Vítězem druhého dějství hokejové Tip ligy čtenářů Deníku v Pardubickém kraji se totiž stal JOSEF DIBLÍK ze Sopotnice. Jeho prvenství však musela potvrdit až cílová kamera v podobě Supertrefy. Na rozdíl od svých rovněž sedmnáctibodových konkurentů z podstatně větších měst, kterými byli Karel Krejcar z Pardubic a David Chrobok z Hradce Králové, věřil střelcům, kteří ho nezklamali. V deseti zápasech padlo dohromady 73 branek, vítěz zapsal metu 64 gólů. Krejcarovo zklamání jistě vykompenzuje fakt, že se po dvou kolech vyhoupl do čela celkového pořadí. Nicméně musí snést přítomnost Karla Drábka, který reprezentuje Nedvězí. Jinak soutěž se oproti prvnímu dějství rozrostla hned o 47 nových hráčů a hráček z celého kraje.

1. – 2. MÍSTO
PA0030 Karel Krejcar, Pardubice 17 20
PA0231 Karel Drábek, Nedvězí 11 20

3. – 10. MÍSTO
PA0142 Josef Diblík, Sopotnice 17 17
PA0028 David Chrobok, Hradec Králové 17 17
PA0232 Jiří Drábek, Nedvězí 14 17
PA0061 Radek Dudek, Polička 11 17
PA0009 Miroslav Henžlík, Pardubice 11 17
PA0120 Martin Jirmásek, Polička 11 17
PA0128 Miloš Mergl, Litomyšl 11 17
PA0206 Soňa Škarvadová, Hlinsko 11 17

11. – 42. MÍSTO
PA0246 Míra Kučera, Svratouch 14 14
PA0247 Ondra Kučera, Svratouch 14 14
PA0245 Jana Kučerová, Svratouch 14 14
PA0163 Jiří Rejda, Svratouch 14 14
PA0164 Romana Vyoralová, Svratouch 14 14
PA0162 Míša Vyoralová, Svratouch 14 14
PA0097 Josef Brychta, Kunčina 11 14
PA0095 Milan Cimfl, Litětiny 11 14
PA0094 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 11 14
PA0056 Monika Horáková, Pardubice 11 14
PA0188 Honza Hromádko, Zaječice 11 14
PA0096 Aleš Hrubý, M. Třebová 11 14
PA0215 Miroslav Sejkora, Pardubice 11 14
PA0055 Hana Sejkorová, Pardubice 11 14
PA0053 Josef Svoboda, Pardubice 11 14
PA0054 Jarmila Svobodová, Pardubice 11 14
PA0160 Miroslav Absolon st., Žamberk 8 14
PA0019 František Boštík, Poříčí 8 14
PA0035 Pavel Dvořák, Kostelec nad Orlicí 8 14
PA0022 Jiří Frank, Trstěnice 8 14
PA0118 Josef Jirmásek, Polička 8 14
PA0130 Monika Merglová, Litomyšl 8 14
PA0165 Dana Říhová, Vlčnov 8 14
PA0119 Daniel Shelong, Praha 8 14
PA0062 Petr Slabý, Svitavy 8 14
PA0180 Ladislav Starý ml., Zaječice 8 14
PA0012 Tomáš Štěpánek, Moravany 8 14
PA0132 Karel Štorek, Cerekvice 8 14
PA0200 Petra Tesárková, Tuněchody 8 14
PA0161 Miroslav Tesař, Skuhrov 8 14
PA0129 Tomáš Mergl, Litomyšl 5 14
PA0081 Tomáš Otradovský, Dvůr Králové 5 14

