Hosté přijeli pouze s jedenácti hráči do pole a muselo se to projevit. Největší rozdíl byl ve třetí třetině. Za stavu 4:4 pálil přesně Kusý, čímž uzavřel hattrick a Skuteč se dostala poprvé do vedení. A už ho nepustila. Dvěma góly v 50. minutě pak Skutečtí rozhodli o vítězství. V neděli se Orli střetnou s Trutnovem.

Skuteč - Lanškroun 7:4

Fakta – branky: 16. Janoušek (Štursa), 26. Kusý (Hladík, Škop), 35. Kusý (Klusoň), 40. Štursa, 46. Kusý (Pešek), 50. Cimburek (Š. Lenoch), 50. Štursa (Janoušek, Netolický) – 8. Holub (Malý), 17. Poles (Holub, Markl), 18. Hlavsa, 31. Poles (Hlavsa). Rozhodčí: Vepřovský – Javůrek, Říha. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 55. Třetiny: 1:3, 3:1, 3:0.
HC Skuteč: Dostál (Vokoun) – Bureš, Štursa, Pešek, Netolický, Huňáček, Škop – Janoušek, Vágner, Kmoníček – Hladík, Kusý, Klusoň – Spurný, Pražan, Vařejčko – Cimburek, Š. Lenoch.
HC Orli Lanškroun: Šolc (50. Řezník) – Boruch, Kristek, Koutský – Holub, Markl, Malý, Řehák, Hlavsa, Hepnar, Poles, Janík.