Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Miroslav Tesař vysázel na kupon deset remíz. Sedmkrát trefil

Pardubice – Chcete najít ve výsledcích čtvrtého kola plusové body? Tak to si vezměte pro jistotu lupu! A zaměřte se na jméno Miroslav Tesař. Ten získal jedenáct bodů. Víte, jak to udělal? Vsadil deset remíz. Světe, div se (nebo se spíše nediv), trefil sedm „plichet" v extralize.

16.1.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

Pořadí po 4. kole

1. – 3. místo
PA0346 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 5 29
PA0180 Karel Štorek, Cerekvice 2 29
PA0341 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto -1 29
4. – 6. místo
PA0201 Monika Merglová, Litomyšl -1 26
PA0209 Zdeňka Štefánková, M. Třebová -1 26
PA0382 Roman Špaček, Sopotnice -4 26
7. místo
PA0218 Marcel Pánik, Rychnov 0 24
8. – 14. místo
PA0383 Libor Diblík, Sopotnice 5 23
PA0094 Miroslav Balínek, Pardubice 2 23
PA0078 Matěj Košťál, Pardubice 2 23
PA0349 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 2 23
PA0315 Andrea Gibiecová, Polička -4 23
PA0275 Eva Lejhancová, Pardubice -4 23
PA0026 Vladimír Škarvada, Hlinsko -4 23
15. – 22. místo
PA0343 Václav Krásný, Vysoké Mýto -1 20
PA0066 Radka Krejčová, Pardubice -1 20
PA0107 Michal Špaček, Dašice -1 20
PA0244 Karel Bělohlav, Pardubice -4 20
PA0008 Pavel Drahý, Chrudim III -4 20
PA0070 Laďka Chmelenská, Pardubice -4 20
PA0061 Martin Joudal, Veselí -4 20
PA0251 Petr Sedlák, Staré Město -4 20
23. – 24. místo
PA0436 Eduard Brázda, Svitavy 8 18
PA0119 Jaromír Patočka ml., Bělá 0 18
25. – 54. místo
PA0388 Miroslav Tesař, Česká Třebová 11 17
PA0266 Jan Kubát, Pardubice 5 17
PA0345 Evžen Filip, Vysoké Mýto 2 17
PA0162 Josef Svoboda, Slatiňany 2 17
PA0381 Jolana Špačková, Sopotnice 2 17
PA0080 Láďa Daněk, Pardubice -1 17
PA0316 Petr Jílek, Polička -1 17
PA0062 František Kaplan, Moravany -1 17
PA0071 Václav Svoboda, Černá u Bohdanče -1 17
PA0352 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto -1 17
PA0255 Lucie Topičová, Dolní Ředice -1 17
PA0174 Pavel Barvíř, Zlín -4 17
PA0321 Karel Drábek, Nedvězí -4 17
PA0199 Josef Mergl, Litomyšl -4 17
PA0397 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -4 17
PA0040 Pavel Suchánek, Svojšice -4 17
PA0238 Václav Šimr, Kostěnice -4 17
PA0125 Romana Vyoralová, Svratouch -4 17
PA0126 Míša Vyoralová, Svratouch -4 17
PA0385 Josef Diblík, Sopotnice -7 17
PA0182 Markéta Gregušová, Litomyšl -7 17
PA0333 Zdeněk Honza, Ústí n. Orl. -7 17
PA0153 Zdenda Horník, Bítovany -7 17
PA0276 Radek Ipser, Starý Mateřov -7 17
PA0339 Gabriela Khýnová, Vysoké Mýto -7 17
PA0274 Vladimír Paďour st., Pardubice -7 17
PA0145 Jan Polášek st., Chrudim III -7 17
PA0379 Jiří Stránský, Řetová -7 17
PA0280 Stanislav Novotný, Staré Hradiště -10 17
PA0137 Lenka Solničková, Srní -10 17
55. místo
PA0165 Tomáš Marný, Pardubice 0 16
56. – 57. místo
PA0118 Bohuslav Bulva, Bělá 0 15
PA0144 Miloslav Kopecký, Rozhovice -4 15
