Dlouhoňovice – Ústí 5:3 (4:0, 1:1, 0:2). Začátek se povedl Dlouhoňovicím, po čtyřech brankách prvního útoku odcházely do kabin za stavu 4:0. Hned v úvodu druhé části zvýšily na 5:0 a ve vzduchu byla desítka. Jenže neuplynula ani minuta a Ústí se radovalo z první branky v sezoně. Ve třetí třetině se mu dokonce podařilo snížit na rozdíl dvou branek, drama se ale nekonalo. Fakta – branky a asistence: 5. Macháček (J. Plundra, T. Plundra), 7. T. Plundra (Maháček, J. Plundra), 12. J. Plundra (T. Plundra, Macháček), 15. T. Plundra (Dubec), 21. Macháček (T. Plundra) – 22. Horský (Bílý), 50. Fišer (Herman), 55. Kučírek (Bílý). Rozhodčí: Buček – Huryta, Šedivý. Vyloučení: 9:7. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 90. Střely: 52:28.

Semanín – Tisová 1:5 (0:3, 0:2, 1:0). Hned na začátku Semanín inkasoval a do konce první části přidali Tisovští ještě další dvě branky. Projev Semanína se ve druhé části sice zlepšil, přesto přidala Tisová další dvě úspěšné trefy. V poslední části hostím začaly docházet síly a Semanín se dočkal čestného úspěchu. Přes pět inkasovaných branek skvěle zachytal semanínský brankář Šmíd. Fakta – branky: Kovář – K. Novák 2, J. Novák, Matějíček, Studnička. Vyloučení: 3:8. Využití: 0:1. Diváci: 100.

Jaroslav Kovář, trenér Semanína: „Myslím, že výsledek je celkem přijatelný. Kluci bojovali, ale opět nás srazili hrubé chyby. Velmi nespokojený jsem byl s hrou při naší přesilové hře. Hodně nás podržel brankář Šmíd. Za druhou a třetí třetinu si zaslouží celý tým malou pochvalu.“