Verměřovice - Dlouhoňovice 4:5 (1:1, 1:4, 2:0)
Verměřovičtí se po jednom z brejků dostali v první třetině do vedení 1:0. V přesilové hře, která trvala 5 minut, obkroužil branku Verměřovic a vyrovnal obránce Tomáš Šilar. Vstup do druhé části se Dlouhoňovicím náramně vydařil a po šesti minutách vedly 1:4. Ve 37. minutě Verměřovice snížily na 2:4. Do konce třetiny Dlouhoňovice do tříbrankového vedení Macháček. V posledních minutách se utkání, které považovali všichni na stadionu za rozhodnuté, velmi zdramatizovalo. V 57. minutě nejprve domácí snížili na 3:5 a v čase 58:33 Verměřovice dotahovaly na 4:5. Do konce utkání se ale už nic nezměnilo.
Branky: Pražák L. 2, Ešpandr, Kmeť - Šilar, Macháček 3, Víša T.

Žamberk – Králíky 4:3 sn (1:0,1:2,1:1)
Tvrdý, ale férový a vzhledem ke kvalitě ledu ohleduplný hokej, skvělí fanoušci na obou stranách. Kaňkou utkání byli snad jen rozhodčí, kteří na takový zápas přijeli pouze dva.
Branky: Flekr, Brožek, Majvald, Zářecký – Šponar, Šverák, Paulus.

Ústí n. O. – Tisová 3:7
Tisová, která je zkušenějším mužstvem, s přehledem zvítězila . Šeda si na své konto připsal zasloužený hattrick. Novák si připsal do tabulky střelců dvě branky.
Branky: Hudzik 2, Salaba – Šeda 3, Novák 2, Matějíček.

Voděrady – Řetová 2:5
Hosté z Řetové vrátili domácím porážku z prvního kola. Řetová prakticky během pouhých třiceti vteřin rozhodla zápas.
Hosté začali velice dobře. Prvních 10 minut měli velkou převahu, a když se zdálo, že se hra začíná vyrovnávat, tak Řetová po velkých chybách Voděrad vsítila tři branky.
Zápas se od druhé třetiny vyrovnal, ale Voděradům se už při druhem zápase nepodařilo proměňovat i vyložené šance, kterých bylo dost, a tím si Voděrady odvezly druhou prohru po sobě.
Branky: Šrut, Duchoslav - Resller T, Bartoníček, Horák, Novák, Heller.