HC Choceň B – TJ Orli Lanškroun 6:5 pp (0:1, 4:2, 1:2). Fakta – branky a asistence: 22. Švec (Ropek), 25. Šedivý (Ropek), 33. A. Vích (Adámek), 34. Pokorný (Šeda), 49. Pokorný (Šeda), 62. J. Vích (Schejbal) – 8. Tichý (Bednář), 31. Skalický (Bednář), 33. Novák (Kolkop, Kollert), 44. Pachl (Kotoulek, Bednář), 60. Hank. Rozhodčí: Sedlák – Vašátko, Mutálek. Vyloučení: 7:8, navíc Švec (Ch) 10 minut OT. Využití 2:2. Oslabení 1:1. Diváci: 45.
HC Choceň B: Leníček – Veselý, Šedivý, Adámek, J. Vích, Štorek, Příhoda, Smutek, Ropek, Opařil, Teplý, A. Vích, Schejbal, Kadoch, Šeda, Švec, Pokorný. TJ Orli Lanškroun: Krbúšík – Jirků, Novák, Hajtmar, Motl, Janků, Kotoulek, Hank, Doha, Tichý, Bednář, Skalický, Pachl, Resler, Kollert, Kolkop.
Miroslav Vicenec, trenér Lanškrouna: „Do Chocně jsme odjížděli s tím, že chceme odčinit domácí neúspěšné utkání s Poličkou.

Utkání nepobralo příliš hokejové krásy, spíše se bojovalo o každý kousek ledu. První třetina se odehrála převážně v režii Chocně, kde jsme díky Krbúšikovi odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením. Po dvou třetinách na tom byli lépe domácí. Do třetí jsme nastupovali s tím zbytečně neinkasovat a vyvarovat se zbytečných individuálních chyb což se nám povedlo. V posledních sekundách se navíc Hankovi při našem dvojnásobném oslabení povedlo vyrovnat po chybě domácí obrany na 5:5. V prodloužení Choceň přesilovku využila. Velký dík patří všem hráčům, především však Krbúšikovi v brance, který nás zejména v první třetině podržel.“

Sokol Semechnice – HC Česká Třebová 2:4 (2:3, 0:1, 0:0). Fakta – branky: 2. Pavlík, 19. Frýda – 9. Váně, 9. R. Morkes, 12. L. Deml, 32. Pešina. Rozhodčí: Řezníček. Vyloučení: 7:13. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 80.
HC Česká Třebová: Hrdlička – T. Chadima, M. Morkes, Zeman, R. Morkes, Šafář – L. Deml, Kvasnička, Váně, V. Deml, Pešina, Bačík, Steinmetz, Špička, Teplý.

Stanislav Mečiar, trenér České Třebové: „Mužstvo chválím za bojovnost a nasazení. Mrzí mě, že jsme se nechali příliš často vylučovat, zkušenější a kvalitnější soupeř by toho dokázal zřejmě využít. Stále ještě hrajeme nedisciplinovaně dozadu.“