Česká Třebová – 677 diváků. Drama do poslední minuty. Prodloužení tři na tři. Zápas Kohoutů se Spartakem nabídl duel, se kterým musela panovat spokojenost. Domácí potkali zatím nejsilnějšího protivníka. Choceň si zkusila, že i s pěticí juniorů se může měřit s jedním z favoritů Krajské ligy.

Česká Třebová – Choceň 4:3 po prodl. 
(1:1, 2:1, 0:1 – 1:0)
Fakta – branky: 17. Lesák, 23. Hemský (Škvor, Vlček), 34. Šimončič (Stehno, Vondráček), 64. Zadina (Jindřich, Škvor) – 17. T. Prachař (Šejba), 39. Zavřel (T. Prachař), 60. Křečan (Pochobradský, Novák). Rozhodčí: Hájek – Kolář, Teplý. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 667.
HC Kohouti Česká Třebová: Nimmerrichter – Škvor, Jirák, Vondráček, Šimončič, Lesák, Boruch – Schejbal, Stehno, Pejcha – Hemský, Vlček, Zadina – Kavalír, Jindřich, Pelán – Janoušek, Zítka, Smékal.
HC Spartak Choceň: Bernart – Novák, Řezníček, Kopsa, L. Pilař, Dvořák, Tölg – Šejba, Křečan, Lichtag – Zavřel, T. Prachař, Pochobradský – M. Pilař, Král, Knytl.

Kohouti se na začátku nestačili divit. Spartak vlétl do hry s velkým elánem, hráči jezdili tam a zpět. Jako první to zkoušel M. Pilař, ale netrefil. Posléze dostali domácí přesilovku po faulu Křečana. Trvala čtyři minuty, jenže z jejich pohledu nešlo o povedenou pasáž. Na vážnější zákroky si gólman Chocně musel počkat. Góly padaly ke konci třetiny. Do fanouškovského tábora hostí poslal první vlaštovku parádním švihem T. Prachař. Ovace ještě ani neutichly a tleskalo se znovu. Tentokrát třebovskému obránci Lesákovi, jenž svůj průnik brilantně zakončil.
Zkraje druhé třetiny museli všichni na stadionu pozorně sledovat dění na ledě. Počet hráčů se neustále měnil. Více sil v obraně museli vydat hosté, ale neubránili se. Šikovnost ukázal Hemský – 2:1. Počet trestů stoupal. Choceňští mohli trestat faul Stehna. Ten však vydržel celé dvě minuty za „katrem" a jakmile se dostal do hry, servíroval gólovou přihrávku Šimončičovi. Spartakem to neotřáslo. Ledová plocha se „vyčistila" o jednoho muže na obou stranách a více prostoru svědčilo Zavřelovi. Snížil a po chvíli mohl téměř slavit vyrovnávací gól, avšak Křečan přestřelil ze dvou metrů prázdnou bránu.
Choceň cítila šanci. Vrhla do poslední třetiny enormní snahu. Střelu L. Pilaře likvidoval lapačkou Nimmerrichter. Dvě dobré příležitosti měli i Kohouti, odskočit na dva góly odmítli a v samém závěru smutnili. Hosté vyhráli dva osobní souboje u mantinelu, okamžitě se dostali do přečíslení a Křečan napravil zaváhání před druhou sirénou.
Za stavu 3:3 se rozjelo atraktivní prodloužení. Diváci skandovali, hnali své oblíbence do útoku. Zpočátku měli puk pod kontrolou Choceňští, ale v 64. minutě našlápl na zteč Jindřich, zbavil se beka, poslal puk Zadinovi, který vstřelil vítězný gól Kohoutů. (bed, van)