Zástupci Pardubic zcela jasně dominovali v sedmém kole Votrok Tip ligy. Prokázali, že mají znalosti nejen extraligové, ale ukázali přehled i ve WSM lize. Pětice tipujících nasbírala 17 bodů. Padlo hodně branek (71), což předpokládal Tomáš Havránek a je tedy vítězem sedmého dějství. Závěrečné kolo rozhodne o celkovém pořadí.

Střípky z Tip ligy

- Hokejovou Votrok Tip ligu hraje 234 hráčů, z toho 162 mužů a 72 žen. Nejvíce jich je z Pardubic (55), následují: Tuněchody (15), Moravská Třebová a Litomyšl (9), Zaječice (7), Ústí nad Orlicí (6).

- Od sedmého kola mohou registrovaní hráči soutěžit na www.denik.cz/tipliga (Pardubický deník). Nový hráč se může zapojit kdykoli na tištěném tiketu. Heslo si hráč určí jako kombinaci čtyř číslic. Startovní číslo mu přiděluje redakce.

- Uzávěrka 8. kola je v pátek 2. března v 16 hodin, a to jak při internetovém tipování, tak na sběrných místech.

- Bližší info získáte a reklamace bodů můžete uplatnit v příslušné okresní redakci Deníku a na tel. č. 724 795 667.

Výsledky 7. kola

1) Kladno – Prostějov 1 (7:2)
2) Přerov – České Budějovice 1 (5:3)
3) Litoměřice – Havířov 1 (6:1)
4) Benátky – Slavia Praha 2 (2:5)
5) Ústí n. L. – Frýdek-Místek 2 (1:3)
6) Karlovy Vary – Kadaň 1  (5:2)
7) Třebíč – Vsetín 2  (1:5)
8) Dvůr Králové – Jablonec 2 (1:4)
9) Skuteč – Lanškroun 2  (4:7)
10) Toronto – Boston 1 (4:3)

Supertrefa: 71 gólů

Sběrná místa

redakce Orlického deníku Ústí n. O. (T.G.M. 96)

Computer shop Resler (ul. Pickova, Ústí n. O.)

Sport-hračky-Páral (Nám. Přem. Ot., V. Mýto).

