Polička – Choceň B 3:4
Polička vstoupila do utkání jako uragán a vedla 2:0. Domácí se do brzkého vedení dostali možná i proto, že choceňská rezerva přijela pouze s jedenácti hokejisty.

Taktika hostí byla jasná. Soustředit se na defenzivu a kouskovat hru, aby se nehrálo v příliš velkém tempu. A stanovená strategie slavila úspěch. Nejprve snížil Dostál, když střílel těsně za modrou a střela mu sedla skvěle. Trefil horní roh branky. Na 2:2 vyrovnal další bombou Nejedlý. Hostím se povedl dokonalý obrat. Vstřelili další dvě branky a díky druhé trefě Dostála a Smutkově gólu vedli 4:2. Svůj lepší den měl i choceňský brankář Mazal, jemuž se dařilo likvidovat nadějné příležitosti Poličky.

Ve třetí třetině Polička snížila na 3:4 díky tomu že dobře využila vracejícího se hráče z trestné lavice. Domácí se snažili tlačit do koncovky, ale Mazal držel. Výborné zákroky předvedl v poslední minutě, kdy dvakrát uhasil požár před svoji brankou. Rezervnímu týmu Chocně se podařilo vyhrát nad Poličkou oba zápasy o třetí místo a mohli slavit bronz.

Jan Smutek, vedoucí mužstva Chocně B: „Zvítězili jsme doma, takže nám v Poličce stačila remíza. Hráli jsme chytrý hokej a hráči plnili přesně to, co jsme po nich chtěli. Všichni hráči bojovali a hráli dobrý hokej. Podrželi nás především zkušení hráči.