Podařilo se klubu vytěžit něco z loňského úspěchu, aby se naplnila kasa? Necítíte třeba větší podporu od města?

Tohle je velice těžké. Peněz na sport je v tomto regionu strašně málo. Hrají se tady na vysoké úrovni fotbaly, takže nový sponzor se shání těžko.

Jaký cíl si před sebe postavilo vedení mužstva? Určili jste mužstvu, jak vysoko musí v únoru být?

Sezona bude šíleně těžká. Čerstvě jsem se dozvěděl, že ostatní mužstva překotně posilují. Několika týmům se povedlo zlákat hráče z vyšších soutěží. My sázíme na mladé mužstvo a bude záležet, jak rychle se mladíci zapojí do hry a jestli budou pro tým přínosem hned od začátku. Zkrátka uvidíme, jak si kluci navzájem sednou, jaký bude kolektiv a jestli potáhnou všichni za jeden provaz. Pokud bude kolektiv stejně dobrý jako loni, tak si myslím, že by neměl být až zase tak veliký problém obsadit přední příčky.

Čím to, že se v Chocni mládeži tak daří a mladí se prosazují do prvního týmu?

Vždycky jsme měli několik hráčů ve vyšších juniorských soutěžích. Když tam z jakýchkoliv důvodů skončili, vrátili se sem. Ať už to byli Prudičové, loni Krejza… Hodně využíváme i hráčů z Pardubic, kteří se neprosadí do A – týmu.

Takže vyloženě z juniorů Chocně nemáte nikoho?

Ale ano, máme. Ondra a Vojta Škorpilové dostávají šanci v áčku a příležitost ukázat se dostal i Michal Studnička. Loni se dobře ukázal Filip Luňák, který je po zranění, ale už by pomalu měl začít normálně fungovat. Většina těch mladých kluků je ale odjinud.

Chystáte něco nového pro fanoušky?

Radost jim uděláme novými internetovými stránkami (http://hcchocen.cz). Loni se nám nabídl jeden člověk, že je pro nás udělá. Sice nejsou ještě v plném provozu, ale vypadají velice slušně. V plném provozu to bude bomba.