43. – 84. MÍSTO
PA0186 Eva Hromádková, Chrast 14 11
PA0122 Alena Drobná, Poříčí 11 11
PA0249 Tomáš Halbrštát, Letohrad 11 11
PA0250 Lenka Halbrštátová, Letohrad 11 11
PA0026 Vladimír Hloušek, Pardubice 11 11
PA0219 Martin Jandák, Přelouč 11 11
PA0043 Vladimír Paďour st., Pardubice 11 11
PA0147 Radek Pešek, Libchavy 11 11
PA0254 Pavel Provazník, Koldín 11 11
PA0226 František Přichystal, M. Třebová 11 11
PA0159 Miroslav Absolon ml., Žamberk 8 11
PA0038 Bedřich Blažek, Pardubice 8 11
PA0020 Vít Boštík, Poříčí 8 11
PA0166 Mirek Buřič, Chrudim 8 11
PA0143 Libor Diblík, Sopotnice 8 11
PA0184 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 11
PA0170 Hana Honzáková, Luže 8 11
PA0072 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 8 11
PA0178 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 8 11
PA0158 Lenka Chládková, Tatenice 8 11
PA0137 Tomáš Jílek, Polička 8 11
PA0048 Markéta Komárková, Pardubice 8 11
PA0105 Jana Kumstátová, Staré Město 8 11
PA0047 Hana Kužilková, Pardubice 8 11
PA0046 Milan Linha, Pardubice 8 11
PA0045 Radek Paďour, Pardubice 8 11
PA0201 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 11
PA0198 Miroslav Tesárek, Tuněchody 8 11
PA0185 Denisa Tesárková, Tuněchody 8 11
PA0199 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 11
PA0139 Jaroslav Zeman, Jarošov 8 11
PA0123 Zdeněk Drobný, Poříčí 5 11
PA0040 Tomáš Havránek, Pardubice 5 11
PA0121 Olga Jirmásková, Polička 5 11
PA0010 Pavel Kalhous, Pardubice 5 11
PA0106 Petr Kumstát, Staré Město 5 11
PA0079 Václav Moník, Ráby 5 11
PA0230 Martina Novotná, Nedvězí 5 11
PA0134 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 11
PA0103 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 11
PA0141 Jana Zemanová, Jarošov 5 11
PA0151 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 2 11

85. – 152. MÍSTO
PA0145 Jiří Herynek, Rudoltice 11 8
PA0057 Matěj Košťál, Pardubice 11 8
PA0229 Helena Novotná, Nedvězí 11 8
PA0074 Miloš Plecháček ml., Skřivany 11 8
PA0036 Iva Balánová, Škudly 8 8
PA0255 Marcela Benešová, Ústí n. O. 8 8
PA0093 Milan Cimfl, Břehy 8 8
PA0197 Josef Čelinák, Hrochův Týnec 8 8
PA0090 Jana Dubišarová, Pardubice 8 8
PA0126 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 8
PA0227 Jiří Hárych ml., Koclířov 8 8
PA0007 Radek Ipser, Starý Mateřov 8 8
PA0083 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 8 8
PA0100 Ladislav Khýr, Staré Město 8 8
PA0218 Libor Kubišta, Chrudim 8 8
PA0088 Jana Kutinová, Pardubice 8 8
PA0015 Vilma Látová, Pardubice 8 8
PA0221 Václav Lebruška, Pardubice 8 8
PA0173 Miloš Moravec, Slatiňany 8 8
PA0233 Zdeněk Novák, Litomyšl 8 8
PA0225 Milan Padrtka, M. Třebová 8 8
PA0099 Ludvík Potáček, M. Třebová 8 8
PA0216 Tomáš Seibert, Pardubice 8 8
PA0064 Hanna Slabá, Svitavy 8 8
PA0066 Alena Slabá, Svitavy 8 8
PA0065 Anna Slabá, Svitavy 8 8
PA0063 Dominik Slabý, Svitavy 8 8
PA0069 Ondřej Slabý, Svitavy 8 8
PA0071 Tomáš Slabý, Svitavy 8 8
PA0068 Pavel Slabý ml., Svitavy 8 8
PA0067 Pavel Slabý st., Svitavy 8 8
PA0237 Marie Stará II., Bítovany 8 8
PA0220 Pavel Suchánek, Svojšice 8 8
PA0214 Jakub Svoboda, Pardubice 8 8
PA0208 Vladimír Škavrada, Hlinsko 8 8
PA0209 Robert Tesárek, Tuněchody 8 8
PA0211 Marek Tichý, Pardubice 8 8
PA0251 Monika Turková, Koldín 8 8
PA0135 Jitka Vajsová, Polička 8 8
PA0115 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 8 8
PA0148 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 8
PA0039 Milan Havránek, Pardubice 5 8
PA0041 Zuzana Havránková, Pardubice 5 8
PA0027 Dominik Hloušek, Pardubice 5 8
PA0187 Jan Hromádko, Chrast 5 8
PA0157 Miroslav Chládek, Tatenice 5 8
PA0155 Tomáš Chládek, Tatenice 5 8
PA0011 František Kaplan, Moravany 5 8
PA0049 Petr Linha, Pardubice 5 8
PA0085 Jiří Marek, Pardubice 5 8
PA0016 JIŘÍ Maštalíř, Pardubice 5 8
PA0127 Josef Mergl, Litomyšl 5 8
PA0004 Jiří Mládek, Pardubice 5 8
PA0044 Marie Paďourová, Pardubice 5 8
PA0076 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 5 8
PA0192 David Polášek, Chrudim 5 8
PA0107 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 8
PA0191 Ladislav Synek, Pardubice 5 8
PA0138 Šimon Šilar, Jarošov 5 8
PA0001 Pavel Šimek, Dašice 5 8
PA0174 Kateřina Táborská, Slatiňany 5 8
PA0052 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 5 8
PA0073 Martin Zedník, Svitavy 5 8
PA0183 Josef Fuksa, Tuněchody 2 8
PA0190 René Hromádko, Zaječice 2 8
PA0195 Lucie B. Petrusová, Sobětuchy 2 8
PA0116 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 8
PA0172 Denisa Táborská, Slatiňany -1 8