Pořadí po 7. kole

1. místo
PA0065 Michaela Štěpánková, Pardubice 11 62
2. místo
PA0034 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 11 59
PA0070 Milan Cimfl, Litětiny 8 59
PA0069 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 8 59
PA0008 Vladimír Hloušek, Pardubice 8 59
PA0186 Jiří Písař, Hlinsko 8 59
7. místo
PA0022 Markéta Komárková, Pardubice 17 56
PA0023 Hana Kužilková, Pardubice 17 56
PA0025 Petr Linha, Pardubice 17 56
PA0024 Milan Linha, Pardubice 17 56
PA0132 Jiří Starý, Chrast 11 56
PA0062 Marek Balínek, Pardubice 8 56
PA0061 Miroslav Balínek, Pardubice 8 56
PA0117 Josef Fuksa, Tuněchody 8 56
PA0118 Iveta Fuksová, Tuněchody 8 56
PA0041 Jiří Maštalíř, Pardubice 8 56
17. místo
PA0051 Vladimír Paďour ml., Pardubice 11 53
PA0125 Dominik Tesárek, Tuněchody 11 53
PA0126 Robert Tesárek, Tuněchody 11 53
PA0130 Patrik Tesárek, Tuněchody 11 53
PA0127 Miroslav Tesárek, Tuněchody 11 53
PA0128 Ilona Tesárková, Tuněchody 11 53
PA0131 Denisa Tesárková, Tuněchody 11 53
PA0030 Tomáš Mareček, Zminný 8 53
PA0050 Vladimír Paďour, Pardubice 8 53
PA0158 Jaroslav Zeman, Jarošov 8 53
PA0157 Eva Lustyková, Litomyšl 5 53
PA0115 Jiří Maršík, Luže 5 53
29. místo
PA0182 Štěpánka Kubová, Rudoltice 11 50
PA0091 Milan Martinek, Zámrsk 11 50
PA0036 Milan Popilka, Sedlíšťka 11 50
PA0116 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 50
PA0057 Matěj Košťál, Pardubice 8 50
PA0119 Vojta Staněk, Tuněchody 8 50
PA0068 Josef Svoboda, Pardubice 8 50
PA0153 Šimon Václavek, M. Třebová 8 50
PA0120 Martin Vašata, Tuněchody 8 50
PA0188 Miroslav Záleský, Tisová 8 50
PA0181 Milan Cimfl, Břehy 5 50
PA0075 David Chrobok, Hradec Králové 5 50
PA0006 Jaroslav Vodička, Pardubice 5 50
42. místo
PA0177 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 11 47
PA0190 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 8 47
PA0165 Lenka Chládková, Tatenice 8 47
PA0031 Martin Mareček, Zminný 8 47
PA0004 Tomáš Pecka, Mělice 8 47
PA0035 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 8 47
PA0066 Jakub Svoboda, Pardubice 8 47
PA0145 Roman Špaček, Sopotnice 8 47
PA0060 Marek Tichý, Pardubice 8 47
PA0169 Martin Jirmásek, Polička 5 47
PA0185 Radek Pešek, Dolní Libchavy 5 47
PA0155 Ludvík Potáček, M. Třebová 5 47
PA0067 Jarmila Svobodová, Pardubice 5 47
55. místo
PA0230 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 46
56. místo
PA0204 Pavel Kalhous, Pardubice 11 45
PA0208 Josef Mergl, Litomyšl 8 45
PA0198 Karel Hamáček, Pardubice 5 45
PA0081 Josef Diblík, Sopotnice 2 45
60. místo
PA0073 Karel Krejcar, Pardubice 11 44
PA0148 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 44
PA0170 Jana Jirmásková, Polička 8 44
PA0028 Lucie Topičová, Dolní Ředice 8 44
PA0076 Miroslav Absolon ml., Žamberk 5 44
PA0100 Zdena Čermáková, Skřivany 5 44
PA0113 Eva Hromádková, Chrast 5 44
PA0084 Markéta Tesařová, Skuhrov 5 44
PA0156 Jana Zemanová, Jarošov 5 44
PA0154 Josef Brychta, Kunčina 2 44
PA0097 Marie Moníková, Ráby 2 44
71. místo
PA0199 Nikol Košťálová, Pardubice 8 42
PA0089 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 0 42
73. místo
PA0049 Jana Dubišarová, Pardubice 11 41
PA0044 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 41
PA0093 Miloš Plecháček ml., Skřivany 11 41
PA0143 Radim Trejtnar, Těchonín 11 41
PA0142 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 8 41
PA0111 Honza Hromádko, Zaječice 8 41
