Hokejová pozvánka OHL

Dohrávka a kompletní 14. kolo se odehraje ode dneška do neděle na zimních stadionech oblastní ligy. Dohrávku obstará duel Králíky – Lanškroun B a snad už tentokrát příroda dovolí utkání odehrát (18.00). O pár hodin později se postaví Králičtí na svůj led znovu proti celku Voděrad (SO 16.00). Duel Třebechovice B – Semanín bude asi jednoznačnou záležitostí domácího týmu, hraje se od 16.30 hodin. V posledním zítřejším utkání se střetne Řetová s Dlouhoňovicemi na stadionu v Rychnově od 16.30. Šlágrem nedělního programu bude bezpochyby zápas Žamberk – Rychnov, hraje se od 17 hodin ve svatostánku v Žamberku. V závěrečném souboji se postaví proti sobě celky Čestic a Lanškrouna B (18.00 Rychnov).

Hokejová pozvánka KHL

Dohrávka a kompletní 14. kolo se odehraje ode dneška do neděle na zimních stadionech oblastní ligy. Dohrávku obstará duel Králíky – Lanškroun B a snad už tentokrát příroda dovolí utkání odehrát (18.00). O pár hodin později se postaví Králičtí na svůj led znovu proti celku Voděrad (SO 16.00). Duel Třebechovice B – Semanín bude asi jednoznačnou záležitostí domácího týmu, hraje se od 16.30 hodin. V posledním zítřejším utkání se střetne Řetová s Dlouhoňovicemi na stadionu v Rychnově od 16.30. Šlágrem nedělního programu bude bezpochyby zápas Žamberk – Rychnov, hraje se od 17 hodin ve svatostánku v Žamberku. V závěrečném souboji se postaví proti sobě celky Čestic a Lanškrouna B (18.00 Rychnov). (bed)

Los Computer shop cupu

Ústí nad Orlicí – Devátý hrací víkend je na programu v Computer shop cupu. Tři zápasy se hrají již dnes. Ve II. lize nastoupí Kapři proti Autoneum (17.30) a v I. lize se utkají Hornets Záměl – Krajánci (18.50) a Skala team vyzve Adbu Ústí n. O. (20.00). Zítra se hraje jediné utkání ve II. lize a nastoupí Buldoci ze Skrovnice proti Turovákům z Podlesí (19.30). V neděli se utkají libchavští Popeláři s Adbou Ústí n. O., což je I. liga (17.00). Ve II. lize je naplánován duel Kapři Dlouhoňovice – TJ Libchavy (18.25).  (res, bed)