Kohouti sešlápli plynový pedál až na podlahu

Česká Třebová /FOTO/ - Krajská hokejová liga: Žádné drama. Choceň si odvezla z ledu České Třebové drtivou porážku.

5.12.2017

Kohouti přejeli Spartak 7:0.Foto: Jarda Koníček

Okamžik, kdy se vám točí hlava, není nikterak příjemný. Stejně to platí také o zápasech, kdy jeden tým válcuje druhý. Kohouti nastoupili na led ve velkém stylu a celý zápas nedali Spartaku ani čichnout. Vyhráli vysoko 7:0.

Fanoušci se těšili. Zaplnili stadion v očekávání, že uvidí pořádnou dramatickou bitvu. Avšak ti co přijeli z Chocně, byli po celou dobu hodně zmrzlí.

Neměli prostor k tomu, aby se ohřáli. Jejich „miláčci“ na ledě ani nedostali příležitost jim poslat na tribuny gólový vzkaz. Vyšli naprázdno.

Místo toho byli zatlačeni do defenzivy a z tlaku Kohouti vytěžili úvodní gól. Hosté se k první střele dostali až po čtyřech minutách, kdy protáhl třebovského gólmana Voříšek. Hra se vyrovnala, ale v polovině třetiny přidal druhý gól Kohoutů Fúzik. V 17. minutě domácí využili přesilovku a vedli 3:0. Už tady choceňští příznivci tušili, že se šance na body pomalu rozplývá.

Kohouti jasně ovládali střední pásmo, z čehož pramenily chyby hostujících hráčů a jednu okamžitě potrestal Jar. Moučka. Ten byl také u páté branky domácích, která přišla v ještě před polovinou zápasu. Spolu s Hemským připravili gólovou pozici Fúzikovi.

Na začátku třetí třetiny měli ještě Choceňští snahu. Následovala i přesilovka pět na tři, ale nula na kontě branek se nezměnila. Zápas pak předčasně skončil pro kapitána Spartaku L. Pilaře, který si po rozmluvě s nepřesným rozhodčím vykoledoval trest do konce zápasu. Hráč, jenž jej zasáhl vysokou holí, se k faulu sportovně přiznal. Choceň tedy hrála přesilovku, ale inkasovala. Fotbalovou patičkou přihrál Moučka puk Hemskému, jenž ho poslal do sítě.

Tenisový kanár byl na světě. Choceňská hra se sypala každou vteřinou a nakonec hosté mohli být rádi, že už vyfasovali pouze jeden gól z hole Křečana.

Ve středu se oba mančafty představí na ledě soupeřů. Kohouti pojedou do nedaleké Litomyšle, Spartak čeká těžký zápas na stadionu moravskotřebovského Slovanu. Oba zápasy začínají v 18.30 hodin.

Česká Třebová - Choceň 7:0

Fakta – branky a nahrávky: 2. Šimončič (Jindřich, T. Prachař), 11. Fúzik (Jindřich, T. Prachař), 17. Cik (T. Prachař), 24. Jar. Moučka (T. Prachař, Fúzik), 29. Fúzik (Jar. Moučka, Hemský), 53. Hemský (Jar. Moučka), 59. Křečan (Pirkl, Šimončič). Rozhodčí: Veselý – Brejša, Hrabal. Vyloučení: 7:3, navíc L. Pilař (CHOC) 10 min. + OK. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 686. Třetiny: 3:0, 2:0, 2:0.
HC Kohouti Česká Třebová: Nimmerrichter – Škvor, Pražák, Cik, Jan Moučka, Procházka, Verner – Hemský, Jaroslav Moučka, Šejba – T. Prachař, Jindřich, Fúzik – Šimončič, Křečan, Krajíček – od 30. minuty Pirkl.
HC Spartak Choceň: Joska – Kousalík, Vacek, L. Pilař, Voříšek, Dvořák, Březka – Král, Nečas, Zavřel – M. Pilař, Kopečný, Krejza – Lichtag, Kučera, Gregar.   (bed, van)

Autor: Redakce

5.12.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 28 000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí PRACOVNÍK V ZEMĚDĚLSTVÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třebovice č.p. 27, 561 24 Třebovice, PRACOVNÍ NÁPLŇ: , - úprava a ošetřování paznehtů skotu, ovcí a koz, POŽADUJEME: , - řidičský průkaz sk. B, - kladný vztah ke zvířatům, NABÍZÍME:, - třináctý plat, Dle domluvy bude uzavřen buď HPP, DPP nebo DPČ, pracovní úvazek plný nebo zkrácený, KONTAKT: telefonicky na č. 777 080 469. Pracoviště: Martin saifrt, 561 24 Třebovice. Informace: Martin Saifrt, +420 777 080 469. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 18 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě DĚLNÍK/NICE VE VARNĚ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: náměstí 17. listopadu č.p. 2061, 560 02 Česká Třebová 2, Detail pozice:, Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici: Dělník/nice ve varně, Náplň práce:, - výroba a mísení těst pro pekařskou výrobu a výrobu cukrovinek, - obsluha strojů, Nabízíme:, - pouze ranní směny, - pracovní doba 5:30 - 14:00, pondělí - pátek, - dobrá dostupnost pracoviště, - zaměstnanecké benefity: sick day, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, roční prémie, zaměstnanecké slevy, odměny., Požadujeme:, - spolehlivost a zodpovědnost, - potravinářský průkaz, - pracovitost - manuální zručnost a fyzická zdatnost, Nástup možný ihned., Kontakt: paní Kinclová, telefonicky: 465 539 167 nebo e-mailem: v.kinclova@sococz.cz. Pracoviště: Čoko klasik družstvo, náměstí 17. listopadu, č.p. 2061, 560 02 Česká Třebová 2. Informace: Vlasta Kinclová, +420 465 539 167. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 12 000 Kč Asistenti pedagogů ASISTENT PEDAGOGA. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: MŠ Čtyřlístek Vysoké Mýto, Lidická č.p. 688, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto, Asistent pedagoga ve třídě mateřské školy s integrovaným autistickým dítětem., Kontakt: e-mailem. Pracoviště: Mateřská škola lidická, vysoké mýto, příspěvková organizace, Lidická, č.p. 688, 566 01 Vysoké Mýto. Informace: Martina Wichová, +420 465 424 307. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 18 000 Kč Mechanici a opraváři motorových vozidel MECHANIK MOTOROVÝCH VOZIDEL. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Místo výkonu práce: Čs. armády č.p. 991, 564 01 Žamberk, Oprava nákladních vozidel, tahačů a návěsů., Výhodou je znalost ukrajinského nebo ruského jazyka. Kolegové hovoří těmito jazyky, Příspěvek na bydlení, Kontakt: telefonicky nebo e-mailem. Pracoviště: Šmídl servis s.r.o., Čs. armády, č.p. 991, 564 01 Žamberk. Informace: Renáta Sklenářová, +420 737 796 928.

GÓL NA 1:0. Běžela teprve první minuta zápasu mezi Náchodem a Dvorem Králové, když D. Nejman připravil gólové zakončení pro kanonýra Malého (v modro-bílém).

Nun: Na body jsme měli

Radim Holub v dresu MFK Chrudim (v červeném).