Jako jediný minul pouze jednou, což ho katapultovalo do čela celkového pořadí. O první místo se však dělí s Marií Marčíkovou z Dolního Újezdu. Z důvodu odložení utkání extraligy mezi pražskou Slavií a hradeckým Mountfieldem se bere v potaz devět tipovaných zápasů. Z tohoto důvodu také mohli naši soutěžící získat za svůj výkon nulu. V případě, že uhádli tři duely.

1. – 10. místo
PA0033 Radek Dudek, Polička 15 37
PA0252 Marie Marčíková, Dolní Újezd 12 37
PA0251 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 12 34
PA0001 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 6 34
PA0193 Marie Stará, Bítovany 6 34
PA0034 František Boštík, Poříčí 9 31
PA0172 Jiří Čejka, Úhřetice 12 28
PA0213 Ilona Tesárková, Tuněchody 12 28
PA0174 Pavel Hanuš, Slatiňany 9 28
PA0109 Petr Linha, Pardubice 9 28

11. – 100. místo
PA0032 Zuzana Břenková, Svitavy 6 28
PA0102 Vladimír Paďour st., Pardubice 6 28
PA0116 Marcel Pánik, Rychnov 6 28
PA0170 Pavel Urválek, Chrudim 3 28
PA0003 Miroslav Chládek ml., Tatenice 12 25
PA0243 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 9 25
PA0055 Ladislav Bezdíček, Pardubice 9 25
PA0169 Rudolf Brokl, Chrudim 9 25
PA0020 Radek Pešek, Libchavy 9 25
PA0028 Lukáš Pinkava, Sopotnice 9 25
PA0212 Miroslav Tesárek, Tuněchody 9 25
PA0159 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 6 25
PA0267 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 6 25
PA0091 Václav Maštalíř, Pardubice 6 25
PA0115 Gabriela Pániková, Rychnov 6 25
PA0047 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 6 25
PA0066 Marek Tichý, Pardubice 6 25
PA0236 Josef Vajrauch, Trstěnice 6 25
PA0178 Vladimír Pavlík, Chrudim 12 23
PA0083 Václav Čížek, Přelouč 9 22
PA0085 Láďa Daněk, Pardubice 9 22
PA0088 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 9 22
PA0223 Ladislav Fabián, Chrudim 9 22
PA0205 Iveta Fuksová, Tuněchody 9 22
PA0231 Milan Jindřichovský, Hlinsko 9 22
PA0086 Nikol Košťálová, Pardubice 9 22
PA0201 Matyáš Solnička, Srní 9 22
PA0216 Deniska Tesárková, Tuněchody 9 22
PA0063 Miroslav Balínek, Pardubice 6 22
PA0065 Marek Balínek, Pardubice 6 22
PA0024 Libor Diblík, Sopotnice 6 22
PA0207 Josef Fuksa, Tuněchody 6 22
PA0175 Hana Hanušová, Slatiňany 6 22
PA0005 Miroslav Chládek st., Tatenice 6 22
PA0013 Oldřich Kubík, Choceň 6 22
PA0204 Martin Mašata, Tuněchody 6 22
PA0104 Radek Paďour, Pardubice 6 22
PA0081 Tomáš Pecka, Mělice 6 22
PA0012 Martin Pinkava, Sopotnice 6 22
PA0124 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 6 22
PA0195 Tadeáš Solnička, Srní 6 22
PA0199 Maruška Stará, Zaječice 6 22
PA0203 Ladislav Synek, Pardubice 6 22
PA0215 Patrik Tesárek, Tuněchody 6 22
PA0177 Jaromír Hanuš, Slatiňany 3 22
PA0255 Lucie Hořínková, Litomyšl 3 22
PA0188 Jan Hromádko, Chrast 3 22
PA0112 Markéta Komárková, Pardubice 3 22
PA0110 Hana Kužilková, Pardubice 3 22
PA0111 Milan Linha, Pardubice 3 22
PA0250 Monika Merglová, Litomyšl 3 22
PA0070 Milan Shejbal ml., Pardubice 3 22
PA0146 Oliver Shelong, Praha 3 22
PA0145 Dan Shelong, Praha 3 22
PA0127 Josef Slabý, Pce – Svítkov 3 22
PA0119 Pavel Sotorník, Mor. Třebová 3 22
PA0184 Lenka Sotonová, Žumberk 0 22
PA0297 František Kovář, Č. Třebová 9 20
PA0303 Josef Novák, Litomyšl 9 20
PA0098 Pavel Suchánek, Svojšice 9 20