58. – 91. místo
PA0351 Filip Ryant, Vysoké Mýto 8 14
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 5 14
PA0256 Zdeněk Drobný, Poříčí 2 14
PA0161 Pavel Váňa, Slatiňany 2 14
PA0239 Libor Doležal, Pardubice -1 14
PA0367 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 14
PA0184 Roman Greguš st., Litomyšl -1 14
PA0213 Alena Khýrová, Staré Město -1 14
PA0047 Jan Kuchta, Pardubice -1 14
PA0399 Marie Moníková, Ráby -1 14
PA0285 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň -1 14
PA0090 Hana Sejkorová, Pardubice -1 14
PA0138 Martin Solnička, Srní -1 14
PA0089 Jakub Svoboda, Pardubice -1 14
PA0191 Václav Zavřel, Dolní Újezd -1 14
PA0348 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto -4 14
PA0158 Josef Jelínek, Čankovice -4 14
PA0127 Míra Kučera, Svratouch -4 14
PA0241 Jana Kutinová, Pardubice -4 14
PA0198 Miloš Mergl, Litomyšl -4 14
PA0200 Klára Merglová, Litomyšl -4 14
PA0219 Karel Rádsetoulal, Radkov -4 14
PA0286 Roman Štěpánek, Horní Jelení -4 14
PA0140 Robert Tesárek, Tuněchody -4 14
PA0030 Libor Tuček, Bělá -4 14
PA0268 Ludmila Zábská, Pardubice -4 14
PA0376 Pavel Bambušek, Česká Třebová -7 14
PA0322 Jiří Drábek, Nedvězí -7 14
PA0334 Zdeněk Honza ml., Ústí n. Orl. -7 14
PA0205 Aleš Hrubý, M. Třebová -7 14
PA0355 Josef Koukol, Klášterec n. Orl. -7 14
PA0273 Marie Paďourová, Pardubice -7 14
PA0072 Milan Shejbal ml., Pardubice -7 14
PA0340 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto -7 14
92. – 93. místo
PA0375 Milan Kopecký, Česká Třebová 0 13
PA0010 Jiří Svoboda, Chrudim 0 13
94. – 102. místo
PA0432 Růžena Lebedová, Svitavy 5 12
PA0189 Helena Benešová, Trstěnice 0 12
PA0121 Jaroslav Brůna, Bělá 0 12
PA0117 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 12
PA0120 Jaromír Patočka st., Bělá 0 12
PA0380 Milan Pustaj, Česká Třebová 0 12
PA0227 Ladislav Kubizňák, Sezemice -10 12
PA0229 Filip Kubizňák, Sezemice -10 12
PA0228 Anna Matúšů, Sezemice -10 12
103. – 143. místo
PA0224 Renata Koťarová, Pardubice 5 11
PA0173 Tereza Roubínková, Skalica 2 11
PA0364 Mirek Buřič, Chrudim -1 11
PA0110 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč -1 11
PA0104 Radoslava Marková, Pardubice -1 11
PA0262 Miloslava Michková, Pardubice -1 11
PA0298 Milan Písek, Jaroměřice -1 11
PA0172 Stanislav Barvíř, Podlíšťany -4 11
PA0045 Jaroslav Čáp, Pardubice -4 11
PA0242 Iva Doležalová, Pardubice -4 11
PA0183 Roman Greguš ml., Litomyšl -4 11
PA0366 Tomáš Halbrštát, Letohrad -4 11
PA0115 Roman Hanuš, Slatiňany -4 11
PA0029 Vladislav Jiroušek, Lhota u Chroust. -4 11
PA0208 Luboš Komprda, M. Třebová -4 11
PA0081 Jan Košťál, Pardubice -4 11
PA0077 Nikol Košťálová, Pardubice -4 11
PA0067 Miloš Krejčí, Pardubice -4 11
PA0216 Jana Kumstátová, Staré Město -4 11
PA0235 Hana Machová, Pardubice -4 11
PA0015 Marie Páchová, Jablonné n. Orl. -4 11
PA0124 Jiří Rejda, Svratouch -4 11
PA0087 Josef Svoboda, Pardubice -4 11
PA0088 Jarmila Svobodová, Pardubice -4 11
