HC Spartak Choceň – HC Ledeč nad Sázavou 11:4 (6:1, 3:1, 2:2)
Branky: 6. Knytl (Pochobradský), 12. Křečan (Krejza, Král), 15. Šejba (Lichtag), 17. P. Prachař (Řezníček, Kopsa), 18. T. Prachař (Řezníček, Kopsa), 18. Křečan (Lichtag), 27. Krejza (Knytl, Pochobradský), 32. Krejza (Knytl, Pochobradský), 37. Král (Křečan, Sajdl), 46. L. Pilař (Sajdl, Křečan), 49. Křečan (Sajdl, Král) – 9. Dudák (Vala, Hrabaň), 33. Štěpán (Zadražil), 56. Štěpán, 58. Brýdl (Křesťan). Rozhodčí: Veselý – Škorpil, Brokeš. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Oslabení: 0:0. Diváci: 351. Konečný stav série: 2:0. Choceň: Bernart – Kopsa, Fikejz, L. Pilař, Šejba – Křečan, Knytl, T. Prachař, P. Prachař, Krejza, Král, Pochobradský, Řezníček, Lichtag, Sajdl. Ledeč n. S.: Hanák, od 18. minuty Vaněk – Beneš, Hrabaň, Štěpán, Vala, Pecen – Dudák, Křesťan, Brýdl, Štěrba, Zadražil, Hlavnička, Šimůnek.

Ukořistit třetí příčku, rozloučit se s diváky vítězně a tím udělat tečku za letošní sezonou v krajské lize.
Fanoušci jim tleskali od prvních minut. Hráči hráli útočně a s obranou si příliš hlavu nelámali. To ani hosté. Proto dostali naloženo. Přispěl k tomu i Pavel Prachař, který odehrál poslední utkání za Choceň.
Prvním střelcem byl Knytl, jenž vymetl víko. Na jeho zásah hosté ještě reagovali vyrovnáním, ale tím to skončilo.
Spartak se chopil taktovky a úřadoval. Úspěšnou tečí poslal domácí do vedení Křečan a pohoda na ledě se zvedala. Ani Ledečtí v tom nezaostávali, hráli uvolněně s úsměvem na tváři. I když inkasovali další čtyři góly do konce první třetiny. Spartak tím dostal do hry i druhého gólmana z kádru soupeře, aby si také zachytal.
O majiteli bronzu bylo rozhodnuto. Avšak Choceňští dále útočili, dále se bavili a přidávali góly. Sedmý a osmý vstřelil Krejza. Dočkali se i hosté. Hodně času a prostoru měl Štěpán. Po přesném střele Krále už to bylo 9:2.
Před poslední třetinou soutěžního ročníku už se vedla na tribunách jen diskuze o tom, kolik bude konečný rozdíl ve skóre. Desítku rozsvítil kapitán Lukáš Pilař a definitivně poslední kotouč z hole choceňského hokejisty poslal do sítě Křečan. Pak už Spartak polevil a umožnil Ledči ještě dvakrát skórovat.