Ztratil další zápas doma. Chocni vůbec nevyšel začátek, který byl posunut vlivem výpadku proudu. Po pěti minutách prohrával už 0:3. Tady vypadali hráči jako opaření. S obratem počítal málokdo, ale Choceňští to dokázali. Snížil Zavřel a Kopečný pak dvěma zásahy vyrovnal na 3:3. Spartak se vrátil do zápasu. Hra se přelévala ze strany na stranu. Úspěšná střela Krejzy, která poslala Choceň do vedení, způsobila pozdvižení. Tím navíc odstartovala gólovou spršku. Slovan si vzal ztracené vedení zpět, aby v polovině duelu vyrovnal Daniel Král. Podílel se na všech brankách Chocně, ale sám asi ani netušil, že další už domácí nepřidají.

Prosazoval se pouze Slovan. Spartak si dal dokonce vlastní gól při vlastní přesilovce. Tady se plnil kalich hořkosti, který si pak domácí vypili do konce druhé třetiny do dna. Prohrávali po čtyřiceti minutách 5:8. Do třetí třetiny už Choceňští nastoupili bez Voříška i kapitána L. Pilaře. Že byli Slovanisté v pohodě, dokumentovalo i využívání přesilovek, Muselík zvyšoval na 9:5. Do rozhozené obrany pořádali hosté jeden výlet za druhým a Faltus pak nechal rozsvítit na tabuli desítku.

Choceň - Moravská Třebová 5:10

Fakta – branky a nahrávky: 5. Zavřel (Kopečný, Král), 14. Kopečný (Zavřel, Král), 16. Kopečný (Král), 26. Krejza (Knytl, Král), 30. Král (Kopečný) – 2. Kovařík, 2. Ministr (Čikl, Muselík), 5. Muselík (Čikl), 27. Kobza (Čikl, Fibrich), 29. Kovařík (Fibrich, Čikl), 31. Langr (Muselík, Aulehla), 33. Faltus, 40. Langr (Faltus, Rajnoha), 43. Muselík (Aulehla, Čikl), 49. Faltus (Kobza, Langr). Rozhodčí: Rulíček – Říha, Havel. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:3. Oslabení: 0:1. Diváci: 456. Třetiny: 3:3, 2:5, 0:2.
HC Spartak Choceň: Joska – Turčáni, Voříšek, Vacek, Jehlička, Březka, Dvořák, Novák – Zavřel, Kopečný, Král, L. Pilař, Pochobradský, Krejza, Knytl, M. Pilař, Lichtag, Kučera.
HC Slovan Moravská Třebová: Pospíšil – Pokorný, Rajnoha, Kovařík, Hradil, Navrátil, Schneider – Kobza, Faltus, Langr, Fibrich, Ministr, Muselík, Čikl, Aulehla.   (bed, při)