PA0265 Lenka Halbrštátová, Letohrad 12 19
PA0123 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 9 19
PA0054 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 9 19
PA0049 Petr Ipser, Pce – Svítkov 9 19
PA0087 Jan Košťál, Pardubice 9 19
PA0253 Luděk Marčík, Osík 9 19
PA0211 Olga Moravcová, Slatiňany 9 19
PA0019 Jiří Pešek, Libchavy 9 19
PA0226 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 9 19
PA0069 Tomáš Shejbal, Pardubice 9 19
PA0198 Ladislav Starý st., Zaječice 9 19
PA0044 Josef Urbanec, Brozany 9 19
PA0230 Martina Bendová, Slatiňany 6 19
PA0037 Pavel Drobný, Poříčí 6 19
PA0173 Roman Hanuš, Slatiňany 6 19
PA0187 Eva Hromádková, Chrast 6 19
PA0095 Martin Jandák, Přelouč 6 19
PA0143 Martin Jirmásek, Polička 6 19
PA0082 Rostislav Koubek, Lohenice 6 19
PA0097 Libor Kubišta, Pardubice 6 19
PA0269 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 6 19
PA0222 Michal Pešava, Chrudim 6 19
PA0029 Josef Pinkava, Sopotnice 6 19
PA0076 Václav Šimr, Kostěnice 6 19
PA0120 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 6 19
PA0181 Libor Tuček, Slatiňany 6 19
PA0014 Miroslav Absolon st., Žamberk 3 19
PA0036 Zdeněk Drobný, Poříčí 3 19
PA0176 Lucie Hanušová, Slatiňany 3 19
PA0257 Miroslav Horský, Litomyšl 3 19

101. – 200. místo
PA0138 Petr Jílek, Polička 3 19
PA0142 Jana Jirmásková, Polička 3 19
PA0068 Milan Shejbal st., Pardubice 3 19
PA0027 Roman Špaček, Sopotnice 3 19
PA0232 Ladislav Tlapák, Všeradov 3 19
PA0264 Miroslav Záleský, Tisová 3 19
PA0240 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 3 19
PA0242 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 3 19
PA0060 František Kaplan, Moravany 0 19
PA0249 Josef Mergl, Litomyšl 0 19
PA0114 Petra Sekaninová, Rychnov 0 19
PA0239 Karel Štorek, Cerekvice 0 19
PA0237 Petr Vajrauch, Trstěnice 0 19
PA0275 Milan Štoll, Slatiňany 6 17
PA0296 Jaroslav Vágner, Radkov 6 17
PA0139 Oldřich Černý, Polička 9 16
PA0121 Věra Dosedělová, Mor. Třebová 9 16
PA0084 Matěj Košťál, Pardubice 9 16
PA0224 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 9 16
PA0200 Martin Solnička, Srní 9 16
PA0051 Iveta Vančurová, Dolní Roveň 9 16
PA0259 Vladimír Bačík, Litomyšl 6 16
PA0009 Pavel Bucháček, Řetová 6 16
PA0023 Roman Diblík, Sopotnice 6 16
PA0206 Jitka Fuksová, Tuněchody 6 16
PA0268 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 6 16
PA0191 René Hromádko, Zaječice 6 16
PA0132 David Chrobok, Hradec Králové 6 16
PA0131 Jana Krejcarová, Pardubice 6 16
PA0011 Josef Lejsek, Pardubice 6 16
PA0039 Miroslav Moravec, Banín 6 16
PA0016 Antonín Pácha, Jablonné nad Orlicí 6 16
PA0227 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 6 16
PA0152 Hana Slabá, Svitavy 6 16
PA0155 Anna Slabá, Svitavy 6 16
PA0151 Tomáš Slabý, Svitavy 6 16
PA0154 Ondřej Slabý, Svitavy 6 16
PA0156 Dominik Slabý, Svitavy 6 16
PA0153 Petr Slabý, Svitavy 6 16
PA0150 Pavel Slabý ml., Svitavy 6 16
PA0149 Pavel Slabý st., Svitavy 6 16
PA0183 Zdeněk Sotona, Žumberk 6 16
PA0263 Matěj Šilar, Jarošov 6 16
PA0262 Šimon Šilar, Jarošov 6 16
PA0234 Soňa Škarvadová, Hlinsko 6 16
PA0235 Karel Tomšík, Hlinsko 6 16
PA0080 František Topič, Dolní Ředice 6 16
PA0118 Šimon Václavek, Mor. Třebová 6 16
PA0052 Bohuslav Vančura, Pohránov 6 16
PA0261 Jaroslav Zeman, Jarošov 6 16