153. – 198. MÍSTO
PA0110 Lucie Kábrtová, Vidlatá Seč 11 5
PA0077 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 11 5
PA0136 Milan Jílek, Polička 8 5
PA0059 Jan Košťál, Pardubice 8 5
PA0025 Jana Kratochvílová, Pardubice 8 5
PA0182 Jiří Starý, Bítovany 8 5
PA0205 Ladislav Tlapák, Všeradov 8 5
PA0212 Miroslav Balínek, Pardubice 5 5
PA0213 Marek Balínek, Pardubice 5 5
PA0092 Martin Cimfl, Břehy 5 5
PA0080 Zdena Čermáková, Skřivany 5 5
PA0217 Lukáš Feltl, Přerov 5 5
PA0224 Viktor Hamerbauer, Pardubice 5 5
PA0169 Miroslav Honzák, Luže 5 5
PA0156 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 5
PA0111 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 5 5
PA0029 Jana Krejcarová, Pardubice 5 5
PA0236 Martin Mašata, Tuněchody 5 5
PA0131 Klára Merglová, Litomyšl 5 5
PA0018 Jiří Michek, Pardubice 5 5
PA0171 Olga Moravcová, Slatiňany 5 5
PA0234 Josef Novák, Litomyšl 5 5
PA0042 Vladimír Paďour ml., Pardubice 5 5
PA0006 Tomáš Pecka, Mělice 5 5
PA0149 Jiří Pešek, Libchavy 5 5
PA0204 Marie Petrová ml., Brozany 5 5
PA0244 Josef Písař, Kameničky 5 5
PA0175 Marián Polášek, Chrudim 5 5
PA0193 Jan Polášek, Chrudim 5 5
PA0021 Josef Popelka, Polička 5 5
PA0252 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 5 5
PA0222 Lumír Sokol st., Pardubice 5 5
PA0242 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 5
PA0177 Ladislav Starý, Zaječice 5 5
PA0087 Bohuslav Šulc, Pardubice 5 5
PA0248 Milan Tomek, Č. Třebová 5 5
PA0114 Radek Bučko, Svitavy 2 5
PA0089 Iva Doležalová, Pardubice 2 5
PA0108 Luboš Komprda, M. Třebová 2 5
PA0014 Jiří Maštalíř, Pardubice 2 5
PA0013 Václav Maštalíř, Pardubice 2 5
PA0202 Marie Petrová, Brozany 2 5
PA0075 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 2 5
PA0144 Miroslav Záleský, Tisová 2 5
PA0125 Roman Greguš st., Litomyšl -1 5
PA0167 Dominik Kučera, Chrudim -1 5

