Hlasování končí v pondělí v 10.00 dopoledne!

HC Česká Třebová
www.hokej–ceskatrebova.cz
Česká Třebová má nejlepší zimní stadion v okrese a k němu se přidávají i kvalitní stránky. K úplné spokojenosti chybí snad jenom postup do krajské ligy.
Stránky mají moderní design, jsou pravidelně aktualizované a přehledné. Redaktor Vladimír Vaněk se rozhodně nefláká a podává čerstvé informace, každý zápas A týmu navíc doplní hodnocením trenéra Mečiara.
Skvělý nápad je i blok krátkých zpráv vpravo. Co se ale moc nepovedlo, je chat pro fanoušky. Pokud používáte prohlížeč Mozila máte smůlu, nenačte se vám.
Zbytečné je i hodnocení článků. Známkování článku je pod úroveň autora, lepší by spíš byl údaj o návštěvnosti článku. Stránka s odkazy vypadá úplně stejně jako u déle fungující Chocně. Je to náhoda, nebo ji někdo obšlehl?
+ vzhled, aktuálnost, kalendář
– fanouškovské fórum
Známka: 1-

HC Choceň
www.hcchocen.cz
Stránky jsou velice jednoduché, možná až moc, ale na druhou stranu přehledné. V těchto dnech dochází k oblékání do moderního hávu a nutno dodat, v konkurenci České Třebové je to potřeba.
V módě je vodorovné menu, na které to vypadá, že Choceň postupně přechází. Zatím ale funguje pouze staré svislé. Kvalitně jsou udělané soupisky jednotlivých týmů. Stránky ale zatím postrádají fotografie, samotné texty jsou málo.
Administrátor Jan Hlinčík píše pravidelné referáty o zápasech A týmu, k juniorům dává alespoň zápasová fakta, ale v nižších kategoriích jsou k mání už jenom výsledky.
Zatím chybí zmínka o historii. V novém menu je ale složka kronika, takže možná bude lépe. Nedůvěryhodné jsou také statistiky plus/ minus. Jsou totiž započítávány i s přesilovkami a oslabeními
+ články ze zápasů, přehlednost
– absence fotografií, chybí statistiky u mládeže
Známka: 3

HC Lanškroun
www.hokejlan.cz
Hokejisté Lanškrouna mají krásné nové dynamické logo. Jenže není vůbec využité. Stránky by klidně mohly být v duchu orla víc dravé a agresivní. Vzhled působí dost mrtvě.
Na úvodní straně jsou dvě aktuality. Pozvánka na zápas a článek o hokejovém kempu. Ten se ale konal v červenci. Co se však povedlo, je nápad doplnit soupisku i různými zajímavostmi. Schválně, víte o tom, že za Lanškroun hraje vicemistr světa v jachtingu? Jen je škoda, že tato kolonka u většiny hráčů chybí.
Podrobnosti ze zápasů mužů se dají najít jenom podle hesla – hledej, šmudlo. Grafiku stránek by stálo za to překopat. Když červený orel, tak červená s černou by měly dominovat. Úplně od věci by nebylo dávat referáty ze zápasů na hlavní stranu a držet je tam až do dalšího zápasu.
+ krásný orel vlevo nahoře
– chybí kanadské bodování, nejde diskutovat pod články, web nenabízí příliš informací
Známka: 4

HC Dlouhoňovice
www.hcdlouhonovice.cz
Hrají nejnižší hokejovou soutěž, ale stránky jsou luxusní. V horní liště vypadá dobře připomenutí, kolikrát a v jakých letech se Dlouhoňovice staly přeborníkem okresu, jen ta černá, která rámuje menu, vypadá trochu pohřebně…
Velkou výhodou stránek jsou kvalitní fotografie Davida Silbera, fotit hokej umí a posouvá stránky na vyšší úroveň. Atraktivně vypadají statistiky pod referáty ze zápasů. V přehledné tabulce jsou body, trestné minuty…
U soupisky nechybí portréty, jen je těžké pochopit, co znamenají čísla okolo stovky za jmény. Kdyby šlo o PC hru NHL, tak bychom řekli, že jde o OV, hodnoty, podle kterých se posuzuje, jak jsou hráči dobří, ale ve skutečnosti těžko hádat.
Fórum by se také mohlo jmenovat fórum a ne návštěvní kniha, to je ale jenom detail.
+ fotogalerie, referáty a statistiky ze zápasu
– záhadná čísla v soupisce, chybí historie a celkové statistiky ve všech zápasech
Známka: 2

HC Králíky
www.ledhokejkra.estranky.cz
Hvězdičky, střídání barev a velikosti písma, to je trochu jako kdyby stránky dělal nějaký sedmák. Web je hodně chaotický a přehlednost rozhodně není jeho silná stránka.
Nebylo by špatné dát dohromady soupisku týmu a vést si statistiky. Celkový dojem však zvedá multimediální složka stránek. Historické fotografie nemají chybu, kvalitní jsou ale i zápasové fotografie. Atraktivní je i nápad s několika fotkami z kabiny a autobusu. Díky fotkám se Králíky dostaly v našem hodnocení před Lanškroun, i když mají mizernou grafiku, a do těsného závěsu za Choceň.
Kvůli historickým fotografiím návštěvu webu vřele doporučujeme!
+ Králíky jsou na webu, fotogalerie ze zápasů, krásná upoutávka na uplynulý víkendový zápas v podobě billboardu
– jsme titulováni jako Orlické noviny – neodpustitelné :-), střídání barev a velikost písma, chybí soupiska
Známka: 3-

Hlasování o FOTBALOVÝ web ZDE

Hlasování o SPORTOVNÍ web ZDE