Lanškroun – Skuteč 5:4

(1:3, 2:1, 2:0). Branky: Guttler 2, Pilavka, Kilčický, Kotoulek – Turčáni 2, Uhlíř 2. Rozhodčí: Kukeně – Doležal, Habásko. Vyloučení: 8:11. Využití: 2:0. Oslabení 1:0. Diváků 541.

Finálové utkání přineslo kvalitní a dramatický hokej se spoustou brankových příležitostí na obou stranách. Začátek zápasu lépe vyšel Skutči, jež vedla o tři branky. Lanškroun byl po celé utkání lepším týmem, ale střelecky se prosadil až v druhé polovině zápasu, zaslouženě vyhrál a získal prvenství v soutěži.
Miroslav Vicenec, trenér Lanškrouna: „Před zápasem jsem měl trochu rébus s brankáři. Jednička nám přijela těsně před utkáním takže jsem měl obavu, že bude studený a první minuty budou těžké. Bohužel se to potvrdilo. Hned ve třetí minutě jsme inkasovali ze střední vzdálenosti.
Prohrávali jsme o tři branky. O přestávce jsem přeházel sestavu a šance jsme si vytvořili. Ale buď nám to hokejku přeskočilo, nebo nerovnost ledu znemožnila zakončení. Díky přesilovkám jsme se dostali do zápasu a začaly nám tam padat i góly. Na našem vítězství mají velký podíl i fanoušci, kterých přišlo opravdu hodně a chtěl bych jim poděkovat.“