PA0180 Pavel Drahý, Chrudim 3 16
PA0113 Leoš Hnát, Svitavy 3 16
PA0189 Honza Hromádko, Zaječice 3 16
PA0058 Leona Hypšmanová, Hrobice 3 16
PA0071 Laďka Chmelenská, Pardubice 3 16
PA0050 Radek Ipser, Starý Mateřov 3 16
PA0141 Josef Jirmásek, Polička 3 16
PA0144 Tomáš Jirmásek, Polička 3 16
PA0056 Pavel Kalhous, Pardubice 3 16
PA0090 Vilma Látová, Pardubice 3 16
PA0248 Miloš Mergl, Litomyšl 3 16
PA0059 Jiří Michek, Pardubice 3 16
PA0192 Jaroslav Mudroch, Lukavice 3 16
PA0064 Josef Svoboda, Pardubice 3 16
PA0053 Pavel Šimek, Dašice 3 16
PA0030 Michal Špaček, Sopotnice 3 16
PA0046 Zdenka Šulcová, Pardubice 3 16
PA0128 Jiří Valenta, Pardubice 3 16
PA0247 Markéta Gregušová, Litomyšl 0 16
PA0021 Martin Kaplan, Sopotnice 0 16
PA0125 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 0 16
PA0010 Pavla Lejsková, Pardubice 0 16
PA0092 Jiří Maštalíř, Pardubice 0 16
PA0017 Marie Páchová, Jablonné nad Orlicí 0 16
PA0271 František Prokop, Lanškroun 0 16
PA0293 Olga Jirmásková, Polička 12 14
PA0002 Josef Popelka, Polička 9 14
PA0272 Josef Svoboda, Slatiňany 9 14
PA0167 Jan Šár, Chrast 9 14
PA0301 Jiří Frank, Trstěnice 6 14
PA0281 Rudolf Friede, Staré Hradiště 6 14
PA0299 Lucie Kovářová, Č. Třebová 6 14
PA0304 Zdeněk Novák, Litomyšl 3 14
PA0300 Luboš Komprda, Mor. Třebová 0 14
PA0026 Miroslav Tesař, Česká Třebová 0 14
PA0256 Sandra Horská, Litomyšl 9 13
PA0061 Karel Hamáček, Pardubice 6 13
PA0161 Míra Kučera, Svratouch 6 13
PA0103 Vladimír Paďour ml., Pardubice 6 13
PA0160 Jiří Rejda, Svratouch 6 13
PA0122 Jan Schneider, Mor. Třebová 6 13
PA0194 Jiří Starý, Bítovany 6 13
PA0233 Vladimír Škarvada, Hlinsko 6 13
PA0158 Pavel Barvíř, Zlín 3 13
PA0238 Roman Greguš ml., Litomyšl 3 13
PA0166 Hana Honzáková, Lozice 3 13
PA0179 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 3 13
PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 3 13
PA0140 Miroslav Jílek, Polička 3 13
PA0101 Petr Mako, Libišany 3 13

201. – 314. místo
PA0093 Jiří Maštalíř, Pardubice 3 13
PA0270 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 3 13
PA0245 Klára Merglová, Litomyšl 3 13
PA0074 Milan Popilka, Sedlíšťka 3 13
PA0157 Terezie Roubínková, Skalica 3 13
PA0094 Věra Snížková, Přelouč 3 13
PA0164 František Starý, Skuteč 3 13
PA0171 Jiří Svoboda, Chrudim 3 13
PA0025 Josef Diblík, Sopotnice 0 13
PA0015 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 0 13
PA0042 Stanislav Mixán, Boršov 0 13
PA0041 Ivana Motyčková, Boršov 0 13
PA0105 Marie Paďourová, Pardubice 0 13
PA0225 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje 0 13
PA0196 Ladislav Starý ml., Zaječice 0 13
PA0136 Iva Tobiášová, Polička 0 13
PA0038 Martin Zedník, Svitavy 0 13
PA0283 Libor Doležal, Pardubice 12 11
PA0290 Marie Hladká, Sebranice 6 11
PA0295 Vladimír Fikejs, Žamberk 3 11
PA0294 Olga Shelongová, Praha 3 11
PA0168 Vladislava Šárová, Chrast 3 11
PA0135 Jan Procházka, Polička 0 11
PA0117 Bedřich Doseděl, Mor. Třebová 9 10
PA0260 Jaroslav Urban, Litomyšl 9 10
PA0244 Karel Beneš, Vidlatá Seč 6 10
PA0165 Miroslav Honzák, Lozice 6 10
PA0214 Petra Tesárková, Tuněchody 6 10
PA0077 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 6 10
PA0163 Romana Vyoralová, Svratouch 6 10
PA0162 Míša Vyoralová, Svratouch 6 10
