HOKEJ: Žamberk v poslední třetině přejel Řetovou

Orlickoústecko - /FOTOGALERIE/ Třinácté zápasy okresního hokejového přeboru žádný překapivý výsledek nenabídly.

10.2.2009

Dlouhoňovice vs. VoděradyFoto: David Silber

Verměřovice – Králíky 1:4 (1:2, 0:0, 0:2). Verměřovice sice načaly brankový účet zápasu už ve 4. min., ale poté už dávali branky pouze hosté. Dařilo se jim především proti třetímu domácímu útoku, který byl u tří inaksovaných gólů. Branky: Smejkal – Jak. Hlava, J. Hlava ml., Paulus, Šponar. Vyloučení: 5:10.

Řetová – Žamberk 0:8 (0:0, 0:3, 0:5). Vyrovnaný zápas se definitivně zlomil až v poslední dvacetiminutovce. Do té doby Řetová favoritovi statečně vzdorovala a především v první třetině zářil domácí brankář Vaněk. Ve druhé části ale Žamberk třemi góly domácí borce načal a ve třetí části už soupeře pěti brankami definitivně zlomil. Branky: Šlesingr 2, Habr, Flekr, Adámek, Brožek, Brožek, Vencl.
Semanín – Tisová 2:7

Voděrady – Dlouhoňovice 5:2 (2:0, 0:1, 3:1). Po druhé třetině, kterou téměř celou odehráli domácí jako přesilovku, byl stav 2:2. Šťastná trefa ve třetí třetině domácí uklidnila a zvítězili 5:2. Branky: Šigut 2, Němec, Šplíchal, Němec, L. Šeda – Macháček, Plundra. Vyloučení: 6:16, navíc hosté dvakrát TH a dvakrát OK.

10.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Omezení péče o pacienty v nemocnicích nehrozí

Zámecké svatební dny.

Veletrh nabídne vše, co potřebujete ke svatbě

Fotbalisty Pardubic prověří slovenský lídr

Pardubice - Před posledním zápasem skupiny už je jasno, že pardubičtí fotbalisté finálovou účast z minulého ročníku Tipsport ligy nezopakují. Po prohrách s Brnem a Znojmem je na závěr čeká Skalica, lídr druhé slovenské ligy. Hraje se v sobotu od 13 hodin v brněnském areálu VUT.

Martin Faltejsek: Chtěl jsem si stačit sám i v roli modela

Lanškroun /ROZHOVOR/ - Autoportrét ve vodě, sněhu, snímky z okolí Lanškrouna i fotografie pro módní časopis Elle. Martin Faltejsek z Lanškrouna třikrát vyhrál Czech Press Photo a právě v sobotu zahájí v lanškrounském muzeu svoji první výstavu v rodném městě. Autoportréty a fotografie pořízené v Lanškrouně a okolí - Stav beztíže.

Konec týdne: mrtvá labuť i spadlé stromy

Orlickoústecko - Kalamita opadla, Frederick „jen“ polámal pár stromů.

Husa bez provázku a výcvik lavinových psů: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 18. a 19. ledna 2018.