Horší z této dvojice si zahraje s předloňským mistrem z Dlouhoňovic a rezervou Lanškrouna ve skupině o 7. – 9. místo.

17. kolo

Králíky – Čestice 3:2 (2:0, 0:2, 1:0). Branky: Paulus, J. Hlava ml., Zezulka – Marha 2. Rozhodčí: Jasanský, Vostřák, Konečný. Diváci: 120.
Králičtí hokejisté si připsali další skalp týmu z popředí tabulky. Vstoupili do utkání velmi dobře a po první třetině vedli 2:0.
Ve druhé se projevila snaha Čestic o vyrovnání, což se také povedlo zásluhou Marhy, který se trefil dvakrát.
Rozhodnutí přišlo v samém závěru utkání, když se jednatřicet vteřin před koncem prosadil Zezulka.
Žamberk – Třebechovice B 1:4 (0:0, 1:2, 0:2). Branky a asistence: 35. Kubíček (Brožek) – 21. Knížek (Tomášek), 29. Kupka (Vaniš, Hvězda), 52. Tuček (Knížek, Vaniš), 60. Knížek. Rozhodčí: Hlava – Zezulka, Hlava. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:1. Diváci: 102.
Hned od úvodu utkání se hrál svižný hokej, který musel oku diváků lahodit. Oba týmy si pečlivě držely střední pásmo a nepouštěly soupeře do žádné větší šance. Do výraznějšího ohrožení branky se domácí dostali ve třech případech, kdy střela Flekra zvonila na tyči branky soupeře. Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.
Úvod druhé třetiny nezačali Žamberští šťastně. Špatný pohyb dokázal soupeř využít a v čase 20:57 otevřel ránou od modré skóre zápasu – 0:1. Hrál rychlý hokej, ale několik málo šancí domácího týmu neskončilo v síti, což mělo za následek navýšení skóre ve prospěch soupeře krásnou tečí ve 29. minutě – 0:2. Žamberk zbraně nesložil a zanedlouho dokázal odpovědět. Po krásné nahrávce Martina Brožka vymetl šibenici soupeřovy brány Kubíček a snížil na 1:2.
Ve třetí části se dokázaly Třebechovice prosadit v přesilové hře. V čase 51:21 tak navýšily na 3:1. Závěr utkání odehráli žamberští hokejisté na dvě pětky, což je dostalo do vyššího tempa, ale skórovat se nepodařilo. V poslední minutě zápasu se hosté ještě jednou prosadili a uzavřeli na konečných 1:4.

Lanškroun B – Dlouhoňovice 9:6 (1:2, 4:1, 4:3). Branky a asistence: 15. Konečný, 26. Mík ml. (Brejša), 37. Obst, 39. Tichý, 40. Mík ml. (Brejša), 41. Konečný, 45. Obst, 52. Mík ml. (Konečný), 59. Mík ml. (Brejša) – 2. Macháček, 11. Adámek, 21. T. Plundra (Macháček), 49. Macháček