PA0039 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 8 41
PA0038 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 8 41
PA0092 Oldřich Kubík, Březenice 8 41
PA0021 Jiří Marek, Pardubice 8 41
PA0058 Ladislav Daněk, Pardubice 5 41
PA0175 Jiří Frank, Trstěnice 5 41
PA0183 Jiří Herynek, Rudoltice 5 41
PA0016 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 5 41
PA0121 Vladimír Pavlík, Chrudim 5 41
PA0095 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 5 41
PA0017 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 5 41
PA0063 Miroslav Sejkora, Pardubice 5 41
PA0146 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 41
PA0001 Zdenka Šulcová, Pardubice 5 41
PA0164 Miroslav Chládek ml., Tatenice 2 41
PA0144 Tomáš Pinkava, Sopotnice 2 41
PA0108 Jan Polášek, Chrudim 2 41
96. místo
PA0080 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 8 39
PA0210 Josef Mastík, Sebranice 8 39
PA0211 František Prokop, Ostrov 8 39
99. místo
PA0101 Anna Jiroutová, Slepotice 11 38
PA0032 Miroslav Mareček, Zminný 11 38
PA0046 Iva Doležalová, Pardubice 8 38
PA0136 Radek Donát, Seč 8 38
PA0167 Josef Jirmásek, Polička 8 38
PA0009 Jiří Michek, Pardubice 8 38
PA0166 Josef Popelka, Polička 8 38
PA0171 Dan Shelong, Praha 8 38
PA0012 Pavel Šimek, Dašice 8 38
PA0002 Bohuslav Šulc, Pardubice 8 38
PA0189 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 38
PA0162 Miroslav Chládek st., Tatenice 5 38
PA0150 Luboš Komprda, M. Třebová 5 38
PA0056 Jan Košťál, Pardubice 5 38
PA0149 František Přichystal, M. Třebová 5 38
PA0160 Šimon Šilar, Jarošov 5 38
PA0159 Matěj Šilar, Jarošov 5 38
PA0026 František Topič, Dolní Ředice 5 38
PA0037 David Jansa, Lázně Bohdaneč 2 38
PA0168 Olga Jirmásková, Polička 2 38
PA0043 Josef Kroulík, Moravany 2 38
PA0172 Olga Shelongová, Praha 2 38
PA0152 Pavel Sotorník, M. Třebová 2 38
PA0102 Ladislav Starý, Zaječice 2 38
PA0122 Marián Polášek, Chrudim III -1 38
124. místo
PA0228 Roman Greguš st., Litomyšl 8 37
125. místo
PA0215 Petr Kohoutek, Tuněchody 8 36
PA0212 Monika Kunrtová, Tuněchody 8 36
PA0191 František Boštík, Poříčí 5 36
PA0207 Miloš Mergl, Litomyšl 5 36
PA0123 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 36
PA0107 David Polášek, Chrudim III 5 36
PA0090 Michal Kolář, Ústí n. O. 0 36
132. místo
PA0192 Pavel Drobný, Poříčí 11 35
PA0047 Jana Kutinová, Pardubice 11 35
PA0151 Vladimír Vacek, M. Třebová 11 35
PA0194 Vít Boštík, Poříčí 8 35
PA0141 Mirek Buřič, Chrudim 8 35
PA0010 Miroslava Michková, Pardubice 8 35
PA0138 František Pavlík, Zaječice 8 35
PA0129 Petra Tesárková, Tuněchody 8 35
PA0173 Radek Beneš, Trstěnice 5 35
PA0193 Zdeněk Drobný, Poříčí 5 35
PA0048 Jindřich Dubišar, Pardubice 5 35
PA0078 Karel Halbrštát, Mistrovice 5 35
PA0104 Olga Moravcová, Slatiňany 5 35
PA0184 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 5 35
PA0187 Josef Písař, Kameničky 5 35
PA0071 Josef Slabý, Pce – Svítkov 5 35
PA0133 Lenka Solničková, Hlinsko 5 35
PA0135 Marie Stará, Zaječice 5 35
PA0005 Ladislav Synek, Pardubice 5 35
PA0176 Martin Zedník, Svitavy 5 35
PA0077 Miroslav Absolon st., Žamberk 2 35
PA0110 Květa Hromádková, Zaječice 2 35
PA0098 Václav Moník, Ráby 2 35
PA0179 Leona Hypšmanová, Hrobice -1 35
156. místo
PA0226 Monika Merglová, Litomyšl 8 34
PA0224 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 34
158. místo
PA0202 Natálie Martincová, Pardubice 8 33
