Ani proti vedoucímu celku krajského přeboru Třebová nezaváhala.

Česká Třebová – Polička

4:2 (0:1,4:0,0:1)

 

Z vítězství se sice radovali domácí, ale do vedení šli první hosté. Jen co Hrdlička vyřešil ošemetnou situaci u své pravé tyče, inkasoval po střele od modré a teči Boháčka a Polička byla rázem na koni.

Hned zkraje druhé třetiny vyrovnal z úniku Kvasnička. Nedlouho po něm si najel mezi kruhy Řehák a skóre obrátil na 2:1. Třetina snů pokračovala, když se skvěle orientoval před brankou Zajíček, který zvýšil na 3:1. Čtvrtou branku domácí vstřelili po nádherné kombinaci přesilovkové formace. Kličkou se uvolnil Kvasnička, přihrál za branku Šafářovi, kterému před branku sjel Lukáš Deml. Ten prostřelil brankáře Poličky a zvýšil na 4:1.

Třetí třetina začala očekávaným náporem Poličky. Vápeník po čtyřech minutách napálil puk do růžku třebovské branky a snížil na 2:4 s pohledu Poličky. Až zhruba do padesáté minuty svírali poličské kleště domácí obranu, ale ta si, i díky troše štěstí, vždy poradila. Polička se sice ještě v závěru pokoušela s nepříznivým stavem něco udělat, ale bojující domácí, podporováni skvělým publikem jim už nic nedovolili.