Č. Třebová – Semechnice 3:4 (1:1, 1:0, 1:3).

Hosté byli pořádně nažhavení a hned v úvodu několikrát provětrali domácího brankáře Ehren〜bergera. Do vedení však šli domácí. Od modré se v 8. trefil přesně M. Morkes a Lokomotiva vedla. Nutno dodat, že ne na dlouho.

V přesilovce mířil přesně do růžku branky Čišecký a srovnal. Ve druhé třetině měla Třebová několik slibných šancí a ke své škodě využila pouze jedinou, když skóroval ve 39. min. Teplý. Po nástupu z kabin se domácí nestačili divit. Po necelých čtyřech minutách Semechnice skóre otočila. Dohovi se podařilo ještě po spolupráci s Teplým vyrovnat, ovšem poslední slovo měl necelou minut před koncem Frýda – 3:4.

Fakta – branky: 8. M. Morkes, 39. Teplý, 57. Doha – 13. Čišecký, 43. Gábor, 44. Schejbal, 60. Frýda. Rozhodčí: Rulíček – Hájek, Teplý. Vyloučení: 4:6, navíc Gois 5 + OK a Rejchrt 10 OT (oba Sem.). Využití: 0:1. Diváci: 413. Česká Třebová: Ehrenberger – Stanek, T. Řehák, Jícha, T. Chadima, Zeman, M. Morkes, od 21. Rybka – Doha, Kvasnička, L. Deml – Váně, Bačík, Voříšek – M. Chadima, Teplý, V. Deml.
Stanislav Mečiar, trenér Č. Třebové: „Soupeře jsme trochu podcenili a kluci nehráli, co měli. Šance jsme sice měli, jenže vyhrává ten, kdo dělá méně chyb a my jsme to tentokrát nebyli. Mrzí nás, že jsme přišli o první místo, ale ještě víc mi je líto, že jsme prohráli na našem hřišti.“
(ry, re)