HC Spartak Polička – HC Orli Lanškroun 4:3 (1:0, 0:1, 3:2)
Branky hostí: 32. P. Jurco (DoMich. Doskočil), 52. Mich. Doskočil (Kadavý), 60. P. Jurco (Mich. Doskočil). Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Diváci: 60. Lanškroun: Kubín – Hrabal, Verner – Kadavý, P. Horníček – Mar. Doskočil, M. Horníček, Štěpánek – Borovička, Jurco, Mich. Doskočil – Čapek, Marek, Tomek.

Orli umí hrát s vedoucím týmem Poličky vyrovnaná utkání a nejinak tomu bylo i tentokrát. I když domácí využili v 8. minutě přesilovku, nijak to neubralo na sebevědomí hostujících hráčů a herním nasazení.
Podobně tomu bylo i po první přestávce, kdy sice Poličští zkusili přitlačit a pokusili se utkání rozhodnout, ale hosté dokázali vzdorovat, posléze i vyrovnat. Navíc měli Orli možnost přesilové hry pěti proti třem, tu však nevyužili, a více práce měl spíše gólman Kubín.
Ve třetí třetině začaly padat branky. Hosty může mrzet částečná ztráta koncentrace, když v rozmezí jedné minuty obdrželi dva slepené góly. Lanškroun ještě zápas zdramatizoval, když v čase 59:23 snížil na rozdíl jediné branky, pokusil se poté o power play, ale konečný výsledek 4:3 z pohledu Poličky už se nezměnil. „Pěkný vyrovnaný zápas s lídrem tabulky, byť bez výhry, ale s předvedenou hrou panuje spokojenost. Navíc je třeba připomenout, že jsme opět hráli v pozměněné sestavě, takže jsme se snad před druhou částí soutěže zkonsolidovali a můžeme potvrdit naše výhry z první části," ohodnotil utkání vedoucí mužstva Václav Kubín. (vk, bed)
1. Polička 24 21 1 0 2 145: 57 65
2. Chotěboř 24 17 1 1 5 111: 63 54
3. Choceň 24 16 1 1 6 150: 76 51
4. Skuteč 24 15 0 1 8 146:105 46
5. Lanškroun 24 12 0 2 10 93: 78 38
6. M. Třebová 24 10 1 0 13 83:101 32
7. Chrudim 24 8 0 0 16 76:106 24
8. Světlá n. S. 24 2 1 0 21 62:175 8