Nejprestižnější zápas okresního hokejového přeboru se hrál v neděli v Lanškrouně a nakonec dopadl jednoznačně. Žamberk Dlouhoňovice přejel.

Žamberk – Dlouhoňovice 7:2 (2:1, 3:0, 2:1). Tři stovky fanoušků vytvořily, jako je již při tomto derby zvykem, vynikající atmosféru. Samotný zápas probíhal podle předpokladů, hrálo se tvrdě, rychle a místy i nervozně. Vyrovnaná první třetina začala ve vysokém tempu. Už na konci 1. min. byl stav 1:1. Žamberk se ale dostal do vedení 2:1, které až do konce nepustil a jenom ho navyšoval. Ve druhé třetině domácí tým přidal v důrazu, začal Dlouhoňovice více napadat a po devíti minutách druhé části se dostal do vedení 5:1, jenže skóre tak kruté rozhodně být nemuselo. Dlouhoňovice totiž nevyužily po hrubkách domácích několik samostatných nájezdů. V poslední části zvýšil Žamberk na 7:1 a bylo rozhodnuto. Plundra dokázal už jenom snížit na konečných 7:2 pro Žamberk. Skvělý večer prožil žamberský Nosál, který si za tři góly a dvě asistence připsal pět kanadských bodů. Fakta – branky: Nosál 3, Kubíček 2, Zářecký, T. Brožek – Plundra 2. Vyloučení 9:8. Diváci: 300.

Králíky – Voděrady 6:3 (2:1, 3:1, 1:1). Po trefách J. Šponara a Diblíka svítil v 10. min. na ukazateli skóre stav 2:0 pro Králíky. Po nahodilé akci však hosté snížili na 2:1. Potom přišla série zbytečných faulů a Voděrady hrály dvakrát do konce první třetiny přesilovku 5 na 3. Jen díky několika skvělým zákrokům Pavla Kalinka zůstal stav po první třetině 2:1. Druhá třetina se odehrávala plně v režii domácích a po dvou trefách Martina Šponara, jedné Zezulky a jedné soupeře, byl stav po dvou třetinách 5:2. Na začátku posledního dějství zadělaly Voděrady na drama a snížily na 5:3. Jenomže zanedlouho zakončil své sólo excelentně David Paulus a stanovil konečný výsledek utkání na 6:3. Fakta – branky: M. Šponar 2, J. Šponar, Paulus, Diblik, Zezulka - nehlášeno. Rozhodčí: Černý Zachař. Diváci: 100.

Ústí n. O. – Verměřovice 5:6 (0:2, 3:3, 2:1). Branky: Mužátko 2, Herman, Horský, Fišer – Jak. Smejkal 2, Sklenář, Černohous, Stránský.

Řetová – Semanín 7:2 (2:1, 2:1, 3:0). Semanín neměl mít proti silné Řetové nárok, ale dvě třetiny s ní držel krok. Domácí sice šli už ve 12. sekundě do vedení a následně přikovali Semanín před jeho branku. Jenže z tlaku nevytěžili nic, a naopak ještě inkasovali. Před odchodem do kabin se však Řetová přeci jenom ujala vedení, i když branka padla do posunuté branky. Podobně se vyvíjela i druhá část. Řetová položila základy vysokému vítězství až v posledním dějství, kdy stanovila skóre na 7:2. Branky: Mir. Resler 3, Horák 2, Drozd, Heller – Kašpar, Dvořák.
František Khek, vedoucí mužstva Řetové: „Zatlačili jsme soupeře do jejich třetiny, ale opět nám selhala střelba. Až ke konci utkání jsme se dali opět dohromady a soustředěným tlakem a přesilovkami jsme vstřelili hostím tři branky a zaslouženě vyhráli.“
Miroslav Kovář, trenér Semanína: „Opět se nám nepovedl úvod utkání, ale dvě třetiny jsme nehráli až tak špatný hokej, ovšem hodně vyloučení na naší straně nás stálo spoustu sil a soupeř si utkání pohlídal. Mrzí mě, že nás Řetová porazila takovým rozdílem a na pět branek jsme jí v podstatě nahráli.“