Česká Třebová a Lanškroun rozehrály cestu za Pohárem Vladimíra Martince.

Choceň – Litomyšl 8:4 (5:3, 3:0, 0:1)

Branky a asistence: 8. T. Prachař (P. Prachař, Beránek), 15. Krejza (Král), 17. L. Pilař (Stříteský), 19. T. Prachař (P. Prachař, Beránek), 20. Lesák (T. Prachař), 27. Beránek (Florián, P. Prachař), 32. P. Prachař (Beránek), 40. T. Prachař (P. Prachař, Beránek) – 3. Fikejz (Dospěl), 6. Dospěl (Fink), 8. Dvořák (Hynek), 42. Fikejz (Lustyk, Hynek). Rozhodčí: Prchal – Potůček, Holeček. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:3. Diváci: 617.
Choceň: Malý – Florián, Lesák, Stříteský, Novák, Voříšek, P. Pilař, Pokorný – P. Prachař, Beránek, T. Prachař, Šeda, Bláha, L. Pilař, Král, Pochobradský, Krejza.
Domácí nastoupili do zápasu stylem „pohoda, klídek, tabáček" a zle se jim to vymstilo. Už po půl minutě zápasu putoval na trestnou lavici Beránek a hosté měli výhodu přesilové hry. První šanci měl paradoxně v oslabení Šeda, ale v dobré pozici na Kalouska nevyzrál. Pak už se Litomyšl usadila v útočném pásmu a na začátku 3. minuty otevřel skóre Fikejz.
Ještě hůře bylo Spartaku v 6. minutě. V přesilové hře se na kruhu do puku opřel Dospěl a překvapil Malého v brance Chocně. Choceňští začali bruslit a Litomyšl byla nucena třikrát po sobě vyhodit na zakázané uvolnění. Po buly se ocitl sám před brankovištěm P. Prachař, jeho střelu Kalousek ještě vystihl, na dorážku T. Prachaře byl už krátký – 1:2. Litomyšl však prožívala brankově produktivní část hry. Dvořák vrátil hostům dvoubrankové vedení – 1:3. To Spartak se střelecky trápil. Neproměnil ani dvojnásobnou přesilovku. V 15. minutě poslal puk před Kalouska Král, důraz tentokrát prokázal choceňský Krejza a snížil na rozdíl jedné branky.
Vyrovnání přišlo v přesilové hře. L. Pilař výstavní střelou od modré čáry pokořil brankáře. V 19. minutě poslal Spartak poprvé do vedení T. Prachař a v poslední minutě třetiny zajistil dvoubrankové vedení Václav Lesák střelou do levého horního růžku.
Druhá část byla jednou velkou jízdou Choceňských, kteří v této části navýšili náskok o další tři branky. Litomyšl mohla pouze děkovat kouzlům Kalouska v brance. O branky se podělili Beránek, P. Prachař a v poslední minutě na led letěly čepice na znamení hattricku T. Prachaře.
V poslední části už se zápas pouze dohrával a k vidění byla jediná branka. V přesilové hře snížil na konečných 8:4 Fikejz.

ZH Pardubice – Č. Třebová 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Branky a asistence: 13. Ludvík (Rozlívka), 14. Procházka (Čapek), 33. Čapek, 36. Šindler, 44. Křečan (Jindřich), 59. Jindřich (Křečan) – 51. Doha (Držmíšek, Černý). Rozhodčí: Veselý – Louda, Kratochvíl. Vyloučení: 7:9 navíc Šedivý a Teplý 10 min. OT. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0.
Č. Třebová: Kaplan – Čejka, Poskočil, Novotný, Mlejnek, Kopečný – Hladík, Kvasnička, Šedivý – Doha, Držmíšek, Černý – Šafář, Teplý, Uhlíř.
Ve 2. minutě nastřelil českotřebovský útočník Šafář tyčku, o pět minut později se totéž povedlo domácímu týmu. Pardubice posadily do sedla přesilové hry. Ve 13. minutě skóroval Ludvík – 1:0. O pouhých sedmdesát vteřin později využili domácí hokejisté druhou přesilovku, jmenovitě Procházka – 2:0. Ve 33. minutě vstřelil v oslabení třetí gól Čapek – 3:0. Za necelé tři minuty bylo ještě hůř, protože vyloučení Šedivého gólově trestal pardubický Šindler – 4:0.
Úvod závěrečné třetiny vyšel domácímu celku, na 5:0 zvyšoval Křečan. Necelých deset minut před koncem se Lokomotiva dočkala alespoň čestného úspěchu, autorem jediné branky byl Doha – 5:1. Skóre se změnilo ještě jednou, v předposlední minutě upravil Jindřich na 6:1.

Michal Smola, vedoucí týmu: „Pro vývoj celého střetnutí byly rozhodující přesilové hry. V první třetině proměnili domácí dvě, ve druhé třetině využili další přesilovku a jednou skórovali v oslabení. Soupeř nepředvedl bůhví jaký výkon, na domácím ledě bychom s ním určitě uhráli lepší výsledek."

Polička – Lanškroun 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Branky a asistence: 20. Mahel (Vápeník), 30. Vacek (Havlíček), 53. Krajíček – 45. Fischer (Novák). Rozhodčí: Sedlák – Kolář, Kalus. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. Diváci: 315.
Lanškroun: Nimmerrichter (Šolc) – Pražák, Patsch, Novák, Ondráček, Boruch, Janků – Kocián, Šula, Fischer, Nastoupil, Budina, Pilavka, Kašpar, Kilčický, Mík.