TJ Orli Lanškroun – HC Spartak Polička 0:7 (0:3, 0:3, 0:1). Fakta – branky: 8. D. Vápeník (Kubát), 12. Kubát (D. Vápeník), 12. Švejda (Veselý), 26. Pospíšil, 30. Švejda (Vápeník V.), 35. Valenta (Boháček), 60. Kubát (D. Vápeník). Rozhodčí: Najman – R. Budínský, V. Budínský. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:3. Diváci: 250. Střely na branku: 37:46. Lanškroun: Krbúšik (33. Toman) – Pachl, Güttler, Jirků, Jurka, Motl, Janků – Novák, Kotoulek, Doha, Bednář, Kolkop, Hank, Resler, Tichý, Stránský.

Miroslav Vicenec, trenér Lanškrouna: „Utkání se mi velmi těžce hodnotí, chtěli jsme do něj nastoupit sebevědomě, ale už v 7. minutě jsme hráli oslabení, které soupeř využil již po 36. sekundách. V 10. minutě jsme hráli přesilovku, kterou jsme nedokázali využít a vzápětí již ve hře pět na pět zvyšovala Polička po hrubé chybě domácího obránce na 2:0. Neuplynulo ani 40. sekund a bylo to 0:3. Od této doby byl na ledě již jeden tým, a to Polička. Naše hra postrádala pohyb a byl to v našem podání ospalý hokej bez zájmu.

Ve třetí třetině se utkání už jen dohrávalo. Šance byly na obou stranách, ale i díky výborně chytajícímu Machovi z Poličky, nám do brány nic nespadlo. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří nás i za nepříznivého stavu povzbuzovali a hnali domácí hráče do šancí. Máme možnost vše odčinit ve čtvrtek v Chocni.“