PA0139 Ladislav Synek, Pardubice 2 -4 11
PA0054 Bohuslav Šulc ml., Pardubice -4 11
PA0350 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto -4 11
PA0083 Ladislav Voršilka, Pardubice -4 11
PA0108 Ladislav Zábský, Pardubice -4 11
PA0024 Drahomíra Bláhová, Bělá -7 11
PA0290 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. -7 11
PA0282 Martin Hrnčál, Staré Hradiště -7 11
PA0037 Eva Kacafírková, Kočí -7 11
PA0091 Alena Knapeová, Pardubice -7 11
PA0111 Vladimír Paďour ml., Pardubice -7 11
PA0016 Radek Pešek, Libchavy -7 11
PA0342 Hana Ryantová, Vysoké Mýto -7 11
PA0210 Bedřich Štefánek, M. Třebová -7 11
PA0152 Martin Horník, Bítovany -10 11
PA0034 Zdeněk Sotona, Žumberk -10 11
PA0277 Martin Špunda, Staré Hradiště -10 11
PA0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody -10 11
PA0142 Ilona Tesárková, Tuněchody -10 11
144. místo
PA0194 Sandra Horská, Litomyšl 0 10
145. – 151. místo
PA0258 Marek Boštík, Poříčí 0 9
PA0265 Karel Hamáček, Pardubice 0 9
PA0122 Hana Honzáková, Lozice 0 9
PA0197 Radovan Rumler, Litomyšl 0 9
PA0424 David Krčil, Skuteč -7 9
PA0221 Bedřich Doseděl, M. Třebová -10 9
PA0222 Věra Dosedělová, M. Třebová -10 9
152. – 202. místo
PA0319 Michal Novotný, Nedvězí 2 8
PA0287 David Roušar, Svitavy 2 8
PA0288 Patrik Roušar, Svitavy 2 8
PA0289 Radek Roušar, Svitavy 2 8
PA0453 Mike Horn, St. Hradiště 0 8
PA0448 Roman Kubík, Vejvanovice 0 8
PA0069 Karel Braun, Pardubice -1 8
PA0017 Ladislav Fabián, Chrudim -1 8
PA0112 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 8
PA0146 Jan Polášek, Chrudim III -1 8
PA0163 Viktor Svoboda, Slatiňany -1 8
PA0156 Kateřina Táborská, Slatiňany -1 8
PA0079 Drahoslav Daněk, Rychnov n. K. -4 8
PA0116 Hana Hanušová, Slatiňany -4 8
PA0154 Antonín Hradec, H. Městec -4 8
PA0368 Leoš Jantač, Lanškroun -4 8
PA0214 Aťka Khýr, Staré Město -4 8
PA0092 Jan Kouřil, Pardubice -4 8
PA0259 Jana Krejcarová, Pardubice -4 8
PA0095 Vilma Látová, Pardubice -4 8
PA0271 Jiří Lejhanec, Pardubice -4 8
PA0076 Jaroslav Mako, Staré Hradiště -4 8
PA0336 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto -4 8
PA0102 Jiří Mikloško, Pardubice -4 8
PA0190 Josef Novák, Litomyšl -4 8
PA0318 Helena Novotná, Nedvězí -4 8
PA0392 Ivana Sedláková, Ústí n. Orl. -4 8
PA0302 Marek Soural, Úsobrno -4 8
PA0353 Miroslav Záleský, Tisová -4 8
PA0361 Jiří Držmíšek, Choceň -7 8
PA0308 Ladislav Hladký ml., Sebranice -7 8
PA0269 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -7 8
PA0215 Ladislav Khýr, Staré Město -7 8
PA0317 Martina Novotná, Nedvězí -7 8
PA0044 Josef Pejcha, Staré Jesenčany -7 8
PA0149 Marián Polášek, Chrudim III -7 8
PA0312 Julius Premauer, Bystré -7 8
PA0128 Ladislav Starý, Zaječice -7 8
PA0377 Silvie Stránská, Řetová -7 8
PA0378 Matěj Stránský, Řetová -7 8
PA0033 Jan Sychra ml., Bělá -7 8
PA0186 Šimon Šilar, Jarošov -7 8
PA0046 Josef Urbanec, Pardubice -7 8
PA0211 Josef Brychta, Kunčina -10 8
PA0150 Lenka Horáková, Svídnice -10 8
