Jeho vítězem se stal Karel Tomšík z Hlinska, který minul pouze v jednom případě. Do čela celkového pořadí se přesně po polovině hokejové Tip ligy vyhoupla Zdeňka Štefánková z Moravské Třebové.

Pořadí po pátém kole

1. místo
PA0209 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 9 35
2. místo
PA0382 Roman Špaček, Sopotnice 6 32
3. – 5. místo
PA0008 Pavel Drahý, Chrudim III 9 29
PA0218 Marcel Pánik, Rychnov 9 29
PA0341 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 0 29
6. – 9. místo
PA0026 Vladimír Škarvada, Hlinsko 3 26
PA0201 Monika Merglová, Litomyšl 0 26
PA0346 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto -3 26
PA0180 Karel Štorek, Cerekvice -3 26
10. místo
PA0432 Růžena Lebedová, Svitavy 12 24
11. – 473. místo
PA0162 Josef Svoboda, Slatiňany 6 23
PA0244 Karel Bělohlav, Pardubice 3 23
PA0094 Miroslav Balínek, Pardubice 0 23
PA0315 Andrea Gibiecová, Polička 0 23
PA0078 Matěj Košťál, Pardubice 0 23
PA0275 Eva Lejhancová, Pardubice 0 23
PA0144 Miloslav Kopecký, Rozhovice 6 21
PA0436 Eduard Brázda, Svitavy 3 21
PA0119 Jaromír Patočka ml., Bělá 3 21
PA0205 Aleš Hrubý, M. Třebová 6 20
PA0158 Josef Jelínek, Čankovice 6 20
PA0285 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 6 20
PA0219 Karel Rádsetoulal, Radkov 6 20
PA0140 Robert Tesárek, Tuněchody 6 20
PA0174 Pavel Barvíř, Zlín 3 20
PA0333 Zdeněk Honza, Ústí n. Orl. 3 20
PA0397 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 3 20
PA0145 Jan Polášek st., Chrudim III 3 20
PA0379 Jiří Stránský, Řetová 3 20
PA0070 Laďka Chmelenská, Pardubice 0 20
PA0251 Petr Sedlák, Staré Město 0 20
PA0107 Michal Špaček, Dašice 0 20
PA0383 Libor Diblík, Sopotnice -3 20
PA0349 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto -3 20
PA0224 Renata Koťarová, Pardubice 6 17
PA0067 Miloš Krejčí, Pardubice 6 17
PA0298 Milan Písek, Jaroměřice 6 17
PA0139 Ladislav Synek, Pardubice 2 6 17
PA0210 Bedřich Štefánek, M. Třebová 6 17
PA0083 Ladislav Voršilka, Pardubice 6 17
PA0376 Pavel Bambušek, Česká Třebová 3 17
PA0367 Vladimír Fikejs, Žamberk 3 17
PA0184 Roman Greguš st., Litomyšl 3 17
PA0334 Zdeněk Honza ml., Ústí n. Orl. 3 17
PA0351 Filip Ryant, Vysoké Mýto 3 17
PA0072 Milan Shejbal ml., Pardubice 3 17
PA0268 Ludmila Zábská, Pardubice 3 17
PA0321 Karel Drábek, Nedvězí 0 17
PA0153 Zdenda Horník, Bítovany 0 17
PA0276 Radek Ipser, Starý Mateřov 0 17
PA0062 František Kaplan, Moravany 0 17
PA0266 Jan Kubát, Pardubice 0 17
PA0199 Josef Mergl, Litomyšl 0 17
PA0280 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 0 17
PA0274 Vladimír Paďour st., Pardubice 0 17
PA0040 Pavel Suchánek, Svojšice 0 17
PA0388 Miroslav Tesař, Česká Třebová 0 17
PA0125 Romana Vyoralová, Svratouch 0 17
PA0126 Míša Vyoralová, Svratouch 0 17
PA0343 Václav Krásný, Vysoké Mýto -3 17
PA0066 Radka Krejčová, Pardubice -3 17
PA0165 Tomáš Marný, Pardubice 0 16
PA0424 David Krčil, Skuteč 6 15
PA0118 Bohuslav Bulva, Bělá 0 15
PA0468 Martin Fišer, Vendolí 12 14
