Skupina A: TJ Sokol Libchavy - Třísky Oucmanice 7:3 (Pavel Mička 2, Oldřich Lukeš 2, Tomáš Hoffman 2, František Adamec – Tomáš Horský 2, Tomáš Maleček), T-Com servis Ústí nad Orlicí - Ants Knapovec 5:3 (Bohumil Dostál 2, Milan Fišer, Vít Stránský, Zbyněk Škorpil – Zdeněk Bílý 2, Josef Nesejt), Třísky Oucmanice - Oftis Ústí nad Orlicí 1:3 (Karel Maleček – Michal Janků 2, Jan Juřina).

1. Oftis Ústí n. O. 2 1 0 16:12 5
2. Sokol Libchavy 2 0 0 12:7  4
3. T-Com Ústí n. O. 1 0 2 14:15 2
4. Třísky Oucmanice 1 0 2 10:13 2
5. Ants Knapovec 0 1 2 12:17  1

Skupina B: Žamberští Stilmat kanci - Buldoci Velká Skrovnice 15:4 (David Kubíček 4, Petr Nosál 3, Tomáš Plundra 3, Tomáš Diblík 2, Tomáš Ulrich 2, Pavel Šlesinger – Milan Rada 2, Roman Provazník), TJ Sokol Líšnice - Olbena Lukavice 1:6 (Jan Nešťák – Ondřej Lux 2, David Dapecí, Milan Hubálek, Petr Mihulka, Michal Šegita), Buldoci Velká Skrovnice - Sokolíci Rokytnice v Orlických horách 9:4 (Milan Rada 5, Tomáš Vacek 3, Zdeněk Fajfr – Adam Levý 2, Václav Mlynář, Michal Štefek).

1. Olbena Lukavice 3 0 0 17:5  6
2. Žamberští kanci 2 0 0 20:4  4
3. Sokolíci Rokytnice 1 0 2 9:16  2
4. Buldoci Skrovnice 1 0 2 16:25 2
5. Sokol Líšnice 0 0 3 3:15  0

Skupina C: Turováci Podlesí - Žraloci Dolní Čermná 4:12 (Jaroslav Šeda, Lukáš Čaban, Lubomír Matějka – David Brožek 4, Marian Paštika 4, Jan Koláček, Tomáš Lesák, Pavel Musil, Marcel Paštika), Rieter Tooling Hnátnice - Kačeři Kerhartice 4:2 (František Eliáš st., František Eliáš ml., Petr Stejskal, Tomáš Rozlílek – Jakub Pilař, Michal Strnad ml.), Kačeři Kerhartice - Žraloci Dolní Čermná 6:8 (Luboš Čurda 2, Michal Strnad ml., Ondřej Exler, Jaroslav Tošovský, Petr Eliáš – Michal Kunert 2, Michael Resler 2, Pavel Musil, Marcel Paštika, Tomáš Lesák, Marian Paštika), HC Hornets Záměl - Turováci Podlesí 3:1 (Jan Sršeň, Pavel Holoubek, Leoš Dostál – Jan Fajfr).

1. Žraloci D. Čermná 2 0 0 20:10 4
2. Hornets Záměl 2 0 0 8:2    4
3. Rieter Hnátnice 1 0  1  5:7    2
4. Turováci Podlesí 1 0 2  13:18 2
5. Kačeři Kerhartice 0 0 3 11:20 0

Skupina D: Bejci Koldín - Medvědi Rokytnice v Orlických horách 1:
3 (Pavel Pinkas – Martin Jedlinský, Jiří Divíšek, Luboš Jedlinský), Armat Řetová - Bejci Koldín 2:0 (Miloslav Novák, Jiří Stránský), Slámožrouti Kunvald - WBH Orlice K. Lhota (Čermná n/O) 3:0 (Tomáš Fogl, Jaroslav Zářecký st., Eduard Štumpf), WBH Orlice K. Lhota (Čermná n/O) -Medvědi Rokytnice v Orlických horách 2:4 (Pavel Sejkora, Jan Sládek – Jiří Divíšek 2, Radovan Zeman, Pavel Hynšt).

1. Slámožrouti Kunvald 3 0 0 17:2 6
2. Medvědi Rokytnice 2 0 1 8:13 4
3. Armat Řetová 1 0 1 3:4 2
4. WBH Orlice 1 0 2 4:7 2
5. Bejci Koldín 0 0 3 1:7 0

Skupina E: Popeláři Libchavy - Pašáci Jehnědí 5:3 (Filip Večeř 2, Martin Trávníček, Vojtěch Vaňous, Jan Zahradník – Libor Slavík 2, Pavel Pospíšil), Skala team Ústí nad Orlicí - Vlci Sudislav 22:0 (Jiří Konárek 5, Miroslav Resler 5, Jaroslav David 3, Martin Vašina 3, David Štěpán 2, Tomáš Wohner 2, Vladimír Chudý, Tadeáš Resler), Vlci Sudislav - Adba Ústí nad Orlicí 0:5 (Václav Adler 2, Jan Adámek, Petr Kovář, Marek Mašanský).

1. Skala team Ústí 3 0 0 45:5 6
2. Adba hockey Ústí 1 0 1  6:4  2
3. Popeláři Libchavy 1 0 1  8:13 2
4. Pašáci Jehnědí 1 0 2  9:19 2
5. Vlci Sudislav 0 0 2 0:27 0

(res)