Stále v tréninku. Svěřenci trenéra Václava Baďoučka jsou během play off stále připraveni nastoupit za hlavní tým. Důkazem je i představení Daniela Rákose v posledním střetnutí s Olomoucí, kdy byl jedním ze strůjců důležitého vítězství. 

Při náročném tréninkovém programu si Dynamo B vyzkouší i zápas s účastníkem Tipsport Extraligy. Na domácí půdě v enteria areně se ve čtvrtek od 18.00 představí proti Jágrovu Kladnu. To čeká náročné období, kdy bude v baráži bojovat o extraligovou příslušnosti i pro příští rok. 

Pardubičtí hokejisté si tak vyzkouší mimo tréninkových jednotek i zápasovou praxi a to rovnou proti zkušeným borcům, kteří mají zkušenosti nejen z české ligy, ale také NHL.

„Potřebujeme, aby hráči byli rozehraní a připravení kdykoliv naskočit za A tým. Naskytl se nám ideální soupeř z extraligy, který nás skvěle prověří. Je lepší si zahrát zápas, než stále jenom trénovat. Pro hráče je navíc lákadlo, že si mohou zahrát proti týmu s tak špičkovými hráči, jako jsou Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec," popisoval před utkáním sportovní manažer týmu Tomáš Rolinek.

V brance Dynama se po delší pauze se zraněním ruky objeví Dominik Frodl, který je v A týmu neustále připravený nastoupit místo Roman Willa.

„Upřímně už se nemohu dočkat. Samozřejmě chceme vyhrát, ale pro mě je stěžejní zejména to, že budu znovu v bráně proti extraligovému týmu," těší se šestadvacetiletý brankář.

Také on připomíná, že utkání s Kladnem může být pro fanoušky atraktivním zkrácením čekání na semifinále pardubického A týmu.

„Myslím si, že pro lidi může být utkání a to, že by mohl nastoupit Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec, skvělým lákadlem."

Atraktivní utkání se bude konat již zítra ve čtvrtek od 18. hodin v enteria areně.