PA0254 František Boštík, Poříčí 9 14
PA0260 Jiří Frank, Trstěnice 9 14
PA0159 Olga Moravcová, Slatiňany 9 14
PA0297 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 9 14
PA0211 Josef Brychta, Kunčina 6 14
PA0092 Jan Kouřil, Pardubice 6 14
PA0044 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 6 14
PA0149 Marián Polášek, Chrudim III 6 14
PA0288 Patrik Roušar, Svitavy 6 14
PA0289 Radek Roušar, Svitavy 6 14
PA0156 Kateřina Táborská, Slatiňany 6 14
PA0366 Tomáš Halbrštát, Letohrad 3 14
PA0152 Martin Horník, Bítovany 3 14
PA0290 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 3 14
PA0091 Alena Knapeová, Pardubice 3 14
PA0262 Miloslava Michková, Pardubice 3 14
PA0111 Vladimír Paďour ml., Pardubice 3 14
PA0087 Josef Svoboda, Pardubice 3 14
PA0088 Jarmila Svobodová, Pardubice 3 14
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 0 14
PA0322 Jiří Drábek, Nedvězí 0 14
PA0213 Alena Khýrová, Staré Město 0 14
PA0127 Míra Kučera, Svratouch 0 14
PA0399 Marie Moníková, Ráby 0 14
PA0138 Martin Solnička, Srní 0 14
PA0030 Libor Tuček, Bělá 0 14
PA0191 Václav Zavřel, Dolní Újezd 0 14
PA0080 Láďa Daněk, Pardubice -3 14
PA0182 Markéta Gregušová, Litomyšl -3 14
PA0316 Petr Jílek, Polička -3 14
PA0339 Gabriela Khýnová, Vysoké Mýto -3 14
PA0238 Václav Šimr, Kostěnice -3 14
PA0381 Jolana Špačková, Sopotnice -3 14
PA0255 Lucie Topičová, Dolní Ředice -3 14
PA0061 Martin Joudal, Veselí -6 14
PA0431 Karel Tomšík, Hlinsko 15 13
PA0375 Milan Kopecký, Česká Třebová 0 13
PA0010 Jiří Svoboda, Chrudim 0 13
PA0434 Anna Bisová, Karle 9 12
PA0147 Lucka Součková, Chrudim III 6 12
PA0222 Věra Dosedělová, M. Třebová 3 12
PA0122 Hana Honzáková, Lozice 3 12
PA0189 Helena Benešová, Trstěnice 0 12
PA0121 Jaroslav Brůna, Bělá 0 12
PA0117 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 12
PA0227 Ladislav Kubizňák, Sezemice 0 12
PA0229 Filip Kubizňák, Sezemice 0 12
PA0228 Anna Matúšů, Sezemice 0 12
PA0120 Jaromír Patočka st., Bělá 0 12
PA0380 Milan Pustaj, Česká Třebová 0 12
PA0400 Václav Moník, Ráby 9 11
PA0109 Ludmila Havlíková, Pardubice 6 11
PA0248 Karel Kuběna, Svitavy 6 11
PA0160 Miloš Moravec, Slatiňany 6 11
PA0305 Josef Popelka, Polička 6 11
PA0009 Pavel Urválek, Chrudim III 6 11
PA0361 Jiří Držmíšek, Choceň 3 11
PA0271 Jiří Lejhanec, Pardubice 3 11
PA0318 Helena Novotná, Nedvězí 3 11
PA0287 David Roušar, Svitavy 3 11
PA0392 Ivana Sedláková, Ústí n. Orl. 3 11
PA0148 Martin Souček, Chrudim III 3 11
PA0128 Ladislav Starý, Zaječice 3 11
PA0378 Matěj Stránský, Řetová 3 11
PA0186 Šimon Šilar, Jarošov 3 11
PA0046 Josef Urbanec, Pardubice 3 11
PA0278 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 3 11
PA0024 Drahomíra Bláhová, Bělá 0 11
PA0364 Mirek Buřič, Chrudim 0 11
PA0110 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 0 11
PA0208 Luboš Komprda, M. Třebová 0 11
PA0077 Nikol Košťálová, Pardubice 0 11
PA0104 Radoslava Marková, Pardubice 0 11
PA0016 Radek Pešek, Libchavy 0 11
PA0124 Jiří Rejda, Svratouch 0 11
