Dlouhoňovice
Vše zůstalo při starém, Dlouhoňovice žádnou novou posilu nepředstaví. Klub se pouze po letní pauze může radovat z toho, že se mu podařilo sehnat nového sponzora. Žádné konkrétní cíle v Dlouhoňovicích určené nemají, prý se uvidí, až začne sezona.

Králíky
Prvním tréninkem v sezoně bude pro Králíky mistrovský zápas s Dlouhoňovicemi. „Máme to tak každý rok, nemáme tolik finančních prostředků, abychom jezdili někam daleko za umělým ledem,“ prozradil králický sekretář Jiří Hlava. Individuálně si hráči jezdí zabruslit do Lanškrouna.
Králíky by rády pro své fanoušky přichystaly znovu atrakci. Zápasy na přírodním kluzišti jsou vždy zpestřením. „Rádi bychom, kdyby se u nás něco odehrálo, co si budeme nalhávat, jsou to peníze pro nás,“ poukazuje Hlava na nepříliš dobrou geografickou polohu, protože z Králík je to všude daleko. Králíky mohou být podle svého sekretáře spokojené alespoň s umístěním svých zápasů: „Jsme rádi, že nám vedení soutěže vyšlo vstříc a hrajeme zápasy nejvíc v Lanškrouně, občas ve Třebové a dvakrát v Litomyšli, ale to se dá skousnout.
Do sezony vstupují Králíky s tím, že by rády obhájily loňské druhé místo.

Semanín
Vloni Semanín nastupoval s velice mladým týmem, který se ani letos příliš nezmění, takže žádné konkrétní umístění, kterého by tým chtěl dosáhnout, si za cíl nedává. V Semaníně by chtěli především oproti loňskému ročníku vylepšit herní projev.

Tisová
Tradiční klub okresního přeboru nemůže mít ani jiné cíle než celou soutěž vyhrát. „Rádi bychom získali titul okresního přeborníka, jenže naším problémem je, že nám kvalitní hráči stárnou,“ řekl sekretář oddílu Jaroslav Bis.

Verměřovice
Tým posílil Jan Smejkal z Ústí, další dva hráči na hostování z Lanškrouna a tým posílil i nový brankář, takže by se Verměřovice rády pohybovaly ve středu tabulky. Silnější by měly být i proto, že tým nikdo neopustil.