PA0294 Jaroslav Koutný, Jaroměřice -10 8
PA0014 Antonín Pácha, Jablonné n. Orl. -10 8
PA0148 Martin Souček, Chrudim III -10 8
PA0135 Jiří Starý, Bítovany -10 8
PA0027 Jan Šár st., Chrast -10 8
PA0143 Patrik Tesárek, Tuněchody -10 8
PA0278 Marie Vrátilová, Staré Hradiště -10 8
203. – 206. místo
PA0164 Sanis Bouzolidis, Pardubice 0 7
PA0369 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 0 7
PA0373 Markéta Hyksová, Česká Třebová 0 7
PA0267 Miloslav Zita, Lázně Bohdaneč 0 7
207. – 211. místo
PA0085 Jiří Maštalíř ml., Pardubice 0 6
PA0147 Lucka Součková, Chrudim III 0 6
PA0042 Libor Kubišta, Pardubice -4 6
PA0443 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová -4 6
PA0217 Pavel Sotorník, M. Třebová -4 6
212. – 276. místo
PA0470 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 5 5
PA0460 Leoš Mihola, Svitavy 5 5
PA0462 Hynek Vávra, Svitavy 5 5
PA0327 Alena Slabá, Svitavy 2 5
PA0329 Anna Slabá, Svitavy 2 5
PA0331 Ondřej Slabý, Svitavy 2 5
PA0323 Dominik Slabý, Svitavy 2 5
PA0325 Pavel Slabý ml., Svitavy 2 5
PA0326 Pavel Slabý st., Svitavy 2 5
PA0001 Pavel Šimek, Dašice 2 5
PA0082 Jan Alinče, Pardubice 0 5
PA0097 Jan Kubát, Pardubice 0 5
PA0284 Tomáš Mach, Přelouč 0 5
PA0175 Vladimír Bačík, Litomyšl -1 5
PA0155 František Jelínek, Čankovice -1 5
PA0393 Pavla Lejsková, Pardubice -1 5
PA0075 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště -1 5
PA0020 Josef Pešava, Chrudim -1 5
PA0012 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 5
PA0299 Kateřina Písková, Jaroměřice -1 5
PA0171 Kája Remeš, Pardubice -1 5
PA0129 Ladislav Starý ml., Zaječice -1 5
PA0313 Jiří Vávra, Polička -1 5
PA0109 Ludmila Havlíková, Pardubice -4 5
PA0230 Lukáš Hyvl, Vápno -4 5
PA0103 Jiří Marek, Pardubice -4 5
PA0160 Miloš Moravec, Slatiňany -4 5
PA0048 Patrik Poulíček, Pardubice -4 5
PA0035 Lenka Sotonová, Žumberk -4 5
PA0245 Jaroslav Šlesinger, Čistá -4 5
PA0043 Josef Štěrba, Pardubice -4 5
PA0167 Josef Vacek, Chrudim III -4 5
PA0168 Jaroslava Vacková, Chrudim III -4 5
PA0233 Radek Voříšek, Staré Hradiště -4 5
PA0384 Roman Diblík, Sopotnice -7 5
PA0113 Lucie Hanušová, Slatiňany -7 5
PA0306 Ladislav Hladký st., Sebranice -7 5
PA0007 Eva Hromádková, Chrast -7 5
PA0041 Martin Jandák, Přelouč -7 5
PA0338 Josef Khýn, Vysoké Mýto -7 5
PA0303 Martin Krč, Horní Štěpánov -7 5
PA0270 Miloš Krejčí ml., Pardubice -7 5
PA0248 Karel Kuběna, Svitavy -7 5
PA0101 Marie Miklošková, Pardubice -7 5
PA0151 Mirek Svoboda, Ronov -7 5
PA0032 Jan Sychra, Bělá -7 5
PA0252 Miloslava Topičová, Dolní Ředice -7 5
PA0009 Pavel Urválek, Chrudim III -7 5
PA0038 Bohuslav Vančura, Pohránov -7 5
PA0185 Jaroslav Zeman, Jarošov -7 5
PA0254 František Boštík, Poříčí -10 5
PA0260 Jiří Frank, Trstěnice -10 5
PA0134 Josef Fuksa, Tuněchody -10 5
PA0391 Bohuslav Kolář, Ústí n. Orl. -10 5
PA0159 Olga Moravcová, Slatiňany -10 5
PA0337 Roman Páral, Vysoké Mýto -10 5
PA0011 Josef Petrus, Sobětuchy -10 5