PA0034 Zdeněk Sotona, Žumberk 0 11
PA0350 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 0 11
PA0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 0 11
PA0142 Ilona Tesárková, Tuněchody 0 11
PA0108 Ladislav Zábský, Pardubice 0 11
PA0348 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto -3 11
PA0241 Jana Kutinová, Pardubice -3 11
PA0273 Marie Paďourová, Pardubice -3 11
PA0286 Roman Štěpánek, Horní Jelení -3 11
PA0385 Josef Diblík, Sopotnice -6 11
PA0345 Evžen Filip, Vysoké Mýto -6 11
PA0137 Lenka Solničková, Srní -6 11
PA0352 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto -6 11
PA0194 Sandra Horská, Litomyšl 0 10
PA0428 Michal Brázda, Svitavy 6 9
PA0429 Kristýna Brázdová, Svitavy 6 9
PA0258 Marek Boštík, Poříčí 0 9
PA0197 Radovan Rumler, Litomyšl 0 9
PA0100 Bartolomej Mikloško, Pardubice 9 8
PA0461 Miloš Kafuněk, Svitavy 6 8
PA0178 Luděk Marčík, Osík 6 8
PA0177 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 6 8
PA0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd 6 8
PA0279 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 6 8
PA0134 Josef Fuksa, Tuněchody 3 8
PA0113 Lucie Hanušová, Slatiňany 3 8
PA0306 Ladislav Hladký st., Sebranice 3 8
PA0007 Eva Hromádková, Chrast 3 8
PA0460 Leoš Mihola, Svitavy 3 8
PA0048 Patrik Poulíček, Pardubice 3 8
PA0310 Jaroslava Premauerová, Bystré 3 8
PA0171 Kája Remeš, Pardubice 3 8
PA0329 Anna Slabá, Svitavy 3 8
PA0327 Alena Slabá, Svitavy 3 8
PA0323 Dominik Slabý, Svitavy 3 8
PA0331 Ondřej Slabý, Svitavy 3 8
PA0325 Pavel Slabý ml., Svitavy 3 8
PA0326 Pavel Slabý st., Svitavy 3 8
PA0129 Ladislav Starý ml., Zaječice 3 8
PA0151 Mirek Svoboda, Ronov 3 8
PA0043 Josef Štěrba, Pardubice 3 8
PA0252 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 3 8
PA0059 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 3 8
PA0203 Tomáš Urban, Litomyšl 3 8
PA0038 Bohuslav Vančura, Pohránov 3 8
PA0308 Ladislav Hladký ml., Sebranice 0 8
PA0150 Lenka Horáková, Svídnice 0 8
PA0453 Mike Horn, St. Hradiště 0 8
PA0154 Antonín Hradec, H. Městec 0 8
PA0368 Leoš Jantač, Lanškroun 0 8
PA0214 Aťka Khýr, Staré Město 0 8
PA0294 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 0 8
PA0259 Jana Krejcarová, Pardubice 0 8
PA0448 Roman Kubík, Vejvanovice 0 8
PA0102 Jiří Mikloško, Pardubice 0 8
PA0190 Josef Novák, Litomyšl 0 8
PA0014 Antonín Pácha, Jablonné n. Orl. 0 8
PA0146 Jan Polášek, Chrudim III 0 8
PA0302 Marek Soural, Úsobrno 0 8
PA0377 Silvie Stránská, Řetová 0 8
PA0163 Viktor Svoboda, Slatiňany 0 8
PA0027 Jan Šár st., Chrast 0 8
PA0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 0 8
PA0172 Stanislav Barvíř, Podlíšťany -3 8
PA0045 Jaroslav Čáp, Pardubice -3 8
PA0183 Roman Greguš ml., Litomyšl -3 8
PA0115 Roman Hanuš,S latiňany -3 8
PA0282 Martin Hrnčál, Staré Hradiště -3 8
PA0029 Vladislav Jiroušek, Lhota u Chroust. -3 8
PA0037 Eva Kacafírková, Kočí -3 8
PA0216 Jana Kumstátová, Staré Město -3 8
PA0235 Hana Machová, Pardubice -3 8
PA0342 Hana Ryantová, Vysoké Mýto -3 8
