Rozdíl v herní kvalitě mezi oběma týmy je markantní. Hosté jsou považováni za jednoho z favoritů celé soutěže, zatímco Orli se teprve rozkoukávají. I proto je nedělní výsledek 2:16 takový, jaký je. Slovan od první minuty sázel jeden gól za druhým. Až v polovině duelu se za stavu 0:11 dočkali i domácí branky z hole Markla.

Lanškroun – Moravská Třebová 2:16
Fakta - branky a asistence: 30. Markl (Pejcha, Holub), 52. Poles (Malý) – 5. Janků (Pavlovský), 7. Pavlovský, 7. Marek (Kobza, Langr), 8. Pavlovský (Fibrich, Muselík), 11. Pavlovský (Kobza), 12. Langr (Faltus, Čikl), 23. Pavlovský (Hradil), 24. Muselík (Pavlovský, Čikl), 25. Marek (Kobza, Langr), 25. Kobza (Langr), 27. Pavlovský (Čikl), 32. Marek (Langr, Čikl), 34. Řehulka (Fibrich), 53. Marek (Čikl, Hradil), 58. Fibrich (Čikl, Řehulka), 59. Řehulka (Fibrich). Rozhodčí: Kolář – Hájková, Pecina. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 115. Třetiny: 0:6, 1:7, 1:3.
TJ Lanškroun: Faltus, od 24. min. Řezník – Müller, Masopust, Poles, Hlavsa, Řehák, Marek, Malý, Markl, Peška, Holub, Pejcha, Kužílek, Rozbroj, Kollert, Čada.
HC Slovan Moravská Třebová: Turek – Rajnoha, Hradil, Janků, Cik, Muselík, Janošek, Kobza, Marek, Faltus, Langr, Řehulka, Fibrich, Čikl, Pavlovský.