PA0305 Josef Popelka, Polička -10 5
PA0310 Jaroslava Premauerová, Bystré -10 5
PA0053 Bohuslav Šulc, Pardubice -10 5
PA0297 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice -10 5
PA0059 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov -10 5
PA0203 Tomáš Urban, Litomyšl -10 5
PA0179 Pavel Vávra, Litomyšl -10 5
277. – 282. místo
PA0188 Marek Beneš, Trstěnice 0 4
PA0344 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 0 4
PA0195 Veronika Hořínková, Litomyšl 0 4
PA0309 Stanislav Kučera, Polička 0 4
PA0311 Jiří Premauer, Litomyšl 0 4
PA0204 Pavel Urban, Litomyšl -10 4
283. – 296. místo
PA0442 Hana Čečerová, Č. Třebová 2 3
PA0354 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice 2 3
PA0123 Miroslav Honzák, Lozice 0 3
PA0086 Václav Maštalíř, Pardubice 0 3
PA0434 Anna Bisová, Karle -1 3
PA0428 Michal Brázda, Svitavy -1 3
PA0356 Petr Kříž, Dolní Sloupnice -1 3
PA0064 Jitka Šováňová, Pce – Svítkov -1 3
PA0429 Kristýna Brázdová, Svitavy -4 3
PA0417 Pavel Hypšman, Staré Hradiště -4 3
PA0440 František Kovář, Č. Třebová -4 3
PA0063 Radek Slavík, Pce – Svítkov -7 3
PA0249 Jiří Fečko, Opatov -10 3
297. – 348. místo
PA0468 Martin Fišer, Vendolí 2 2
PA0461 Miloš Kafuněk, Svitavy 2 2
PA0330 Anja Slabá, Svitavy 2 2
PA0328 Tomáš Slabý, Svitavy 2 2
PA0324 Petr Slabý, Svitavy 2 2
PA0407 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 2
PA0405 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 2
PA0170 Martina Homolková, Lukavice 0 2
PA0451 Lenka Horn, St. Hradiště 0 2
PA0196 Miroslav Horský, Litomyšl 0 2
PA0193 Lucie Hořínková, Litomyšl 0 2
PA0445 Jaroslav Jirout, Litomyšl 0 2
PA0386 Martin Kaplan, Sopotnice 0 2
PA0114 Pavel Hanuš, Slatiňany -1 2
PA0206 Lucie Hárychová, Koclířov -1 2
PA0023 René Hromádko, Zaječice -1 2
PA0099 Jiří Mládek, Pardubice -1 2
PA0320 Oldřich Černý, Polička -4 2
PA0006 Jan Hromádko, Chrast -4 2
PA0247 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice -4 2
PA0096 Jiří Maštalíř, Pardubice -4 2
PA0400 Václav Moník, Ráby -4 2
PA0301 Jana Písková ml., Jaroměřice -4 2
PA0395 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje -4 2
PA0055 Rudolf Procházka, Pardubice -4 2
PA0028 Vladislava Šárová, Chrast -4 2
PA0264 Dominika Drábková, Pardubice -7 2
PA0387 Jan Drozd, Ústí n. Orl. -7 2
PA0058 Zuzana Havránková, Pardubice -7 2
PA0370 Jan Holub, Česká Třebová -7 2
PA0022 Květa Hromádková, Zaječice -7 2
PA0314 Miroslav Jílek, Polička -7 2
PA0050 Markéta Komárková, Pardubice -7 2
PA0051 Hana Kužilková, Pardubice -7 2
PA0049 Milan Linha, Pardubice -7 2
PA0296 Jan Pazdírek, Jaroměřice -7 2
PA0098 Josef Slabý, Pce – Svítkov -7 2
PA0187 Matěj Šilar, Jarošov -7 2
PA0363 Josef Štursa, Zaječice -7 2
PA0279 Pavel Vrátil, Staré Hradiště -7 2
PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice -10 2
PA0060 Vladimír Havránek, Nový Bydžov -10 2
PA0181 Jan Karlík, Polička -10 2
PA0291 Jana Klíčová, Hradec n. S. -10 2