PA0277 Martin Špunda, Staré Hradiště -3 8
PA0054 Bohuslav Šulc ml., Pardubice -3 8
PA0239 Libor Doležal, Pardubice -6 8
PA0355 Josef Koukol, Klášterec n. Orl. -6 8
PA0047 Jan Kuchta, Pardubice -6 8
PA0198 Miloš Mergl, Litomyšl -6 8
PA0200 Klára Merglová, Litomyšl -6 8
PA0090 Hana Sejkorová, Pardubice -6 8
PA0089 Jakub Svoboda, Pardubice -6 8
PA0161 Pavel Váňa, Slatiňany -6 8
PA0340 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto -6 8
PA0311 Jiří Premauer, Litomyšl 3 7
PA0164 Sanis Bouzolidis, Pardubice 0 7
PA0369 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 0 7
PA0373 Markéta Hyksová, Česká Třebová 0 7
PA0267 Miloslav Zita, Lázně Bohdaneč 0 7
PA0437 Marina Brázdová, Svitavy 9 6
PA0422 Bamba Čermák, Dašice 6 6
PA0430 Marie Homolová, Svitavy 6 6
PA0249 Jiří Fečko, Opatov 3 6
PA0123 Miroslav Honzák, Lozice 3 6
PA0042 Libor Kubišta, Pardubice 0 6
PA0085 Jiří Maštalíř ml., Pardubice 0 6
PA0443 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová 0 6
PA0221 Bedřich Doseděl, M. Třebová -3 6
PA0265 Karel Hamáček, Pardubice -3 6
PA0132 Iveta Fuksová, Tuněchody 9 5
PA0243 Bohuslav Hubinka, Čistá 9 5
PA0332 Oldřich Kubík, Choceň 9 5
PA0234 Jan Voříšek, Staré Hradiště 9 5
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy 6 5
PA0232 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 6 5
PA0264 Dominika Drábková, Pardubice 3 5
PA0060 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 3 5
PA0023 René Hromádko, Zaječice 3 5
PA0181 Jan Karlík, Polička 3 5
PA0291 Jana Klíčová, Hradec n. S. 3 5
PA0050 Markéta Komárková, Pardubice 3 5
PA0051 Hana Kužilková, Pardubice 3 5
PA0049 Milan Linha, Pardubice 3 5
PA0099 Jiří Mládek, Pardubice 3 5
PA0073 Tomáš Shejbal, Pardubice 3 5
PA0330 Anja Slabá, Svitavy 3 5
PA0324 Petr Slabý, Svitavy 3 5
PA0328 Tomáš Slabý, Svitavy 3 5
PA0028 Vladislava Šárová, Chrast 3 5
PA0082 Jan Alinče, Pardubice 0 5
PA0470 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 0 5
PA0230 Lukáš Hyvl, Vápno 0 5
PA0303 Martin Krč, Horní Štěpánov 0 5
PA0097 Jan Kubát, Pardubice 0 5
PA0393 Pavla Lejsková, Pardubice 0 5
PA0284 Tomáš Mach, Přelouč 0 5
PA0101 Marie Miklošková, Pardubice 0 5
PA0337 Roman Páral, Vysoké Mýto 0 5
PA0020 Josef Pešava, Chrudim 0 5
PA0012 Lucie Petrusová, Sobětuchy 0 5
PA0035 Lenka Sotonová, Žumberk 0 5
PA0001 Pavel Šimek, Dašice 0 5
PA0179 Pavel Vávra, Litomyšl 0 5
PA0462 Hynek Vávra, Svitavy 0 5
PA0233 Radek Voříšek, Staré Hradiště 0 5
PA0185 Jaroslav Zeman, Jarošov 0 5
PA0069 Karel Braun, Pardubice -3 5
PA0079 Drahoslav Daněk, Rychnov n. K. -3 5
PA0112 Jaromír Hanuš, Slatiňany -3 5
PA0116 Hana Hanušová, Slatiňany -3 5
PA0269 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -3 5
PA0215 Ladislav Khýr, Staré Město -3 5
PA0095 Vilma Látová, Pardubice -3 5
PA0076 Jaroslav Mako, Staré Hradiště -3 5
PA0336 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto -3 5
PA0317 Martina Novotná, Nedvězí -3 5
PA0319 Michal Novotný, Nedvězí -3 5
