HC Choceň B – HC Svitavy 9:2 (3:1, 4:1, 2:0). Choceň odčinila minulou vysokou porážku, kdy ve Skutči utrpěla debakl 5:13. Svitavy však patří do kategorie snadnějších soupeřů, protože mají problémy s domácím ledem. Fakta – branky Chocně: Štorek 2, Schejbal, Smutek, Kubišta, Adámek, Dostál, Švec, A. Vích. Rozhodčí: Veselý – Kolář, Jandík. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 50.

Choceň B: Mazal – Adámek, Štorek, Příhoda, Smutek, Dostál, O. Škorpil, Ropek, Opařil, Jelínek, Teplý, Michálek, Schejbal, Švec, A. Vích, V. Šeda, Kubišta.

HC Česká Třebová – HC Polička 2:4 (0:0, 1:1, 1:3). Po opatrné první třetině se hned zkraje druhé trefil Pešina a dostal Třebovou do vedení. Domácí mohli vítězství pojistit, jenže za neproměněnou přesilovku pět na tři, která trvala více jak tři minuty, přišel trest v podobě vyrovnání Kubáta. Poslední část byla v režii hostí. Za devět minut dali tři branky a bylo hotovo, Pešina už pouze snižoval na konečných 2:4. Fakta – branky: Pešina 2 – Vápeník 2, Kubát, Husák. Rozhodčí: Mergl – Teplý, Budínský. Vyloučení: 10:8. Využití: 0:1. Diváci: 505.

Česká Třebová: Hrdlička (45. Ehrenberger) – T. Řehák, Stanek, B. Řehák, R. Morkes, Zeman, M. Morkes – Pešina, Kvasnička, V. Deml – Voříšek, Bačík, Špička – Steinmetz, Teplý, Šafář.

Stanislav Mečiar, trenér Č. Třebové: „Polička dokonale využívala našich chyb a trestala je brankami. Mohu soupeři jenom gratulovat. Rozhodující byla naše promarněná dlouhá přesilovka pět na tři. Třikrát jsme mohli dávat gól do prázdné brány. Měli jsme ale i jiné šance, nedokázali jsme je proměnit.“

HC Čestice – Orli Lanškroun 3:4 sn (3:1, 0:1, 0:1). Lanškroun jde po nepovedeném úvodu soutěže bodově nahoru. Dokázal smazat náskok Čestic po první třetině a utkání dovedl až k nájezdům. V nich rozhodl o bonusovém bodu pro Orly proměněnou penaltou Hank. Fakta – branky Lanškrouna: Doha 2, Hank, rozhodující nájezd Hank.

Orli Lanškroun: Toman – T. Pachl, Jirků, Kollert, Jurka, Motl – Doha, Kotoulek, Hank, Bednář, Tichý, Stránský, Novák, Janků.