Svěřenci trenérů Svatoše a Krejzy zahráli bohužel ještě hůř než na ledě Moravské Třebové.

Chrudim B – Choceň 6:4

Luboš Krejza, asistent trenéra: „V první třetině jsme se dostali do vedení v 6. minutě, když Radim Hudousek našel před brankou Tomáše Zavřela, a ten vstřelil první branku utkání. Naše radost trvala jen chvilku. Vyrobili jsme chybu při rozehrávce a domácí hráč srovnal na 1:1.

Od začátku druhé třetiny jsme museli nechat několik hráčů sedět a hráli jsme na dvě pětky. Začátek byl výsledkem naší neschopnosti rozehrát puk ve vlastním obranném pásmu a domácí trestali dvěma slepenými brankami ve 22. a 23. minutě šli do vedení 3:1. Nám se podařilo snížit ve 26. minutě, kdy náš prapor pozvedl nejlepší hráč na hřišti Tomáš Zavřel, který jako správný kapitán opravdu bojoval a hrál s nasazením, i když se nedaří. Když v čase 27:00 srovnal stav na 3:3 Milan Fikejz, vypadalo to, že se konečně chytneme. Naše radost trvala opět jen okamžik. Domácí hráč obkroužil naši branku a přes nedůraz našich hráčů v pohodě vrátil vedení na stranu domácích. Když domácí zvýšili na rozdíl dvou branek byli jsme na ručník. V poslední minutě druhé třetiny nám vrátil naději svou první brankou mezi muži Ondra Škorpil, který snížil na 5:4.

Ve třetí třetině už chodilo na led jen posledních pár bojovníků, kteří měli ještě nějaké psychické síly se s nepříznivým vývojem poprat. Naši hráči se sice dostávali i do vyložených šancí, ale koncovka postrádala důraz, který ještě umocňovala obrovská domácí bojovnost. Domácí rozhodli zápas, když po dalším našem vlažném přistupování k hráčům soupeře zvýšili na 6:4. Zbraně jsme nesložili a vybojovali si v posledních dvou minutách přesilovou hru 5:3, kterou jsme vylepšili odvoláním gólmana. Velkou šanci jsme dostali na začátku poslední minuty, kdy jsme dostali výhodu trestného střílení. K nájezdu se postavil Držmíšek, který dokumentoval rozpoložení mužstva střelou, která ani nesměřovala do branky.