Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hráči dali trenérovi dárek v podobě tří bodů

Choceň - Dvě třetiny sehráli hokejisté Havlíčkova Brodu B se Spartakem Choceň vyrovnanou partii ve čtvrtém kole krajské ligy, ovšem v závěrečné třetině bylo znát, že Choceňští chtějí vyhrát nejen pro sebe a odvézt si tři body, ale také chtěli něco vytáhnout z trenéra Brázdy, který v den zápasu slavil narozeniny. Povedlo se. Choceň vyhrála 5:2.

13.10.2017

Krajská hokejová liga: BK Havlíčkův Brod B - HC Spartak Choceň.Foto: zdroj Deníku

Spartak se mohl opřít o skvěle chytajícího gólmana Josku, který kryl i dvě trestná střílení. Zápas se lámal v poslední dvacetiminutovce. Za stavu 2:2 poslal hosty do vedení Knytl. Zlomový pak byl právě zákrok Josky a následně nahozený kotouč Vacka, kdy jeho „plachťák“ skončil v síti. Skóre na 5:2 uzavřel technický gól Kopečného.

Havlíčkov Brod B - Choceň 2:5

Fakta – branky a nahrávky: 18. Cejpek, 25. Cejpek (Kříž, Szilva) – 5. L. Pilař (Krejza), 30. Pochobradský (L. Pilař, Krejza), 43. Knytl (M. Pilař, Kopečný), 53. Vacek (Kopečný), 59. Kopečný. Rozhodčí: Kareš – Bohuněk, Suchánek. Vyloučení: 8:6, navíc Kuchta – Krejza 10 min. OT. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 82. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:3.
BK Havlíčkův Brod B: Folvarský – Lacina, Rubner, Semrád, Suchý, Bušek, Lachman, Kříž – Piskač, Hynek, Szilva, Kuchta, Křížek, M. Přibyl, L. Přibyl, Cejpek, Chlubna, Polák, Ludvík, Fixa, Homola.
HC Spartak Choceň: Joska – Kousalík, Vacek, Voříšek, Březka, Jehlička, Dvořák – Knytl, Kopečný, Král, L. Pilař, Pochobradský, Krejza, M. Pilař, Lichtag, Kučera.

Přestup Prachaře po dohodě klubů
Choceň - O velkou ikonu přišel choceňský Spartak během pondělí 9. října, kdy se objevilo jméno Tomáše Prachaře v kádru České Třebové. Jak k tomu došlo, vysvětluje manažer Dušan Přikryl: „Na tomto přestupu se dohodly obě strany a tudíž je nyní Tomáš registrován v České Třebové. K rozhodnutí došlo v Chocni po vzájemné seriózní dohodě mezi výborem, trenéry a Tomášem, se kterým jsme se ve finále 'rozešli' v dobrém, podali ruce a popřáli mu hodně štěstí.“

Autor: Miroslav Bednář, Redakce

13.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Policie v Litomyšli kontrolovala kamiony.
2

Policie v Litomyšli kontrolovala kamiony

S nožem v ruce měl vyhrožovat prodavačce

Pardubický kraj, Chrudim - Přepadení obchodu a výhružné telefonáty do banky spolu na první pohled neměly nic společného, tedy až dosud. Policisté odhalili, že tyto případy mají společného pachatele, kterého začali trestně stíhat.

Spartak doma ani napotřetí nezaváhal

Choceň - Opírat se o zápasy na svém stadionu by mělo být výsadou. Tuto roli zatím hokejisté Chocně stoprocentně naplňují. V šestém kole krajské ligy porazili Poličku 6:3. Zlom nastal v polovině utkání, kdy Choceňští vstřelili dvě rychlé branky.

Téma kampaně? Strach dominuje

Pardubický kraj /KOMENTÁŘ/ - Je to v posledních letech již takový kolorit. Politici hledají racionální témata předvolebních kampaní čím dál obtížněji. Viditelné to bylo loni před krajskými volbami, letos se situace opakuje.

Druhý útok velel obratu

Česká Třebová - Krajská hokejová liga: Kohouti dali soupeři náskok. Zlikvidovali ho.