KHL skupina A

Choceň – Světlá n. S. 3:4 (2:1, 1:3, 0:0). Branky a asistence: 7. Král (Krejza, Pochobradský), 20. T. Prachař, 22. T. Prachař (Beránek) – 1. O. Včela, 31. Štros (P. Včela), 38. Doležal (O. Včela), 38. Krajíček (Štros, Mečiar). Rozhodčí: Najman – Padevět, Plch. Vyloučení: 4:9, navíc Voříšek 5 + OK, Beránek 10 min. OT – P. Včela 10 min. OT. Využití: 2:2. Diváci: 562.
Choceň: Malý – Stříteský, Novák, Lesák, P. Pilař, Voříšek, Pokorný – P. Prachař, Beránek, Šeda, T. Prachař, Bláha, L. Pilař, Král, Pochobradský, Krejza.
Nedělní zápas choceňských hokejistů proti Světlé nad Sázavou mohl být pro Spartak jubilejní desátý vítězný zápas v řadě. O tom, že to tak nebude, rozhodly hlavně nevyužité přesilové hry domácích.
Hosté vlétli do zápasu s daleko větší chutí a odměnou jim byl rychlý gól už po 29 sekundách, kdy přesně mířil O. Včela. Spartak podnikl větší akci až v sedmé minutě, když se nejprve do brejku dostal Pavel Beránek. Koubský v brance hostí byl připraven. Následně Choceň dostala výhodu přesilové hry, ve které Jan Krejza narýsoval přesnou přihrávku před branku na Krále a ten nezaváhal – 1:1. Minutu před koncem první třetiny dostal Spartak třetí výhodu přesilové hry. Tomáš Prachař projel celým kluzištěm a z těžkého úhlu trefil přesně levý růžek Koubského branky.
Z druhé třetiny nebyly ještě odehrány ani dvě minuty, když se po Beránkově akci střelou mezi betony prosadil podruhé v zápase T. Prachař. Domácí byli v těchto chvílích pány ledu. Hosté se spíše než hře věnovali hráčům Spartaku, za což byli trestáni. Ovšem domácí toho po hříchu nevyužili. Trest přišel v čase 31:00. Hosté se objevili poprvé v této třetině v blízkosti Malého brankoviště a začal boj o skákající puk, který dokázal zasáhnout Štros a bylo to 3:2.
Choceňští si vybrali slabší chvilku, když putovali jen za druhým na trestnou lavici a Světelští měli přesilovku pět na tři. Paradoxně domácí odehráli nejlepší dvě minuty zápasu a nepustili hosty do žádné šance. Pokračující výhodu jednoho muže v poli už Světlá využila. Trefil se Doležal. Aby toho nebylo málo, pouhých čtrnáct sekund po něm se prosadil Krajíček – 3:4.
Vyrovnat mohl Šeda, ale mířil až příliš přesně do tyče. Žádný gól už diváci neviděli a domácí mohou litovat velkého počtu nevyužitých přesilovek.

KHL skupina B

Skuteč – Česká Třebová 1:2 (1:0, 0:1, 0:1). Branky a asistence: 13. Pešek – 37. Novotný (Kopečný), 43. Poskočil (Kvasnička, Doha). Rozhodčí: Sedlák – Kalus, Motýl. Vyloučení: 9:4 navíc Držmíšek 5 + OK. Využití: 0:1. Diváci: 164.
Č. Třebová: Kaplan – Čejka, Poskočil, Mlejnek, Chadima, Novotný, Kopečný – Hladík, Kvasnička, Doha – Vích, Držmíšek, Uhlíř – Jetmar, Šafář, Černý.
Dvě přesné střely od modré čáry obránců Jakuba Novotného a Lukáše Poskočila stačily Lokomotivě Česká Třebová k tomu, aby v krajské hokejové lize získala tři body ve Skutči. Domácí se gólově prosadili pouze jednou, a tak nedělní hokej skončil spíše fotbalovým výsledkem.
Tým Skutče se ujal vedení ve 13. minutě, kdy se dorážkou prosadil Pešek – 1:0. Lokomotiva rozhodla o těsném vítězství v závěru druhé a na začátku třetí dvacetiminutovky. Ve 37. minutě pálil od modré přesně obránce Novotný – 1:1.
Rozhodnutí přišlo dvě minuty po zahájení třetí části. Hosté využili přesilovou hru. Znovu od modré čáry mířil do černého obránce Poskočil – 1:2. Skuteč v závěru usilovala o vyrovnání, ale její snahu brzdila častá vyloučení. V čase 58:30 si českotřebovský trenér Petr Voříšek vybral oddechový čas. Domácí vsadili na hru bez brankáře, vyrovnat však již nestačili.
Michal Smola, vedoucí mužstva: „Vydřené vítězství. Tři body jsme získali především díky bojovnosti. V sestavě se poprvé objevil útočník Jan Šafář, který přišel na hostování z Třebechovic pod Orebem. Kádr naopak opustil útočník Filip Brukner, který se vrátil do Chocně."

Litomyšl – Lanškroun 4:2 (2:0, 2:0, 0:2). Branky a asistence: 11. Švec (Pavlák), 17. Pavlák (Švec), 28. Pavlák (Dvořák), 40. Matys (Fikejz) – 55. Šula, 56. Boruch. Rozhodčí: Kobr – Buček, Huryta. Vyloučení: 4:4.
Utkání se vyvíjelo mnohem lépe pro domácí tým. V první třetině se trefili Švec a Pavlák. Hosté mohli snížit z trestného střílení, nepovedlo se.
Druhá třetina přinesla druhý gól Petra Pavláka, když mu asistoval Dvořák. Lanš- krounští měli skoro dvouminutovou výhodu pěti na tři, kterou nevyužili jako zmíněné trestné střílení. Těsně před koncem třetiny se prosadil Matys a s Lanškrounem to vypadalo zle, nedobře.
Závěrečné dějství, ačkoliv to podle gólů nevypadá, bylo až na závěr zcela v režii domácích. Litomyšl svírala hosty v obranném pásmu a počet gólových šancí narůstal, leč nedáš – dostaneš. Lanškroun využil výpadku a snížil na konečných 4:2. Góly dávali Šula a Boruch.  (bed, jh, van)