PA0312 Julius Premauer, Bystré -3 5
PA0033 Jan Sychra ml., Bělá -3 5
PA0353 Miroslav Záleský, Tisová -3 5
PA0081 Jan Košťál, Pardubice -6 5
PA0015 Marie Páchová, Jablonné n. Orl. -6 5
PA0173 Tereza Roubínková, Skalica -6 5
PA0256 Zdeněk Drobný, Poříčí -9 5
PA0454 Rudolf Friede, St. Hradiště 6 4
PA0223 Jan Schneider, M. Třebová 3 4
PA0188 Marek Beneš, Trstěnice 0 4
PA0344 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 0 4
PA0195 Veronika Hořínková, Litomyšl 0 4
PA0309 Stanislav Kučera, Polička 0 4
PA0204 Pavel Urban, Litomyšl 0 4
PA0414 Květoslav Gregor, Pardubice 3 3
PA0425 Milan Štoll, Slatiňany 3 3
PA0408 Roman Vaňásek, Jaroslav 3 3
PA0442 Hana Čečerová, Č. Třebová 0 3
PA0440 František Kovář, Č. Třebová 0 3
PA0086 Václav Maštalíř, Pardubice 0 3
PA0063 Radek Slavík, Pce – Svítkov 0 3
PA0131 Martin Mašata, Tuněchody 9 2
PA0021 Jan Hromádko, Zaječice 6 2
PA0093 Marek Balínek, Pardubice 3 2
PA0469 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen 3 2
PA0466 Karolina Kořistková, Svitavy 3 2
PA0225 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady 3 2
PA0300 Jana Písková st., Jaroměřice 3 2
PA0237 Radek Sedlák, Staré Hradiště 3 2
PA0226 Barbora Sedláková, Staré Hradiště 3 2
PA0025 Soňa Škarvadová, Hlinsko 3 2
PA0250 František Topič, Dolní Ředice 3 2
PA0407 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 2
PA0405 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 2
PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice 0 2
PA0114 Pavel Hanuš, Slatiňany 0 2
PA0058 Zuzana Havránková, Pardubice 0 2
PA0370 Jan Holub, Česká Třebová 0 2
PA0170 Martina Homolková, Lukavice 0 2
PA0451 Lenka Horn, St. Hradiště 0 2
PA0196 Miroslav Horský, Litomyšl 0 2
PA0193 Lucie Hořínková, Litomyšl 0 2
PA0314 Miroslav Jílek, Polička 0 2
PA0445 Jaroslav Jirout, Litomyšl 0 2
PA0386 Martin Kaplan, Sopotnice 0 2
PA0247 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice 0 2
PA0296 Jan Pazdírek, Jaroměřice 0 2
PA0301 Jana Písková ml., Jaroměřice 0 2
PA0074 Milan Shejbal st., Pardubice 0 2
PA0031 Ondra Sychra, Bělá 0 2
PA0187 Matěj Šilar, Jarošov 0 2
PA0065 Roman Vencl, Pce – Svítkov 0 2
PA0175 Vladimír Bačík, Litomyšl -3 2
PA0041 Martin Jandák, Přelouč -3 2
PA0155 František Jelínek, Čankovice -3 2
PA0270 Miloš Krejčí ml., Pardubice -3 2
PA0075 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště -3 2
PA0011 Josef Petrus, Sobětuchy -3 2
PA0299 Kateřina Písková, Jaroměřice -3 2
PA0032 Jan Sychra, Bělá -3 2
PA0245 Jaroslav Šlesinger, Čistá -3 2
PA0167 Josef Vacek, Chrudim III -3 2
PA0313 Jiří Vávra, Polička -3 2
PA0017 Ladislav Fabián, Chrudim -6 2
PA0135 Jiří Starý, Bítovany -6 2
PA0242 Iva Doležalová, Pardubice -9 2
PA0457 Karel Halbrštát, Mistrovice 6 1
PA0423 Lumír Sokol ml., Pardubice 6 1
PA0438 Miloš Drmola, Svitavy 3 1
PA0372 Lubomír Kopecký, Česká Třebová 0 1
PA0455 Pavel Krejcar, Rychnov n. K. 0 1
PA0452 Petr Linha, Pardubice 0 1
PA0374 Libor Stránský, Česká Třebová 0 1