PA0018 Miroslav Absolon ml., Žamberk 3 10
PA0258 Gabriela Bačíková, Litomyšl 3 10
PA0182 Drahomíra Bláhová, Slatiňany 3 10
PA0129 Jiří Horák, Pce – Rybitví 3 10
PA0004 Tomáš Chládek, Tatenice 3 10
PA0229 Václav Moník, Ráby 3 10
PA0220 Josef Pešava, Chrudim 3 10
PA0072 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 3 10
PA0137 Jiří Tobiáš, Polička 3 10
PA0035 Vít Boštík, Poříčí 0 10
PA0006 Gustav Kovář, Vítějeves 0 10
PA0073 Vít Popilka, Sedlíšťka 0 10
PA0185 Eva Kacafírková, Kočí -3 10
PA0007 Stanislav Kučera, Polička -3 10
PA0308 Marián Polášek, Chrudim 9 9
PA0311 Pavel Provazník, Koldín 9 9
PA0280 David Hamáček, Pardubice 9 8
PA0217 Josef Vacek, Chrudim 9 8
PA0286 Marie Barvířová, Podlíšťany 6 8
PA0282 Iva Doležalová, Pardubice 6 8
PA0285 Jindřich Dubišar, Pardubice 6 8
PA0292 Ladislav Hladký st., Sebranice 6 8
PA0276 Jakub Svoboda, Pardubice 6 8
PA0107 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 3 8
PA0291 Ladislav Hladký ml., Sebranice 3 8
PA0287 Bohuslava Hubinková, Čistá 3 8
PA0284 Jana Kutinová, Pardubice 3 8
PA0031 Markéta Tesařová, Česká Třebová 3 8
PA0274 Pavel Váňa, Slatiňany 3 8
PA0008 Petr Bednář, Pomezí 0 8
PA0099 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště 9 7
PA0266 Tomáš Halbrštát, Letohrad 6 7
PA0043 Miluše Moravcová, Banín 6 7
PA0221 Martin Pešava, Chrudim 6 7
PA0202 Jan Petr, Brozany 6 7
PA0197 Lenka Solničková, Srní 3 7
PA0048 Josef Štěrba, Pardubice 3 7
PA0126 Michal Kolář, Ústí n. O. 0 7
PA0241 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 0 7
PA0228 Marie Moníková, Ráby -3 7
PA0305 Michaela Knappeová, Pardubice 6 6
PA0306 Miroslav Sejkora, Pardubice 6 6
PA0314 Jiří Turek, Koldín 6 6
PA0310 Marie Vágnerová, Radkov 6 6
PA0278 Hana Sejkorová, Pardubice 6 5
PA0273 Viktor Svoboda, Slatiňany 6 5
PA0219 Ilona Jindřichovská, Holetín 3 5
PA0277 Jarmila Svobodová, Pardubice 3 5
PA0133 Josef Brychta, Kunčina 0 5
PA0108 Milan Cimfl, Dolní Roveň 0 5
PA0106 Martina Cimflová, Dolní Roveň 0 5
PA0289 Bohuslav Hubinka, Čistá 0 5
PA0148 Jan Lopaur, Svitavy 0 5
PA0147 Jaromír Neckář, Banín 0 5
PA0288 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 5
PA0190 Květa Hromádková, Zaječice 9 4
PA0057 Pavel Hypšman, Hrobice 6 4
PA0246 Roman Greguš st., Litomyšl 3 4
PA0078 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice 3 4
PA0130 Karel Krejcar, Pardubice 3 4
PA0040 Libor Motyčka, Damníkov 3 4
PA0208 Kateřina Táborská, Slatiňany 3 4
PA0254 Tomáš Zavřel, Dolní Újezd 0 4
PA0309 Miloš Drmola, Svitavy 3 3
PA0312 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 3 3
PA0313 Marie Turková, Koldín 3 3
PA0134 Ondřej Brychta, Kunčina 3 2
PA0218 Jaroslava Vacková, Chrudim 3 2
PA0302 Veronika Hořínková, Litomyšl 0 2
PA0186 Eva Sotonová, Žumberk 9 1
PA0209 Denisa Táborská, Slatiňany 3 1
PA0079 Lucie Topičová, Dolní Ředice 3 1
PA0062 Jan Kouřil, Pardubice 0 1
PA0100 Jaroslav Mako, Pardubice 0 1
PA0096 Pavel Přiklopil, Stěžírky 0 1
PA0089 Bohuslav Šulc st., Pardubice 0 1
PA0022 Jaroslav Kopsa, Sopotnice -3 1
PA0307 Alena Knappeová, Pardubice 0 0
PA0067 Jiří Vavřín, Pardubice 0 -1
PA0279 Hana Machová, Pardubice -3 -1
PA0210 Miloš Moravec, Slatiňany 3 -2
PA0075 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -3 -5
PA0298 Vladimír Vacek, Mor. Třebová 3 -7