Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Řetová se dobře posílila a boduje

Orlickoústecko – Řetová doplnila kádr o zkušené posily, které se vyplácejí a posouvají ji v tabulce na medailové pozice.

24.1.2012

Dlouhoňovice – Řetová 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)Foto: David Silber

V pátek po vyrovnaném boji porazila Dlouhoňovice a v neděli nadělila Rychnovu.

Verměřovice – Čestice 3:12 (1:6,1:3,1:3)

V 6. minutě vstřelil první branku Čestic Vl. Sajdl – 1:0. V 11. minutě se trefil do odkryté branky Verměřovic Dočkal – 2:0. Ve 12. minutě se postaral o navýšení stavu stejný hráč – 3:0. Ve 14. minutě se prosadil Marha 4:0. O pár vteřin později prostřelil verměřovického brankáře po pěkné kombinaci Mňuk – 5:0. V 18. minutě se zaskvěl brankář Čestic, když chytil trestné střílení soupeře. Ve 20. minutě se dočkali úspěchu i domácí, trefil se Sklenář – 1:5. Vzápětí se dostal před branku domácích Dvořák a nemýlil se – 6:1.

Ve druhém dějství Čestice polevily. Ve 23. minutě prostřelil brankáře Verměřovic Kolář – 7:1. Ve 27. minutě zapomněli domácí na Frýdu, a ten se prosadil – 8:1. Ve 38. minutě objel branku Verměřovic Šimerda a s přehledem proměnil svou šanci – 9:1. Se závěrečným hvizdem se prosadili i domácí, puk dorazil Smejkal – 2:9.

Ve třetí třetině se domácí prosadili ve 49. minutě Bednářem – 9:3. V 52. minutě se prosadil čestický Javůrek – 10:3. O minutu později prostřelil vše před sebou opět Javůrek – 11:3. Konečný stav zařídil v 59. minutě čestický Jančárek – 12:3.

Branky: Vl. Sajdl, Dočkal 2, Marha, Mňuk, M. Dvořák, Kolář, Frýda, Šimerda, Javůrek 2, Jančárek – Sklenář, Smejkal, Bednář. Rozhodčí: Hlava, Zezulka. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. Oslabení: 0:1. Diváci: 20.

Lanškroun – Semanín 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)

Branky: Havelka 2, Mík ml. 2, Tichý 2, Gremlica – Řehák 2, J. Herynek. Rozhodčí: Motl – Motálek. Vyloučení: 8:8. Využití: 4:0. Oslabení 0:0. Diváci: 40

Rychnov nad Kněžnou – Řetová 3:8 (1:4 , 2:0 , 0:4 )

Od první minuty se potvrzoval fakt, že Řetová citelně posílila, a především v bruslení byl rozdíl znatelný. V první třetině se Rychnovu nedařilo držet s Řetovou rychlost ani skóre. Do kabin se odcházelo za stavu 1:4.

Do druhé třetiny domácí změnili taktiku. Začali více bruslit a hrát lepší poziční hokej, což Řetovou zaskočilo. Po faulu na Čemana proměnil nájezd Sveřepa a o pár minut později snížil na rozdíl jedné branky Moravec. Do šaten se šlo za stavu 3:4.

Taktické pokyny z druhé třetiny si domácí přenesli i do té třetí, V sérii vyloučení Řetová při hře 4 na 4 Rychnov jasně přehrávala a vstřelila tři branky během tří minut. Celkově osmým gólem v půlce třetí třetiny pak Řetová pečetila výhru.

Branky: Mlateček, Sveřepa, Moravec – Fabián 4, Lakomý 2, Novák, Resler.

Voděrady – Žamberk

Utkání bylo přeloženo.

Dlouhoňovice – Řetová 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)

Skóre otevřeli hosté, ale po 14 vteřinách domácí Doleček vyrovnal. Hra měla spád, bylo se na co dívat, ale do šaten se šlo za stavu1:1.

Po drtivém tlaku v úvodu druhé třetiny šli domácí do vedení po individuální akci Plundry, ale hosté korigovali na 2:2 po dvou třetinách. Na vedoucí branku hostů odpověděli domácí Macháčkem, ale vzápětí neubránili oslabení a navíc v další minutě zvyšovala Řetová na konečných 3:5. V pohledném utkání srovnala Řetová stav vzájemných zápasů na 1:1 a připsala si 3 vítězné body do tabulky.

Branky: Doleček, T. Plundra, Macháček – Stránský, Chudý, Husák, Novák, Resler. Rozhodčí-Pavlíček, David, Plodek. Vyloučení 7:5. Využití 0:1. Diváci: 78.

Choceň – Králíky 11:1 (4:0, 1:1, 6:0)

Branky: J. Vích 3, Kadoch 3, Smutek, Příhoda, Jelínek, Švec, Ropek, – Paulus.