Česká Třebová si svůj zápas s celkem Svitav kvůli reprezentačnímu utkání v jejich hale odložila na 20. listopad. Choceň si doma poradila se Semechnicemi 6:5.

TJ Lanškroun – HC Skuteč 6:7
Branky a asistence: 1. Kotoulek, 20. Güttler (Pilavka), 26. Doha (Güttler), 31. Novák (Güttler, Pilavka), 44. Kolkop (Güttler), 54. Pilavka (Güttler) – 3. Marek (Turčáni), 4. Andrejs, 11. Turčáni (Musil), 21. Vondráček, 22. Turčáni (Souček), 28. Jahna (Sýkora), 29. Andrejs (Musil). Sestava Lanškrouna: Toman (11. – 30. Kolek) – Novák, Güttler, Kollert, Jurka, Motl, Janků – Kotoulek, Pilavka, Doha, M. Langr, Kolkop, Hank, Bednář, Tichý, Stránský, Obst.
Miroslav Vicenec, trenér Lanškrouna: „Do utkání jsme vstupovali s tím, že po dvou nevydařených zápasech bychom chtěli bodovat. Věděli jsme, že to ale budeme mít těžké, Skuteč je hodně silný soupeř.

Nástup do zápasu nám vyšel a už ve 13. sekundě jsme vedli 1:0. Soupeř ale skóre brzy vyrovnal a otočil. Skuteč hodně bruslila a byla zdravě agresivní. Nám se nedařilo proměňovat šance. Střel jsme měli dost, ale nedostávali jsme se k dorážkám, po kterých padá hodně gólů. Od třetí třetiny nám soupeř dost pomohl tím, že začal hodně faulovat. Přestal bruslit a měli jsme pět přesilovek, ze kterých se nám podařilo dát dva góly a dostali jsme se na 5:7. Šest minut před koncem jsme vsítili kontaktní gól a vyrovnání bylo blízko. Bohužel nám do branky ale nic nespadlo. Za výkon v zápase chci ale tentokrát hráčům poděkovat.

Co se týká taktické stránky, tak jsme se oproti minulým zápasům nezlepšili. Hráči musí pochopit, že do bránění i útočení se musí zapojovat všech pět hráčů na ledě.“