PA0347 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 0 1
PA0358 David Dostál, Králíky 3 0
PA0272 Jiří Lejhanec ml., Pardubice 3 0
PA0360 Vladimír Dostál, Králíky 0 0
PA0359 Vladimír Dostál, Králíky 0 0
PA0427 Lada Polášková, Chrudim III 0 0
PA0292 Martin Zedník ml., Svitavy 0 0
PA0417 Pavel Hypšman, Staré Hradiště -3 0
PA0356 Petr Kříž, Dolní Sloupnice -3 0
PA0354 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice -3 0
PA0002 Lumír Sokol, Pardubice 6 -1
PA0036 Eva Sotonová, Žumberk 6 -1
PA0371 Petr Bambusek, Česká Třebová 3 -1
PA0133 Jitka Fuksová, Tuněchody 3 -1
PA0365 Lenka Halbrštátová, Letohrad 3 -1
PA0281 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 3 -1
PA0362 Veronika Křivánková, Zaječice 3 -1
PA0458 Eva Kynclová ml., Krouna 3 -1
PA0261 Jiří Michek, Pardubice 3 -1
PA0253 Pavel Drobný, Poříčí 0 -1
PA0068 Horymír Filip, Pardubice 0 -1
PA0039 Oldřich Hlaváček, Pohránov 0 -1
PA0421 Petr Houska, Pardubice 0 -1
PA0446 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 0 -1
PA0447 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 0 -1
PA0404 Monika Klabouchová, Velké Koloděje 0 -1
PA0406 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 -1
PA0236 Alena Sokolová, Pardubice 0 -1
PA0283 Monika Treichlová, Nový Bydžov 0 -1
PA0202 Jaroslav Urban, Litomyšl 0 -1
PA0450 Michal Vobora, Staré Hradiště 0 -1
PA0387 Jan Drozd, Ústí n. Orl. -3 -1
PA0206 Lucie Hárychová, Koclířov -3 -1
PA0006 Jan Hromádko, Chrast -3 -1
PA0022 Květa Hromádková, Zaječice -3 -1
PA0304 Irena Krčová, Horní Štěpánov -3 -1
PA0395 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje -3 -1
PA0055 Rudolf Procházka, Pardubice -3 -1
PA0098 Josef Slabý, Pce – Svítkov -3 -1
PA0338 Josef Khýn, Vysoké Mýto -6 -1
PA0391 Bohuslav Kolář, Ústí n. Orl. -6 -1
PA0103 Jiří Marek, Pardubice -6 -1
PA0053 Bohuslav Šulc, Pardubice -6 -1
PA0168 Jaroslava Vacková, Chrudim III -6 -1
PA0166 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 0 -2
PA0449 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 0 -2
PA0415 Jan Heřmanský, Doubravice 0 -3
PA0410 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 0 -3
PA0419 Bedřich Vogl, Doubravice 0 -3
PA0293 Martin Zedník st., Svitavy 0 -3
PA0212 Petr Kumstát, Staré Město -3 -3
PA0409 Milan Popilka, Sedlíšťka -3 -3
PA0472 Jiří Turek, Koldín -3 -3
PA0473 Marie Turková, Koldín -3 -3
PA0064 Jitka Šováňová, Pce – Svítkov -6 -3
PA0217 Pavel Sotorník, M. Třebová -9 -3
PA0056 Milan Havránek, Pardubice 6 -4
PA0231 Vladislava Horská, Staré Hradiště 3 -4
PA0105 Jiří Špaček, Dašice 3 -4
PA0390 Pavel Bucháček, Řetová 0 -4
PA0263 Andrejka Drábková, Pardubice 0 -4
PA0467 Marta Fišerová, Vendolí 0 -4
PA0207 Jiří Hárych, Koclířov 0 -4
PA0335 Ludmila Honzová, Ústí n. Orl. 0 -4
PA0444 Adam Jirout, Litomyšl 0 -4
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy 0 -4
PA0465 Adéla Kořistková, Svitavy 0 -4
PA0459 Eva Kynclová, Krouna 0 -4
PA0004 Oldřich Ezr ml., Rybník -3 -4
PA0307 Marie Hladká, Sebranice -3 -4
