Řádně okleštěný bude víkendový program v hokejových soutěžích od Chance ligy po krajské soutěže. Hodí se tak připomenout, které duely východočeských mužstev by dnes a zítra se hrát mají a které byly odloženy.

Dotáhnout kapitán Tomáš Linhart s asistentem Patrikem Urbanem vrchlabský Stadion do play off?
Pozdrav z karantény: „Dobrá nálada nás neopouští,“ hlásí vrchlabská opora Urban

V první lize spadli do karantény nejen hokejisté vrchlabského Stadionu, ale i řada dalších mužstev. Jediným duelem, ke kterému dnes dojde, tak bude souboj Jihlavy s Litoměřicemi (17.30). V druholigové skupině Sever jsou mimo hru hokejisté Hronova. Jejich krajští rivalové si dnes ale zahrají. Hráči Dvora Králové nad Labem přivítají od 17 hodin lídra tabulky z Letňan, od 17.30 se hronovský Wikov představí v hale Mosteckých Lvů.

A skupina nadstavbové části Krajské ligy Královéhradeckého a Pardubického kraje nabídne v neděli od 17 hodin duely Náchod – Česká Třebová, Nový Bydžov – Chrudim a Nové Město nad Metují – Litomyšl. Utkání Jaroměř – Choceň bylo zrušeno a kontumováno ve prospěch hostujícího celku. Stejně tak byla dopadla páteční dohrávka 5. kola, ve které se oba soupeři měli potkat na ledě Chocně.

Ve skupině B je nedělní program následovný - 17.00: Moravská Třebová – Třebechovice pod Orebem, Lanškroun – Opočno. 17.30: Hlinsko – Trutnov.

Hokejisty Moravské Třebové (v bílém) a Trutnova ve středu nepustila do hry nařízená pětidenní karanténa jejich soupeřů.
Omluvenku Spartaku odskákala Jaroměř. Kohouty od bodové ztráty uchránil Schejbal

Ve výčtu hokejových pozvánek nelze opomenout hráče Jičína, kteří úspěšně působí v Krajské lize Libereckého kraje. V neděli je čeká duel na ledě Varnsdorfu (15.30).