Místo toho museli nastoupit pouze k utkání o páté místo. V prvním duelu si vedla lépe domácí Choceň. Odveta se bude hrát v neděli v Litomyšli.

 Choceň – Litomyšl 6:3 (0:1, 2:1, 4:1). Domácí, zklamáni z vývoje letošního ročníku, na začátku jen lehce vybruslovali. Skóre tak otevřel za bukem čekající litomyšlský Šeda.

Na začátku prostřední části chyba střídačky Litomyšle, kdy do boje vyslala o jednoho hráče navíc, stála hosty vedení. Jurák zatáhl puk do třetiny a Pochobradský srovnal. Vedení vrátil na stranu Litomyšle Šeda. Choceň srovnala po dvou minutách, když zakombinovali Petr Schejbal s Pavlem Držmíškem.
Poslední část se již hrála v režii Chocně. Poprvé poslal v zápase domácí do vedení brankou v oslabení L. Vích. Ovšem Litomyšl po mizerné Kroužilově rozehrávce srovnala. Hosté přestali v pohodě hrajícím domácím stíhat a často tak byli nuceni sahat po dalších nedovolených zákrocích. Jeden takový potrestal L. Vích a poslal Choceň podruhé do vedení a společně se svými spoluhráči ho už udrželi. Krejza s L. Víchem potom ještě zvýšili na konečných 6:3.

Fakta – branky: 22. Pochobradský (Jurák), 26. Držmíšek (Procházka, Pilař), 45. L. Vích, 50. L. Vích (Voříšek, Jurák), 54. Krejza (Zavřel), 56. L. Vích (Jurák, Stříteský) – 6. Šeda (Fikejz), 23. Šeda (Fikejz, Mimra), 47. Dospěl. Rozhodčí: Úlehla – Buček, Kobr. Vyloučení: 6:12, navíc Fikejz 10 min. OT, Šauer 10 min. OT a OK. Využití: 4:0. Oslabení: 1:1. Střely na branku: 37:30 (8:9, 14:12, 15:9). Diváci: 500. HC Choceň: Kroužil – Stříteský, Voříšek, Pilař, Janoušek - L. Vích, Zavřel, Jurák, Procházka, Pochobradský, Krejza, Držmíšek, V. Škorpil, Schejbal.

Jaroslav Kutílek, trenér Chocně:
„Bylo těžké dát kluky dohromady, aby nás vůbec bylo dost. Nakonec jsme měli jenom dvě obrany a tři útoky. Ve třetí třetině jsme posunuli chybujícího obránce Pilaře do útoku, prohodili jsme ho s univerzálem Vojtou Škorpilem. Dvě třetiny jsme se postupně zvedali a ve třetí už to nebylo tak hrozné. Rozčarovaný jsem byl z toho, že jsme měli po dvě třetiny sedm přesilovek a využili jsme jenom jednu. V poslední dvacetiminutovce už to bylo lepší a na hráčích byla vidět pohoda.“