Litomyšl – Choceň 1:6 (0:2, 1:3, 0:1). Choceň v pohodě přidávala branky a nenuceně dokráčela k vítězství. Dvěma góly a jednou přihrávkou se blýskl choceňský Držmíšek. Nejvíce si tak zařádila domácí časomíra.

V čase 5:19 přeskočila na údaj 11:11. Nikomu to ale nevadilo, kupodivu ani trojici rozhodčích a i bez šesti minut se utkání bez problémů dohrálo. Zápas se tak zařadí nejspíš do Guinessovy knihy rekordů. Poslední třetinu totiž hokejisté zvládli za neuvěřitelných dvaadvacet minut hrubého času.
Škoda, že se jim to nepodařilo stlačit pod dvacet, to by bylo teprve něco. Fakta – branky Ch: Držmíšek 2, Mimra, Zavřel, Hudousek, Krejza. Asistence: Janoušek 2, Mimra, V. Škorpil, Hudousek, Krejza, Procházka. Rozhodčí: Kukeně – Ježek, Plch. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 140. HC Choceň: Kroužil – Pokorný, P. Šeda, Mimra, Janoušek – Procházka, Hudousek, Černý, V. Škorpil, Zavřel, Držmíšek, Schejbal, Pochobradský, Krejza.