PA0304 Irena Krčová, Horní Štěpánov -10 2
PA0177 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -10 2
PA0178 Luděk Marčík, Osík -10 2
PA0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd -10 2
PA0073 Tomáš Shejbal, Pardubice -10 2
PA0074 Milan Shejbal st., Pardubice -10 2
PA0031 Ondra Sychra, Bělá -10 2
PA0065 Roman Vencl, Pce – Svítkov -10 2
349. – 354. místo
PA0372 Lubomír Kopecký, Česká Třebová 0 1
PA0374 Libor Stránský, Česká Třebová 0 1
PA0347 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 0 1
PA0455 Pavel Krejcar, Rychnov n. K. -1 1
PA0452 Petr Linha, Pardubice -4 1
PA0223 Jan Schneider, M. Třebová -10 1
355. – 366. místo
PA0427 Lada Polášková, Chrudim III 2 0
PA0425 Milan Štoll, Slatiňany 2 0
PA0359 Vladimír Dostál, Králíky 0 0
PA0212 Petr Kumstát, Staré Město 0 0
PA0409 Milan Popilka, Sedlíšťka -1 0
PA0408 Roman Vaňásek, Jaroslav -1 0
PA0422 Bamba Čermák, Dašice -4 0
PA0430 Marie Homolová, Svitavy -4 0
PA0418 Zdena Šulcová, Pardubice -4 0
PA0360 Vladimír Dostál, Králíky -7 0
PA0292 Martin Zedník ml., Svitavy -7 0
PA0414 Květoslav Gregor, Pardubice -10 0
367. – 402. místo
PA0300 Jana Písková st., Jaroměřice 2 -1
PA0421 Petr Houska, Pardubice 0 -1
PA0446 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 0 -1
PA0447 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 0 -1
PA0406 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 -1
PA0236 Alena Sokolová, Pardubice 0 -1
PA0450 Michal Vobora, Staré Hradiště 0 -1
PA0469 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen -1 -1
PA0401 Ivana Kašparová, Pardubice -1 -1
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy -1 -1
PA0466 Karolina Kořistková, Svitavy -1 -1
PA0225 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady -1 -1
PA0240 Jindřich Dubišar, Pardubice -4 -1
PA0004 Oldřich Ezr ml., Rybník -4 -1
PA0246 Bohuslava Hubinková, Čistá -4 -1
PA0402 Martina Kašparová, Pardubice -4 -1
PA0257 Karel Krejcar, Pardubice -4 -1
PA0100 Bartolomej Mikloško, Pardubice -4 -1
PA0396 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -4 -1
PA0136 Marie Stará, Bítovany -4 -1
PA0093 Marek Balínek, Pardubice -7 -1
PA0253 Pavel Drobný, Poříčí -7 -1
PA0068 Horymír Filip, Pardubice -7 -1
PA0307 Marie Hladká, Sebranice -7 -1
PA0039 Oldřich Hlaváček, Pohránov -7 -1
PA0404 Monika Klabouchová, Velké Koloděje -7 -1
PA0394 Josef Lejsek, Pardubice -7 -1
PA0130 Marie Stará, Zaječice -7 -1
PA0025 Soňa Škarvadová, Hlinsko -7 -1
PA0250 František Topič, Dolní Ředice -7 -1
PA0403 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. -7 -1
PA0232 Antonín Voříšek, Staré Hradiště -7 -1
PA0237 Radek Sedlák, Staré Hradiště -10 -1
PA0226 Barbora Sedláková, Staré Hradiště -10 -1
PA0283 Monika Treichlová, Nový Bydžov -10 -1
PA0202 Jaroslav Urban, Litomyšl -10 -1
403. – 407. místo
PA0166 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 0 -2
PA0431 Karel Tomšík, Hlinsko 0 -2
PA0438 Miloš Drmola, Svitavy -4 -2
