Česká Třebová – Semechnice 3:2 (2:1, 1:0, 0:1). Z nenápadné akce šly jako první do vedení Semechnice. Když máte Demla, je to super, pokud máte ale dva, je to k nezaplacení, mnou si ruce nejspíš ve Třebové. Po trefách obou bratří Česká Třebová skóre otočila. Třetí gól zaznamenali domácí po přispění nové posily. Otakar Janecký ml. našel Kvasničku, ten dal na Pešinu a bylo to 3:1. Ehl sice snížil na 3:2, ale na víc se již hosté nezmohli. Na tribunu putoval ještě domácí kouč Mečiar, který nelibě nesl zvláštní počty rozhodčího Najmana, jenž neumožnil návrat hráči z trestné lavice. Fakta – branky: 16. V. Deml, 16. L. Deml, 35. Pešina – 11. Pavlík, 45. Ehl. Rozhodčí: Najman – Huryta, Buček. Vyloučení: 4:9, navíc Ryšavý 10 minut OT, Schejbal na 5 + OK. Využití: 0:1. Diváci: 406. Česká Třebová: Hrdlička – T. Chadima, R. Morkes, Stanek, Šafář, Zeman, M. Morkes – L. Deml, Kvasnička, Váně – Voříšek, Pešina, Janecký – Steinmetz, Teplý, V. Deml.

Stanislav Mečiar, trenér České Třebové: „Neodehráli jsme příliš dobrý zápas. Kluci si mysleli, že Semechnice budou jednoduchý soupeř. Poslední dobou se nám ostatně celkem daří, jenom v Chocni jsme vlastními chybami prohráli.

Na rozhodčího si stěžovat nemohu, ale ta chvíle, po které jsem byl vyhozen na tribunu, byla jeho chyba. Chtěl jsem se zeptat, proč situaci vyřešil, jak vyřešil. Jenže tento sudí se s nikým nebaví, tak mě vykázal. Byla hloupost, že jsem se nechal vyloučit, ale rozhodčí měl komunikovat. Mohli jsme dostat kvůli jeho chybě v oslabení tří proti pěti gól na 3:3.“

Lanškroun – Choceň B 8:4 (4:2, 2:0, 2:2). Fakta – branky: 7., 19. a 47. Langr, 10. Jurka, 12. Doha, 30. Kilčický, 36. Hank , 47. Konečný – 10. a 18. Černý, 49. Růžička, 52. Peška. Rozhodčí: Mergl – Jandík, Kobr. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Diváci: 185. HC Choceň B: Vyčítal – Příhoda, T. Růžička, Horáček, Peška, Černý, Hašek, Ropek, B. Jetmar, Smutek, Švec.

Miroslav Vicenec, trenér Lanškrouna: „Choceň přijela s mladým týmem, navíc se nám na ni poslední dobou daří, takže jsme si věřili, což bylo důležité. Do naší sestavy se vrátil po delší pauze Langr, který naši hru uklidnil. Vytvářeli jsme si od začátku docela dost šancí a navíc nám opět výborně zachytal Toman. Vysoká porážka je pro Choceň krutá.“