PA0246 Bohuslava Hubinková, Čistá -3 -4
PA0402 Martina Kašparová, Pardubice -3 -4
PA0401 Ivana Kašparová, Pardubice -3 -4
PA0257 Karel Krejcar, Pardubice -3 -4
PA0394 Josef Lejsek, Pardubice -3 -4
PA0396 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -3 -4
PA0403 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. -3 -4
PA0320 Oldřich Černý, Polička -6 -4
PA0096 Jiří Maštalíř, Pardubice -6 -4
PA0384 Roman Diblík, Sopotnice -9 -4
PA0413 Soňa Gregorová, Pardubice 0 -6
PA0412 Bohumila Gregorová, Pardubice 0 -6
PA0441 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 0 -6
PA0084 Vladimír Pátek, Pardubice 0 -6
PA0435 Deniska Tesárková, Tuněchody 0 -6
PA0433 Josef Bis, Karle -3 -6
PA0052 David Hamáček, Pardubice -3 -6
PA0420 Pavel Kalhous, Pardubice -3 -6
PA0418 Zdena Šulcová, Pardubice -6 -6
PA0357 Sabina Křivánková, Zaječice 6 -7
PA0295 Hana Koutná, Jaroměřice 3 -7
PA0389 Michal Kolář, Ústí n. Orl. 0 -7
PA0019 Michal Pešava, Chrudim -3 -7
PA0018 Martin Pešava, Chrudim -3 -7
PA0240 Jindřich Dubišar, Pardubice -6 -7
PA0136 Marie Stará, Bítovany -6 -7
PA0363 Josef Štursa, Zaječice -9 -7
PA0456 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 0 -8
PA0426 Bohumil Čížek, Svitavy -3 -8
PA0439 Lucie Kovářová, Č. Třebová 0 -9
PA0416 Leona Hypšmanová, Staré Hradiště -6 -9
PA0005 Petr Horník, Kočí 0 -10
PA0471 Bohuslav Poulíček, Pardubice -6 -10
PA0106 Denisa Špačková, Dašice -6 -10
PA0130 Marie Stará, Zaječice -9 -10
PA0411 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 0 -12
PA0192 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 0 -13
PA0169 Ilona Jindřichovská, Holetín -3 -13
PA0220 Vladimír Vacek, M. Třebová -3 -14
PA0157 Denisa Táborská, Slatiňany -6 -16
PA0057 Tomáš Havránek, Pardubice 0 -19
PA0398 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -6 -22

Výsledky 5. kola
1. Chomutov – Pardubice 1 (4:3)
2. Pardubice – Plzeň 1 (4:3)
3. Zlín – Vítkovice 1 (5:3)
4. Plzeň – Slavia 2 (2:4)
5. Liberec – Č. Budějovice 2 (0:2)
6. Litvínov – Slavia 1 (7:1)
7. Brno – Třinec 2 (3:7)
8. Most – Hradec 1 (6:2)
9. ZH Pardubice – Choceň nehráno
10. Chrudim – M. Třebová 1 (6:2)
Supertrefa:  64 

Střípky z Tip ligy
Po pátém kole registrujeme 473 hráčů. To je o dva více než ve čtvrtém dějství. Celkem hrají 332 muži a 141 žena. Největší hráčské zastoupení okresu Ústí nad Orlicí má Vysoké Mýto, kde tipuje 17 hráčů.

Do čela průběžného pořadí se dostala Zdeňka Štefánková z M. Třebové, která získala v tomto kole 9 bodů a celkově má bodů 35. Na druhém místě je Roman Špaček ze Sopotnice a třetí příčku drží Pavel Drahý z Chrudimi III.

Uzávěrka pátého kola je ve čtvrtek v 17 hodin. Platí nejen pro naši redakci, ale i počítačové hráče. 

Sběrná místa: Vysoké Mýto: Sport hračky Páral – náměstí Přemysla Otakara, Ústí nad Orlicí: Pivnice U Skoby (Letohradská ul.), Menapo Sport Chudý (T.G.M.), Computer Shop Resler (Pickova ul.) nebo přímo do redakce na adresu: Orlický deník, T. G. Masaryka 96, 562 01 Ústí nad Orlicí.