PA0209 Tomáš Mergl, Litomyšl 8 33
160. místo
PA0015 Milan Havránek, Pardubice 11 32
PA0018 František Kaplan, Moravany 8 32
PA0020 Radoslava Marková, Pardubice 8 32
PA0180 Martin Cimfl, Břehy 5 32
PA0085 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 32
PA0137 Miroslav Honzák, Luže 5 32
PA0112 René Hromádko, Zaječice 5 32
PA0042 Jirka Maštalíř, Pardubice 5 32
PA0019 Václav Šimr, Kostěnice 5 32
PA0174 Marek Beneš, Trstěnice 2 32
PA0114 Jan Hromádko, Chrast 2 32
PA0003 Pavel Maschke, Lohenice 2 32
PA0105 Miloš Moravec, Slatiňany 2 32
173. místo
PA0124 Tomáš Déták, Slatiňany 8 30
PA0201 Dana Košťálová, Pardubice 5 30
PA0206 Jiří Čejka, Úhřetice 2 30
PA0088 Marcela Benešová, Ústí n. O. 0 30
177. místo
PA0013 Tomáš Havránek, Pardubice 17 29
PA0040 Vilma Látová, Pardubice 8 29
PA0096 Kamil Plecháček, V. Koloděje 8 29
PA0011 Bedřich Blažek, Pardubice 5 29
PA0086 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 29
PA0140 Dominik Kučera, Chrudim 5 29
PA0055 Marie Paďourová, Pardubice 5 29
PA0134 Ladislav Starý jr., Zaječice 5 29
PA0027 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 5 29
PA0074 Jana Krejcarová, Pardubice 2 29
PA0045 Jiří Mládek, Pardubice 2 29
PA0094 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 2 29
PA0163 Tomáš Chládek, Tatenice -4 29
190. místo
PA0229 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 28
191. místo
PA0203 Alena Knappeová, Pardubice 11 27
PA0214 Natálie Kohoutková, Pardubice 8 27
PA0213 Tereza Kunrtová, Tuněchody 8 27
PA0082 Libor Diblík, Sopotnice 2 27
195. místo
PA0231 Pavel Barvíř, Zlín 11 26
PA0232 Zdena Málková, Rtenín 11 26
PA0178 Pavel Hypšman, Hrobice 2 26
PA0083 Miroslav Tesař, Skuhrov -4 26
199. místo
PA0219 Matyáš Solnička, Srní 11 25
PA0216 David Hamáček, Pardubice 8 25
201. místo
PA0200 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 8 24
202. místo
PA0079 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 8 23
PA0233 Jiří Hárych, Koclířov 5 23
PA0059 Jan Kouřil, Pardubice 5 23
PA0029 Eva Marečková, Zminný 5 23
206. místo
PA0225 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 5 22
PA0217 Helena Machová, Pardubice 5 22
PA0227 Klára Merglová, Litomyšl 2 22
209. místo
PA0109 Lada Polášková, Chrudim III 2 21
210. místo
PA0014 Zuzana Havránková, Pardubice 14 20
PA0064 Hana Sejkorová, Pardubice 2 20
PA0007 Dominik Hloušek, Pardubice -1 20
213. místo
PA0161 Miloš Drmola, Svitavy 0 19
214. místo
PA0099 Petra Bakešová, Pardubice 2 17
215. místo
PA0033 Vít Popilka, Sedlíšťka 8 16
PA0220 Martin Solnička, Srní 5 16
PA0218 Marie Stará, Bítovany 2 16
218. místo
PA0197 Marie Popilková, Sedlíšťka 5 15
PA0087 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 0 15
220. místo
PA0106 Kateřina Táborská, Slatiňany 2 14
221. místo
PA0053 Bamba Čermák, Dašice 0 11
222. místo
PA0234 Julius Premauer, Bystré 0 8
PA0103 Denisa Táborská, Slatiňany -1 8
224. místo
PA0222 Eva Sotonová, Žumberk 8 7
225. místo
PA0139 Dana Říhová, Vlčnov 5 5
PA0205 Aleš Kašpar, Litětiny 0 5
PA0072 Robert Talácko, V. Mýto 0 5
228. místo
PA0147 Josef Dvořák, M. Třebová 0 2
PA0196 Bohuslava Hubinková, Čistá 0 2
PA0195 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 2
PA0052 Jiří Špaček, Dašice 0 2
232. místo
PA0223 Lenka Sotonová, Žumberk -4 1
233. místo
PA0054 Pavel Čermák, Dašice 0 -1
234. místo
PA0221 Eva Kacafírková, Kočí -1 -2