Samozřejmě, že ten jediný musí mít nejvyšší počet bodů. A v sedmém kole se sólová akce vyvedla Františku Boštíkovi. Vedoucí příčku si udržela Bohuslava Hubinková. S tříbodovým odstupem na ni hledí Karel Drábek. Na třetí příčku se vyhoupl tandem Jiří Michek st. a František Přichystal.

1. – 35. místo
PA0251 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 38
PA0231 Karel Drábek, Nedvězí 5 35
PA0102 Jiří Michek st., Pardubice 8 32
PA0189 František Přichystal, M. Třebová 8 32
PA0187 Lukáš Pánik, Rychnov 5 32
PA0186 Gabriela Pániková, Rychnov 5 32
PA0320 Kateřina Písková, Jaroměřice 2 32
PA0163 Jitka Jelínková, Čankovice 11 29
PA0046 Josef Fuksa, Tuněchody 5 29
PA0024 René Hromádko, Zaječice 5 29
PA0310 Jan Šár, Chrast 5 29
PA0172 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 29
PA0194 Jana Kutinová, Pardubice 2 29
PA0247 Klára Merglová, Litomyšl 2 29
PA0246 Monika Merglová, Litomyšl 2 29
PA0309 Gustav Kovář, Vítějeves -1 29
PA0331 Pavel Barvíř, Zlín 2 27
PA0221 Josef Blažek, Hylváty -1 27
PA0148 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice 11 26
PA0048 Iveta Fuksová, Tuněchody 8 26
PA0018 Miloslava Michková, Pardubice 8 26
PA0291 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 26
PA0292 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 5 26
PA0234 Miroslav Jílek, Polička 5 26
PA0228 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 5 26
PA0229 Marie Páchová, Jablonné n. O. 5 26
PA0198 Miroslav Záleský, Tisová 5 26
PA0156 Martin Solnička, Srní 2 26
PA0058 Josef Svoboda, Pardubice 2 26
PA0171 Karel Tomšík, Hlinsko 2 26
PA0205 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. -1 26
PA0232 Martina Novotná, Nedvězí -1 26
PA0053 Jakub Svoboda, Pardubice -1 26
PA0314 Josef Popelka, Polička 5 24
PA0116 Nikol Košťálová, Pardubice 2 24

36. – 70. místo
PA0237 František Boštík, Poříčí 14 23
PA0095 Jana Kratochvílová, Pardubice 11 23
PA0154 Miroslav Honzák, Lozice 8 23
PA0019 Hana Machová, Pardubice 8 23
PA0244 Miloš Mergl, Litomyšl 8 23
PA0233 Michal Novotný, Nedvězí 8 23
PA0091 Vladimír Paďour ml., Pardubice 8 23
PA0090 Marie Paďourová, Pardubice 8 23
PA0159 Lenka Solničková, Srní 8 23
PA0088 Zuzana Havránková, Pardubice 5 23
PA0027 Jan Hromádko, Chrast 5 23
PA0066 Patrik Tesárek, Tuněchody 5 23
PA0067 Deniska Tesárková, Tuněchody 5 23
PA0203 Jiří Turek, Koldín 5 23
PA0262 Karel Beneš, Vidlatá Seč 2 23
PA0069 Rudolf Brokl, Chrudim 2 23
PA0216 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 23
PA0016 Karel Hamáček, Pardubice 2 23
PA0188 Aleš Hrubý, M. Třebová 2 23
PA0118 Matěj Košťál, Pardubice 2 23
PA0184 Stanislav Mixán, Boršov 2 23
PA0042 Marie Petrová ml., Brozany 2 23
PA0096 Milan Shejbal st., Pardubice 2 23
PA0059 Jiří Svoboda, Chrudim 2 23
PA0061 Ilona Tesárková, Tuněchody 2 23
PA0126 Martina Bendová, Slatiňany -1 23
PA0150 Marie Hladká, Sebranice -1 23
PA0324 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 23
PA0055 Jarmila Svobodová, Pardubice -1 23
PA0334 Marián Polášek, Chrudim 11 21
PA0330 Marie Barvířová, Podlíšťany 8 21
PA0272 Šimon Šilar, Jarošov 5 21
PA0270 Jana Zemanová, Jarošov 5 21
PA0100 Radek Ipser, Pardubice 2 21
PA0336 Lenka Sotonová, Žumberk 2 21

71. – 106. místo
PA0267 Markéta Gregušová, Litomyšl 11 20
PA0264 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 8 20
PA0047 Martin Mašata, Tuněchody 8 20
PA0191 Jindřich Dubišar, Pardubice 5 20
PA0209 Oldřich Kubík, Choceň 5 20
PA0080 Evžen Pospíšil, Srch 5 20
PA0015 Vojtěch Slavík, Moravany 5 20
PA0049 František Starý, Skuteč 5 20
PA0182 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 20
PA0062 Miroslav Tesárek, Tuněchody 5 20
PA0086 Tomáš Havránek, Pardubice 2 20
PA0280 Lenka Chládková, Tatenice 2 20
PA0020 Pavel Kalhous, Pardubice 2 20
PA0111 Markéta Komárková, Pardubice 2 20
PA0315 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 2 20
PA0109 Hana Kužilková, Pardubice 2 20
PA0110 Milan Linha, Pardubice 2 20
PA0125 Václav Moník, Staré Hradiště 2 20
PA0293 Vladimír Smejkal, Pomezí 2 20
PA0158 Marie Stará, Bítovany 2 20
PA0287 Hana Hanušová, Slatiňany -1 20
PA0181 Luboš Komprda, M. Třebová -1 20
PA0207 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto -1 20
PA0322 Jana Písková ml., Jaroměřice -1 20
PA0036 Miroslav Balínek, Pardubice -4 20
PA0051 Marek Balínek, Pardubice -4 20
PA0115 Drahoš Daněk, Rychnov nad Kněžnou -4 20
PA0037 Antonín Hradec, Heřmanův Městec -4 20
PA0279 Miroslav Chládek st., Tatenice -4 20
PA0160 Jiří Starý, Bítovany -4 20
PA0342 David Zelený, Pardubice 11 18
PA0032 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 18
PA0253 Ivan Dostál, Jarošov 5 18
PA0271 Matěj Šilar, Jarošov 5 18
PA0347 František Kovář, Č. Třebová 2 18
PA0333 Jan Polášek, Chrudim 2 18
107. – 151. místo
PA0073 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 8 17
PA0241 Zdeněk Novák, Litomyšl 8 17
PA0200 Tomáš Provazník, Koldín 8 17
PA0283 Pavel Slabý ml., Svitavy 8 17
PA0210 Jiří Volf, Ústí n. O. 8 17
PA0230 Jiří Drábek, Nedvězí 5 17
PA0304 Pavel Drobný, Poříčí 5 17
PA0277 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 17
PA0275 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 17
PA0039 Olga Moravcová, Slatiňany 5 17
PA0217 Lukáš Sedlák, Ústí n. O. 5 17
PA0259 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 5 17
PA0045 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 17
PA0268 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 17
PA0208 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 2 17
PA0105 František Kaplan, Moravany 2 17
PA0138 Jiří Valenta, Pardubice 2 17
PA0323 Michal Valenta, Jaroměřice 2 17
PA0149 Ladislav Hladký, Sebranice -1 17
PA0319 Milan Písek, Jaroměřice -1 17
PA0022 Libor Tuček, Slatiňany -1 17
PA0007 Bohuslav Vančura, Pohránov -1 17
PA0008 Iveta Vančurová, Dolní Roveň -1 17
PA0151 Ladislav Hladký ml., Sebranice -4 17
PA0119 Ladislav Daněk, Pardubice -7 17
PA0106 Nikola Červinková, Pardubice 8 16
PA0338 Eva Kacafírková, Kočí 11 15
PA0214 Libor Diblík, Sopotnice 5 15
PA0337 Eva Sotonová, Žumberk 5 15
PA0029 Jan Šár ml., Skuteč 5 15
PA0235 Martin Štusák, Jablonné n. O. 5 15
PA0269 Jaroslav Zeman, Jarošov 5 15
PA0340 Bedřich Blažek, Pardubice 2 15
PA0071 Radka Horáková, Tuněchody 2 15
PA0357 Josef Jirmásek, Polička 2 15
PA0353 Dan Shelong, Praha 2 15
PA0288 Dominik Slabý, Svitavy 2 15
PA0082 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 2 15
PA0083 Bohuslav Šulc st., Pardubice 2 15
PA0085 Josef Urbanec, Pardubice 2 15
PA0276 Martin Zedník, Svitavy 2 15
PA0054 Jaroslav Mudroch, Lukavice 0 15
PA0079 Michal Zahaluk, Pardubice 0 15
PA0225 Jiří Herynek, Rudoltice -1 15
PA0354 Olga Jirmásková, Polička -1 15
152. – 191. místo
PA0076 Milan Cimfl, Břehy 11 14
PA0306 Jiří Hárych ml., Koclířov 8 14
PA0114 Leona Hypšmanová, Staré Hradiště 8 14
PA0145 František Topič, Dolní Ředice 8 14
PA0239 Pavel Vávra, Litomyšl 8 14
PA0021 Drahomíra Bláhová, Slatiňany 5 14
PA0249 Jiří Frank, Trstěnice 5 14
PA0236 Andrea Gibiecová, Polička 5 14
PA0218 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 5 14
PA0044 Jan Petr, Brozany 5 14
PA0281 Alena Slabá, Svitavy 5 14
PA0161 Matyáš Solnička, Srní 5 14
PA0137 Alena Valentová, Pardubice 5 14
PA0050 Mirek Buřič, Chrudim 2 14
PA0294 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 14
PA0087 Milan Havránek, Pardubice 2 14
PA0212 Radek Pešek, Libchavy 2 14
PA0223 František Prokop, Ostrov 2 14
PA0097 Tomáš Shejbal, Pardubice 2 14
PA0031 Josef Slabý, Svítkov 2 14
PA0064 Petra Tesárková, Tuněchody 2 14
PA0147 Lucie Topičová, Dolní Ředice 2 14
PA0260 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 14
PA0266 Roman Greguš st., Litomyšl -1 14
PA0295 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 14
PA0250 Bohuslav Hubinka, Čistá -1 14
PA0092 Jiří Maštalíř, Pardubice -1 14
PA0245 Josef Mergl, Litomyšl -1 14
PA0123 Kamil Plecháček, Sezemice -1 14
PA0238 Vít Boštík, Litomyšl -4 14
PA0078 David Chrobok, Hradec Králové -4 14
PA0117 Jan Košťál, Pardubice -4 14
PA0242 Josef Novák, Litomyšl -4 14
PA0089 Vladimír Paďour st., Pardubice -4 14
PA0350 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 12
PA0346 Lucie Kovářová, Č. Třebová 2 12
PA0103 Tomáš Štěpánek, Moravany 2 12
PA0133 Stanislava Popilková, Holice 0 12
PA0301 Julius Premauer, Bystré 0 12
PA0012 Ladislava Dostálová, Svítkov -1 12
192. – 229. místo
PA0298 Karel Kuběna, Svitavy 11 11
PA0359 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 8 11
PA0248 Marek Beneš, Trstěnice 5 11
PA0040 Miloš Moravec, Slatiňany 5 11
PA0162 Ladislav Starý, Zaječice 5 11
PA0074 Martin Cimfl, Břehy 2 11
PA0193 Libor Doležal, Pardubice 2 11
PA0030 Pavel Drahý, Chrudim 2 11
PA0206 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 2 11
PA0219 Michal Kolář, Ústí n. O. 2 11
PA0072 Karel Krejcar, Pardubice 2 11
PA0326 Milan Mackerle, Jaroměřice 2 11
PA0122 Zuzka Plecháčková, Sezemice 2 11
PA0285 Anna Slabá, Svitavy 2 11
PA0284 Tomáš Slabý, Svitavy 2 11
PA0004 Václav Šimr, Kostěnice 2 11
PA0165 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 11
PA0136 Roman Vaňásek, Holice 0 11
PA0152 Stanislav Barvíř, Podlíšťany -1 11
PA0139 Miroslav Henžlík, Pardubice -1 11
PA0278 Tomáš Chládek, Tatenice -1 11
PA0296 Jitka Vajsová, Polička -1 11
PA0112 Petr Linha, Pardubice -4 11
PA0273 Luděk Marčík, Osík -4 11
PA0185 Marcel Pánik, Rychnov -7 11
PA0006 René Živný, Pardubice 5 10
PA0202 Marie Turková, Koldín 11 9
PA0355 Martin Jirmásek, Polička 5 9
PA0057 Josef Petrus, Sobětuchy 5 9
PA0033 Josef Svoboda, Slatiňany 5 9
PA0104 Tereza Šimková, Moravany 5 9
PA0180 Josef Brychta, Kunčina 2 9
PA0034 Jindřiška Svobodová, Slatiňany 2 9
PA0255 Jaroslav Jirout, Litomyšl 0 9
PA0254 Zdeněk Jirout, Litomyšl 0 9
PA0329 Karel Remeš, Pardubice -1 9
PA0341 Dominik Hloušek, Pardubice -4 9
PA0075 Robert Tesárek, Tuněchody -4 9
230. – 271. místo
PA0199 Pavel Provazník, Koldín 11 8
PA0374 Jan Bis, Svitavy 8 8
PA0130 Vladan Matějka, Svítkov 5 8
PA0043 Marie Petrová st., Brozany 5 8
PA0131 Ventil Slavík, Moravany 5 8
PA0101 Ladislav Synek, Pardubice 5 8
PA0060 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 2 8
PA0063 Martina Cimflová, Dolní Roveň 2 8
PA0220 Josef Martinec, Ústí n. O. 2 8
PA0325 Zdeněk Plšek, Jaroměřice 2 8
PA0312 Vladislava Šárová, Chrast 2 8
PA0243 Karel Štorek, Cerekvice 2 8
PA0009 Jaroslav Vodička, Pardubice 2 8
PA0192 Iva Doležalová, Pardubice -1 8
PA0011 Martin Dostál, Svítkov -1 8
PA0195 Václav Maštalíř, Pardubice -1 8
PA0204 Radek Matoušek, Vysoké Mýto -1 8
PA0010 Jiří Mládek, Pardubice -1 8
PA0190 Ludvík Potáček, M. Třebová -1 8
PA0098 Milan Shejbal ml., Pardubice -1 8
PA0290 Petr Slabý, Svitavy -1 8
PA0157 Marie Stará, Zaječice -1 8
PA0252 Jaroslav Šlesinger, Čistá -1 8
PA0318 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice -1 8
PA0274 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -7 8
PA0129 Mikuláš Matějka, Svítkov -7 8
PA0107 Pavel Krampera, Pardubice 0 7
PA0345 Stanislav Kučera, Polička 0 7
PA0328 Jiří Čejka, Úhřetice 8 6
PA0308 Miloš Drmola, Svitavy 2 6
PA0332 Terezia Roubínková, Skalica 2 6
PA0307 Jaroslav Brůna, Bělá 0 6
PA0300 Bohuslav Bulva, Bělá 0 6
PA0311 Josef Dvořák, Svitavy 0 6
PA0094 Jiří Maštalíř, Pardubice 0 6
PA0135 Zbyněk Popilka, Holice 0 6
PA0257 Adrian Vaněk, Litomyšl 0 6
PA0364 Věra Blažková, Pardubice -1 6
PA0213 Roman Diblík, Sopotnice -1 6
PA0344 Petr Jílek, Polička -1 6
PA0356 Jana Jirmásková, Polička -1 6
PA0335 Zdeněk Sotona, Žumberk -1 6
272. – 322. místo
PA0081 Ladislav Bezdíček, Pardubice 5 5
PA0302 Zdeněk Drobný, Poříčí 5 5
PA0372 Marie Homolová, Svitavy 5 5
PA0128 Pavel Hypšman, Staré Hradiště 5 5
PA0120 Plecháček Miloš st., Sezemice 5 5
PA0173 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 5
PA0226 Miroslav Absolon, Žamberk 2 5
PA0068 Milan Cimfl, Dolní Roveň 2 5
PA0065 Jiří Marek, Pardubice 2 5
PA0041 Kateřina Táborská, Slatiňany 2 5
PA0017 Jiří Michek, Pardubice 0 5
PA0361 Jiří Premauer, Litomyšl 0 5
PA0362 Michal Premauer, Litomyšl 0 5
PA0025 Honza Hromádko, Zaječice -1 5
PA0177 Ladislav Khýr, Staré Město -1 5
PA0077 Radoslava Marková, Pardubice -1 5
PA0183 Miroslav Otevřel, Linhartice -1 5
PA0211 Jiří Pešek, Libchavy -1 5
PA0099 Laďka Chmelenská, Pardubice -4 5
PA0289 Hanna Slabá, Svitavy -4 5
PA0286 Ondřej Slabý, Svitavy -4 5
PA0282 Pavel Slabý st., Svitavy -4 5
PA0313 Jiří Jílek, Opatov 5 4
PA0222 Jiří Držmíšek, Choceň 0 4
PA0003 Josef Štěrba, Pardubice 0 4
PA0215 Josef Diblík, Sopotnice 2 3
PA0303 Jaromír Patočka, Bělá 0 3
PA0305 Jaromír Patočka ml., Bělá 0 3
PA0132 Milan Popilka, Holice 0 3
PA0134 Vít Popilka, Holice 0 3
PA0299 Jaroslava Premauerová, Bystré 0 3
PA0258 Daniel Vaněk, Litomyšl 0 3
PA0343 Radek Paďour, Pardubice -1 3
PA0352 Olga Shelongová, Praha -1 3
PA0005 David Venzara, Pardubice -1 3
PA0084 Zdenka Šulcová, Pardubice -4 3
PA0153 Hana Honzáková, Lozice 5 2
PA0367 Kristýna Brázdová, Svitavy 2 2
PA0373 Leoš Mihola, Svitavy 2 2
PA0368 Radek Roušar, Svitavy 2 2
PA0146 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 2 2
PA0164 Josef Jelínek, Čankovice -1 2
PA0174 Petr Kumstát, Staré Město -1 2
PA0124 Marie Moníková, Staré Hradiště -1 2
PA0201 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota -1 2
PA0155 Ladislav Starý ml., Zaječice -1 2
PA0227 Miroslav Absolon st., Žamberk -4 2
PA0316 Hana Koutná, Jaroměřice -4 2
PA0070 Jana Krejcarová, Pardubice -4 2
PA0093 Vilma Látová, Pardubice -4 2
PA0321 Jana Písková st., Jaroměřice -4 2
323. – 374. místo
PA0339 Jan Kouřil, Pardubice 2 1
PA0360 Bohuslava Jiroutová, Rohozná 0 1
PA0240 Vladimír Bačík, Litomyšl 2 0
PA0363 Martin Cimfl, Vídeň 2 0
PA0224 Štěpánka Kubové, Rudoltice 2 0
PA0176 Vladimír Vacek, M. Třebová 2 0
PA0256 Adam Jirout, Litomyšl 0 0
PA0013 Martin Šimek, Dašice 0 0
PA0265 Stanislav Štyndl, Čistá -1 0
PA0196 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice -4 0
PA0028 Eva Hromádko, Chrast 2 -1
PA0143 Monika Koťarová, Praha 10 0 -1
PA0052 Mirek Vokál, Perálec 0 -1
PA0366 Michal Brázda, Svitavy -1 -1
PA0370 Marina Brázdová, Svitavy -1 -1
PA0014 David Hamáček, Svítkov -1 -1
PA0297 Roman Hanuš, Slatiňany -1 -1
PA0178 Alena Khýrová, Staré Město -1 -1
PA0168 Míra Kučera, Svratouch -1 -1
PA0166 Jana Kučerová, Svratouch -1 -1
PA0317 Jan Pazdírek, Jaroměřice -1 -1
PA0167 Jiří Rejda, Svratouch -1 -1
PA0369 Patrik Roušar, Svitavy -1 -1
PA0371 Eva Roušarová, Svitavy -1 -1
PA0170 Míša Vyoralová, Svratouch -1 -1
PA0169 Romana Vyoralová, Svratouch -1 -1
PA0261 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -1 -1
PA0179 Aťka Khýr, Staré Město -4 -1
PA0113 Aleš Komárek, Pardubice 0 -2
PA0108 Vladimír Mikan, Horní Roveň 0 -2
PA0002 Jiří Vavřín, Pardubice 5 -3
PA0035 Pavel Váňa, Slatiňany -1 -3
PA0327 Jaroslav Urban, Litomyšl -7 -3
PA0026 Květa Hromádková, Zaječice 5 -4
PA0175 Jana Kumstátová, Staré Město 2 -4
PA0348 Martin Saifrt, Č. Třebová 0 -4
PA0358 Josef Písař, Kameničky -1 -4
PA0365 Eduard Brázda, Svitavy -4 -4
PA0127 Zdena Čermáková, Skřivany -4 -4
PA0144 Andrea Sokolová, Pardubice 0 -5
PA0349 Jan Holub, Č. Třebová -1 -5
PA0140 Lumír Sokol ml., Pardubice 0 -6
PA0001 Pavel Šimek, Dašice 0 -6
PA0197 Karel Halbrštát, Mistrovice -1 -6
PA0351 Helena Novotná, Nedvězí -1 -6
PA0263 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 8 -7
PA0142 Renata Ptáčková, Pardubice 0 -7
PA0141 Lumír Sokol st., Pardubice 0 -7
PA0121 Miloš Plecháček ml., Sezemice -1 -7
PA0056 Lucie B. Petrusová, Sobětuchy -7 -9
PA0023 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 -21
PA0038 Denisa Táborská, Slatiňany 5 -25