PA0449 Vlasta Kubizňáková, Sezemice -4 -2
PA0454 Rudolf Friede, St. Hradiště -7 -2
408. – 420. místo
PA0437 Marina Brázdová, Svitavy 2 -3
PA0052 David Hamáček, Pardubice 0 -3
PA0420 Pavel Kalhous, Pardubice -1 -3
PA0419 Bedřich Vogl, Doubravice -1 -3
PA0358 David Dostál, Králíky -4 -3
PA0433 Josef Bis, Karle -7 -3
PA0415 Jan Heřmanský, Doubravice -7 -3
PA0416 Leona Hypšmanová, Staré Hradiště -7 -3
PA0410 Stanislava Popilková, Sedlíšťka -7 -3
PA0272 Jiří Lejhanec ml., Pardubice -10 -3
PA0293 Martin Zedník st., Svitavy -10 -3
421. – 444. místo
PA0444 Adam Jirout, Litomyšl 0 -4
PA0019 Michal Pešava, Chrudim -1 -4
PA0390 Pavel Bucháček, Řetová -4 -4
PA0467 Marta Fišerová, Vendolí -4 -4
PA0281 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště -4 -4
PA0243 Bohuslav Hubinka, Čistá -4 -4
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy -4 -4
PA0465 Adéla Kořistková, Svitavy -4 -4
PA0458 Eva Kynclová, Krouna -4 -4
PA0459 Eva Kynclová, Krouna -4 -4
PA0018 Martin Pešava, Chrudim -4 -4
PA0471 Bohuslav Poulíček, Pardubice -4 -4
PA0106 Denisa Špačková, Dašice -4 -4
PA0263 Andrejka Drábková, Pardubice -7 -4
PA0132 Iveta Fuksová, Tuněchody -7 -4
PA0365 Lenka Halbrštátová, Letohrad -7 -4
PA0335 Ludmila Honzová, Ústí n. Orl. -7 -4
PA0021 Jan Hromádko, Zaječice -7 -4
PA0332 Oldřich Kubík, Choceň -7 -4
PA0371 Petr Bambusek, Česká Třebová -10 -4
PA0133 Jitka Fuksová, Tuněchody -10 -4
PA0207 Jiří Hárych, Koclířov -10 -4
PA0362 Veronika Křivánková, Zaječice -10 -4
PA0261 Jiří Michek, Pardubice -10 -4
PA0234 Jan Voříšek, Staré Hradiště -10 -4
445. – 447. místo
PA0426 Bohumil Čížek, Svitavy -4 -5
PA0423 Lumír Sokol ml., Pardubice -4 -5
PA0457 Karel Halbrštát, Mistrovice -10 -5
448. – 452. místo
PA0413 Soňa Gregorová, Pardubice -7 -6
PA0084 Vladimír Pátek, Pardubice -7 -6
PA0412 Bohumila Gregorová, Pardubice -10 -6
PA0441 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová -10 -6
PA0435 Deniska Tesárková, Tuněchody -10 -6
453. – 458. místo
PA0036 Eva Sotonová, Žumberk -4 -7
PA0105 Jiří Špaček, Dašice -4 -7
PA0231 Vladislava Horská, Staré Hradiště -7 -7
PA0131 Martin Mašata, Tuněchody -7 -7
PA0002 Lumír Sokol, Pardubice -7 -7
PA0389 Michal Kolář, Ústí n. Orl. -10 -7
459. místo
PA0456 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice -10 -8
460. místo
PA0439 Lucie Kovářová, Č. Třebová -10 -9
461. – 465. místo
PA0157 Denisa Táborská, Slatiňany 2 -10
PA0056 Milan Havránek, Pardubice -4 -10
PA0005 Petr Horník, Kočí -4 -10
PA0169 Ilona Jindřichovská, Holetín -7 -10
PA0295 Hana Koutná, Jaroměřice -10 -10
466. místo
PA0220 Vladimír Vacek, M. Třebová -7 -11
467. místo
PA0411 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -7 -12
468. – 469. místo
PA0357 Sabina Křivánková, Zaječice -4 -13
PA0192 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -7 -13
470. místo
PA0398 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -10 -16
471. místo
PA0057 Tomáš Havránek, Pardubice -4 -19

