Krátké zatmění domácích potrestal Králíček – 3:2. Na tom, že hosté nevyrovnali ještě ve druhé třetině, měl největší zásluhu dobře chytající Mahdal.
Třetí třetina odstartovala šancí, kterou měl Dítě. Chrudimská odpověď byla mnohem účinnější. V čase 43:08 předvedli domácí hokejisté další hrubku v rozehrávce a první chrudimský útok toho využil. Po přihrávce Kišše velmi snadno vyrovnával Dobiáš – 3:3. Hostů bylo plné hřiště, ale přibrzdily je nedovolené zákroky, ovšem přesilovky Třebovských byly tristní. V 57. minutě putoval na trestnou lavici domácí Krejnus, chrudimský kouč si vzal oddechový čas a dobře udělal. Jeho svěřenci si počkali na krátkou přesilovku a minutu před koncem rozhodl Kišš – 3:4.

HC Spartak Polička – HC Spartak Choceň 4:5 (1:2, 2:0, 1:3)
Branky: 3. Gregar (Szilva, Škarýd), 21. Gregar (Szilva), 35. Gregar (Škarýd), 57. Škarýd (Gregar) – 2. M. Pilař (Knytl), 16. P. Prachař (T. Prachař), 43. Křečan (Růžička), 46. Fišer (T. Prachař), 59. Krejza (Voříšek). Rozhodčí: Přichystal, Parýzek, Říha. Vyloučení: 5:7, navíc Švejda (P) 10 min. OT + OK. Využití: 1:1. Diváci: 385. Choceň: Sajdl – Růžička, Vyskočil, Fišer, P. Prachař, T. Prachař, M. Pilař, L. Pilař, Knytl, Křečan, Fikejz, Pochobradský, Krejza, Voříšek, Bessonov, Novák.

Poličští odehráli velice smolné utkání a těsná porážka je pro ně krutá. Začali sice hrubkou, která měla za následek brzy inkasovanou branku, stejně rychle však odpověděl Gregar a zahájil svůj výjimečný večer. Poté vrátil vedení na choceňskou stranu P. Prachař, ale byl to zase neudržitelný Gregar, kdo se ve druhé dvacetiminutovce postaral o obrat výsledku na 3:2.
Příznivé skóre pro domácí Spartak však nemělo ve třetí třetině dlouhý život a na vině byla hrubá individuální chyba, kterou potrestal ve 43. minutě Křečan. Utekly další tři minuty a Choceň už vedla díky Fišerovi (3:4), ale Poličští pořád cítili svoji šanci a hlavně Gregar velel do útoku. Po jeho akci v 57. minutě Škarýd srovnal (už předtím nebyl domácím při signalizovaném vyloučení uznán gól, místo toho obdržel protestující Švejda trest do konce utkání).
Necelé dvě minuty scházely Poličským minimálně k zisku cenného bodu, poté ovšem znovu chybovali ve svém obranném pásmu a nepokrytý Krejza uklidil puk za Opršala, čímž definitivně rozhodl o vítězství choceňského Spartaku. (bed, rh, van)