Slovan Moravská Třebová – Kohouti Česká Třebová 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Branky a asistence: 4. Muselík (Koláček), 35. Řehulka (Štefan), 40. Kučera (Tregler), 40. Řehulka (Maška), Koláček), 41. Koláček (Maška), 42. Berčák (Pezda). Rozhodčí: Padevět – Barvíř, Mrázek. Vyloučení: 7:9, navíc Doseděl – Provaz 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 290. Č. Třebová: Kaplan – Jambor, Matys, Novotný, Krejnus, Řezáč, Šťastný – Hemský,Vlček, Váně – Černý, Provaz, Doha – Mlejnek, Kopečný, Hašek – Vojáček, Kiac.
Domácí se ujali vedení ve 4. minutě, kdy se pohotovým příklepem trefil zkušený Muselík – 1:0. O tři minuty později spálil gólovou příležitost Koláček, stejně dopadl českotřebovský útočník Provaz, kterého poslal do šance Mlejnek. Moravská Třebová měla převahu, nicméně do černého se podruhé trefit nedokázala. Ve 12. minutě zachránila brankáře Kaplana pravá tyčka, štěstí stálo na jeho straně i při šancích Zemana, Treglera a zejména Muselíka, který minul prázdnou branku.
V úvodu druhé třetiny se hosté úspěšně bránili 65 vteřin ve třech proti pěti, přežili i následné oslabení ve čtyřech. Ve 24. minutě po vyloučení Mlejnka se do slibné šance dostal Provaz, kterého vychytal pozorný gólman Vydržel. Na druhé straně se o pár okamžiků později vyznamenal Kaplan, který zmařil gólovou šanci Koláčka. Jenže v následných minutách přišel třígólový úder a bylo prakticky rozhodnuto. Druhou branku inkasovali Kohouti v čase 34:21, a to ve chvíli, kdy měli výhodu jednoho hráče v poli. Po hrubé chybě Novotného se v roli kata představil útočník Řehulka – 2:0. Závěr druhého dějství byl pro Kohouty menší horor. V čase 39:07 vyvážel puk Provaz, kterého ve středním pásmu nezajistil Novotný, a bylo zle, další zaváhání potrestal Kučera – 3:0. Hosté se ještě nestačili vzpamatovat a v čase 39:21 dostali z hole Řehulky čtvrtý gól – 4:0.
Na začátku třetí dvacetiminutovky se situace opakovala. V čase 40:43 využili domácí přesilovou hru, když se trefil Koláček – 5:0. Za pouhých padesát vteřin přidal další branku Berčák – 6:0. Hosté se snažili vstřelit alespoň čestný gól, jenže jim nebylo přáno. Největší příležitost měl ve 48. minutě Vlček, radost mu zkazil brankář Vydržel. V závěru hosty podržel gólman Kaplan, který se vytáhl při šancích Zemana a Mašky.
Pavel Táborský, trenér České Třebové: „Je to škoda. Domácí sice měli převahu, ale téměř dvě třetiny jsme s nimi drželi krok a měli naději na dobrý výsledek. Bohužel jsme doplatili na hloupé individuální chyby."

HC Skuteč – Orli Lanškroun 7:3 (1:1, 5:1, 1:1)
Branky a asistence: Waserbauer (Zdražil, Sládek), L. Kusý (Hladík), Tomin (Netolický), Netolický (Hladík, Waserbauer), Pražan (Kusý), Kunc, T. Hladík (Kusý, Pešek) – Axmann (Nastoupil, Kilčický), Kilčický (R. Ondráček), Kobza (R. Ondráček). Rozhodčí: Kejř – Teplý, Hájek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Diváci: 103. Lanškroun: Pánek – Piterka, R. Ondráček, Janků, Valouch, Boruch, Pachl – Pilavka, Nastoupil, Budina – Kobza, Kocián, Kilčický – Pejcha, P. Ondráček, Axmann.
Začátek zápasu byl jasně v režii hostů a trest za pasivní hru domácích na sebe nenechal dlouho čekat. Stejně jako v utkání s Chrudimí padl první gól v čase 2:24, a to z hole Radima Axmana – 0:1. Teprve na konci první desetiminutovky se začalo hrát i před gólmanem Lanškrouna a po nahrávce Zdražila vstřelil vyrovnávající branku Waserbauer.
O přestávce pravděpodobně domácí lodivod Minařík upozornil hráče, že není třeba mít před hráči Lanškrouna takový respekt. Úvod druhé třetiny se nedal srovnat se začátkem utkání a v čase 24:28 poslal Skuteč do vedení Kusý. O výsledku pak rozhodla drtivá tříminutovka. V čase 31:41 Roman Tomin zvýšil na 3:1, v čase 33:21 kapitán Netolický přidal čtvrtý gól a vzápětí zakončil nejlepší pasáž utkání z pohledu Skutče Pražan – 4:1. Po této kanonádě nemohlo následovat nic jiného než oddechový čas Lanškrouna, který toho moc nezměnil. Na 6:1 totiž zvyšoval blafákem Kunc. Hosté se dostali ke slovu až před koncem třetiny, kdy Kilčický zmírnil hrozivé skóre na 6:2.
V závěrečné třetině padly ještě dvě branky. Nejprve zvýšil na 7:2 Hladík, aby při přesilové hře korigoval stav lanš-
krounský Kobza na konečných 7:3.

(bed, van, lh)