Nebýt alespoň dvou dorostenců, Spartak by k utkání vůbec neodcestoval. Není nikterak těžké odhadnout, jak zápas dopadl. Slovan vyhrál 7:1.

„Je až neuvěřitelné, s jakou laxností někteří hráči plní, nebo spíše neplní své povinnosti vůči klubu. Nebýt dvou dorostenců, díky kterým Choceň nastoupila do zápasu v minimálním povoleném počtu hráčů, skončilo by utkání kontumací v domácí prospěch. Vedení k tomuto zaujme zcela jistě jasné a tvrdé stanovisko! Při pohledu na soupisku bylo o osudu zápasu rozhodnuto předem. Klukům, kteří poctivě oddřeli celých šedesát minut, patří velký dík. Protože Spartak dohrával v devíti, některým hráčům se vyšplhal ice time ve třetině na úctyhodných třináct minut. Čestný úspěch zaznamenal v tu chvíli vyrovnávací brankou Jan Krejza za asistence Pavla Prachaře. Je potřeba vyzdvihnout výkon obou našich gólmanů, poněvadž neměli lehkou pozici a oba si na své konto připsali chycené trestné střílení,“ láteřil pro klubový web manažer Dušan Přikryl.

Přístup by měli hráči Spartaku urychleně změnit, protože v sobotu 27. ledna je čeká zápas pod širým nebem v Žamberku.

Moravská Třebová - Choceň 7:1

Fakta – branky: 5. Augustin (Řehulka, Prokop), 15. Pavlovský (Kobza, Faltus), 17. Čikl (Faltus, Augustin), 26. Pavlovský (Kobza), 40. Faltus (Augustin, Kovařík), 42. Langr (Augustin, Kobza), 44. Kovařík – 13. Krejza (Prachař). Rozhodčí: Barek – Rulíček, Kolář. Vyloučení: 5:4, navíc Fibrich (MT) 10 min. OT. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 286. Třetiny: 3:1, 2:0, 2:0.
HC Slovan Moravská Třebová: Vlach – Pokorný, Hradil, Bednařík, Kovařík – Kobza, Faltus, Langr, Augustin, Řehulka, Fibrich, Prokop, Schneider, Muselík, Čikl, Pavlovský.
HC Spartak Choceň: Zelený, od 31. min. Joska – Vacek, Dvořák, Březka, Solnička – Prachař, Krejza, Hricuš, M. Pilař, Gregar, Lichtag.   (bed, při)