V šestém kole okresního hokejového přeboru se žádné překvapivé výsledky nekonaly, všichni favorité si připsali po třech bodech. Nakupovat dárky a péct vánoční cukroví mohli hráči Voděrad, protože měli v tomto kole volný los.

Řetová – Semanín

8:2 (4:2, 2:0, 2:0)

 

Utkání začalo pro favorita z Řetové špatně. Semanín na domácí vletěl jako uragán pustošící americká pobřeží a po pěti minutách vedl 2:1. Překvapení se ale nekonalo. Semanínská vichřice se rozbila o řetovskou zkušenost. Ještě do konce třetiny se Řetové povedlo obrátit skóre ve svůj prospěch. V dalším průběhu domácí přidávali branky a skóre narůstalo. Nutno však dodat, že semanínští mladíci celý zápas kousali a prohra o šest branek je pro ně krutá. Branky: Maťátko 4, Heller, Bartaloš, Drozd, Doleček – Dvořák 2.

Králíky – Tisová
3:5 (1:1, 2:2, 0:2)

Od začátku se hrálo pěkné a po celou dobu vyrovnané utkání. Králíky dvakrát v utkání vedly, jednou dokonce o dvě branky, ale Tisová dokázala zápas ve třetí třetině otočit. Poslední branka padla při power–play domácích. Zajímavostí bylo, že v utkání nastoupil a dvěma brankami se podílel na vítězství Tisové Jiří Novák, nad kterým se stahují mračna v podobě trestu za minulý zápas v s Dlouhoňovicemi. STK však do této chvíle neobdržela zápis o utkání, takže nemůže vydat zatím žádný verdikt. Fakta – branky: Zezulka, Paulus, Jaroslav Šponar – Jiří Novák 2, Zastoupil, Matějíček, Kurka. Vyloučení: 8:9. Diváků 56.

Dlouhoňovice – Ústí

7:4

 

Průběh utkání a střelce branek nám celek Dlouhoňovic nebyl schopen včas dodat.

Žamberk – Verměřovice
10:0 (4:0, 2:0, 4:0)

Hokejová převaha byla po celých šedesát minut na straně Žamberka. Verměřovice se sice snažily, ale nebylo jim přáno zaznamenat ani čestný úspěch. Poměr vyloučených byl sice vyrovnaný, ale Žamberk dokázal prohřešky hostí proti pravidlům trestat a hned čtyřikrát využil početní výhody. Jednou se mu dokonce podařilo vstřelit branku i v oslabení. Branky: Šedaj 2, Adámek 2, Majvald 2, Nosal 2, Kubíček, Flekr.