Výsledky 4. kola

1. Pardubice – Zlín 0 (2:2)
2. Plzeň – Třinec 0 (2:2)
3. Brno – Sparta 0 (1:1)
4. Slavia – Č. Budějovice 0 (1:1)
5. Slavia – Zlín 0 (2:2)
6. Vítkovice – Č. Budějovice 0 (1:1)
7. Litvínov – Plzeň 0 (1:1)
8. Hradec Kr. – Jihlava 2 (0:2)
9. Chrudim – ZH Pardubice 2 (5:6)
10. Světlá n. S. – Choceň 2 (3:5)
Supertrefa:  41

Střípky z Tip ligy

Po čtvrtém kole registrujeme 471 hráčů. To je o dalších čtrnáct více než ve třetím dějství. Celkem hrají 331 muž a 140 žen. Největší hráčské zastoupení okresu Ústí nad Orlicí má Vysoké Mýto, kde tipuje 17 hráčů.
Do čela průběžného pořadí se dostal Václav Šplíchal z Vysokého Mýta, který získal v tomto kole 5 bodů a celkově má bodů 29 stejně jako Karel Štorek (Cerekvice) a Zdenek Ryant (Vysoké Mýto), který klesl z průběžného 1. místa vlivem záporného bodu ze čtvrtého kola.
Uzávěrka pátého kola je ve čtvrtek v 17 hodin. Platí nejen pro naši redakci, ale i počítačové hráče.
Kupony čtvrtého kola zpracoval Miroslav Bednář.
Sběrná místa: Vysoké Mýto: Sport hračky Páral – náměstí Přemysla Otakara, Ústí nad Orlicí: Pivnice U Skoby (Letohradská ul.), Menapo Sport Chudý (T.G.M.), Computer Shop Resler (Pickova ul.) nebo přímo do redakce na adresu: Orlický deník, T. G. Masaryka 96, 562 01 Ústí nad Orlicí.

Autor: Redakce

16.1.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Voličský průkaz. Ilustrační foto.

O voličský průkaz je možné požádat do středy

Krajský přebor ve fotbale: Česká Třebová - Slatiňany.
16

V trenéru Dvořákovi to vře

Chrastecká škola plánuje investice za 18 milionů

Pardubický kraj, Chrast - Chrastecká základní škola 4. listopadu oslaví 140. výročí založení. V současné době ji navštěvuje 468 žáků a na jejich vzdělání se podílí 66 zaměstnanců, z toho například 18 asistentů pedagoga

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.

AKTUALIZOVÁNO

Řidič i dva spolujezdci skončili v nemocnici, oktávka je po střetu na odpis

Pardubický kraj, Dolní Újezd - V sobotu byli po střetu s traktorem řidič Škody Octavie i jeho dva spolujezdci převezeni do nemocnice. K dopravní nehodě došlo pět minut po půl osmé večer za obcí Pohodlí.

Brejkové situace v podání Sloupnice byly ukázkové

Orlickoústecko - Krajská I. B třída: Čisté konto udrželi fotbalisté Srubů proti Starému Mateřovu, což byla záruka, že budou bodovat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení