HC Choceň B – HC Polička 2:5 (2:1, 0:3, 0:1). Fakta – branky: Ropek, A. Vích – Kubát 2, Švejda 2, Drobný. Rozhodčí: Mergl – Louda, Pekárek. Vyloučení: 14:14. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 130. HC Choceň B: Vyčítal – Veselý, Šedivý, J. Vích, Adámek, Příhoda, Smutek, Ropek, Opařil, Teplý, Vích, Schejbal, Kadoch, Švec, Michalec, Michálek.

Miloš Militký, trenér Chocně B: „V první třetině jsme hráli dobře na obou koncích hřiště. Od druhé třetiny jsme přestali bruslit. Bylo vidět, že někteří hráči nechodí na tréninky, což se na fyzičce musí podepsat. Proto nás soupeř přebruslil a silově přehrál. Škoda, že jsme v poslední třetině nevyužili dvě přesilovky 5 na 3. Do utkání jsme nasadili tři juniory, jeden chytal, dva hráli v obraně a byl jsem s nimi spokojený.

HC Č. Třebová – HC Skuteč 4:7 (2:3, 2:2, 0:2). Po dvou gólech Pešiny domácí vedli 2:0. Hosté však dokázali bleskově otočit. Ve druhé třetině se začalo na ledě jiskřit a výsledkem byla bitka, po níž byli čtyři hráči vyloučeni do konce zápasu. Vyrovnat se domácím už ale nepovedlo, i když k tomu měli za stavu 4:5 ideální šanci při přesilovce 5 na 3, tu ale nevyužili. Fakta – branky: Pešina 2, Váně, L. Deml – Andrejs 3, Turčáni 2, Žák 2. Rozhodčí: Kalus – Motýl, Přikryl. Vyloučení: 9:8, navíc Pešina, Voříšek oba 5 minut + do konce utkání – Turčáni a Pitra oba 5 minut + do konce utkání, Musil na 10 minut + OT do konce utkání). Využití: 2:2. Diváci: 360. HC Č. Třebová: Hrdlička – T. Chadima, R. Morkes, Šafář, M. Morkes, B. Řehák, Zeman – Váně, Kvasnička, L. Deml, Pešina, Voříšek, Bačík, V. Deml, Teplý, Steinmetz.

Stanislav Mečiar, trenér České Třebové: „Za Skutčí jsme zaostávali především po bruslařské stránce. Sice jsme vedli 2:0, ale nebylo nám to nic platné, nevyvarovali jsme se totiž tradičních hrubých chyb.“

TJ Sokol Semechnice – TJ Orli Lanškroun 3:5 (1:2, 0:2, 2:1). Fakta – branky: Frýda 2, Pavlík – Doha 2, Tichý, Kotoulek, Hank. Rozhodčí: Kyral – Rada, Schejbal. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:2. Střely na branku: 33:35. Diváci: 150. TJ Orli Lanškroun: Toman – Jirků, Kollert, Pachl, Janků, Motl – Kilčický, Kotoulek, Doha, Stránský, Tichý, Hank, Bednář, Skalický.