199. – 235. MÍSTO
PA0196 Josef Petrus, Sobětuchy 8 2
PA0189 Květa Hromádková, Zaječice 5 2
PA0082 David Jansa, Lázně Bohdaneč 5 2
PA0146 Štěpánka Kubové, Rudoltice 5 2
PA0084 Radoslava Marková, Pardubice 5 2
PA0168 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 2
PA0179 Marie Stará I., Zaječice 5 2
PA0140 Matěj Šilar, Jarošov 5 2
PA0109 Stanislav Štyndl, Čistá 5 2
PA0051 Lucie Topičová, Dolní Ředice 5 2
PA0154 Jiří Turek, Koldín 5 2
PA0003 Josef Urbanec, Pardubice 5 2
PA0104 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 2
PA0098 Šimon Václavek, M. Třebová 5 2
PA0008 Jaroslav Vodička, Pardubice 5 2
PA0124 Pavel Drobný, Poříčí 2 2
PA0091 Jindřich Dubišar, Pardubice 2 2
PA0235 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 2
PA0037 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 2 2
PA0133 Jana Chmelová, Polička 2 2
PA0239 Eva Kacafírková, Kočí 2 2
PA0102 Aťka Khýr, Staré Město 2 2
PA0101 Alena Khýrová, Staré Město 2 2
PA0150 Michal Kolář, Ústí n. O. 2 2
PA0210 Jan Kouřil, Pardubice 2 2
PA0017 Miloslava Michková, Pardubice 2 2
PA0152 Tomáš Provazník, Koldín 2 2
PA0253 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 2 2
PA0223 Lumír Sokol ml., Pardubice 2 2
PA0086 Zdenka Šulcová, Pardubice 2 2
PA0050 František Topič, Dolní Ředice 2 2
PA0203 Jan Petr, Brozany -1 2
PA0176 Martin Solnička, Hlinsko -1 2
PA0207 Karel Tomšík, Hlinsko -1 2
PA0024 Ondřej Vosáhlo, Pardubice -1 2
PA0117 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -1 2
PA0078 Marie Moníková, Ráby -4 2

236. MÍSTO
PA0240 Lenka Sotonová, Žumberk 1 1

237. MÍSTO
PA0070 Nela Kresanová, Svitavy 0 0

238. – 250. MÍSTO
PA0113 Karel Beneš, Vidlatá Seč 5 -1
PA0112 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 5 -1
PA0058 Ladislav Daněk, Pardubice 5 -1
PA0060 Nikol Košťálová, Pardubice 5 -1
PA0005 Pavel Maschke, Lohenice 2 -1
PA0228 Michal Novotný, Nedvězí 2 -1
PA0194 Lada Polášková, Chrudim 2 -1
PA0033 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 2 -1
PA0031 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 2 -1
PA0243 Iveta Fuksová, Tuněchody -1 -1
PA0032 Milan Popilka, Sedlíšťka -1 -1
PA0238 Matyáš Solnička, Hlinsko -1 -1
PA0241 Eva Sotonová, Žumberk -1 -1

251. – 253. MÍSTO
PA0153 Marie Turková, Koldín 2 -4
PA0002 Josef Štěrba, Pardubice -1 -4
PA0023 Vladimír Bačík, Litomyšl -4 -4

254. MÍSTO
PA0034 Vít Popilka, Sedlíšťka 0 -6

255. MÍSTO
PA0181 Lenka Solničková, Hlinsko -4 -7