Finále

Polička – Lanškroun
21. února (17.00, Polička)
28. února (17.00, Lanškroun)
7. března (17.00, Polička)

Chvíli to vypadalo, že Polička bude v neděli stát před parkovištěm a zvědavě vyhlížet, kdo že jí to vlastně na finále přijede. Česká Třebová, která dvakrát porazila Lanškroun, nebo Lanškroun, který dvakrát prohrál, ale série byla kontumována v jeho prospěch? „B“ je správně a borci Poličky se tak v klidu mohou soustředit na zápas. Česká Třebová sice podala proti počínání STK odvolání, stále si stojí za svým, že střídavý start čtyř hráčů byl oprávněný, jenže vyhověno jí nebylo.

Polička, ač soutěž vyhrála, by mohla být oproti Lanškrounu v nevýhodě. Chybí jí osobnost typu Pilavka. Jenže na druhou stranu, ani on nedokázal Lanškroun protlačit přes Českou Třebovou. Polička bude muset zodpovědně bránit, jinak ji ofenzivní kobra Lanškrouna uštkne. V semifinále proti Chocni totiž první brankář Mach zrovna nezářil a pokud Polička poskytne Lanškrounu podobný „průchoďák“, se zlou se potáže.
Tip Deníku: 2:0 pro Lanškroun

O třetí místo

Choceň B – Č. Třebová
21. února (19.30, Choceň)
28. února (17.00, Č. Třebová)

O souboji o třetí místo se říká, že jde o duel zklamaných. Jenže tento duel bude mít jednoho super-zklamaného. Českou Třebovou. Hráči už slavili postup do finále, jenže je zasáhla ledová sprcha v podobě rozhodnutí STK. Kouč Mečiar tak bude muset své svěřence pořádně nabudit, aby měli alespoň hlad po třetím místu. Choceň je tým, který roste a padá s výkony brankářů. V semifinále se jim příliš nedařilo. Zaberou v boji o bronz? Pokud skončí série nerozhodně, bude se ve druhém zápase ve Třebové prodlužovat a případně rozhodnou nájezdy.

Tip Deníku: Vyhraje Č. Třebová