V I. B třídě se fotbalistům Libchav ani České Třebové B moc nedařilo.

Libchavy – Polička B 1:1
Počasí nadchlo, fotbal už tolik ne. Po vyrovnaném začátku domácí získali převahu jejich tři šance však zůstaly nevyužity. Všechny měl na svědomí aktivní Martinák. Dvě sám zahodil a do třetí přihrával Kopfšteinovi, kterému scházely milimetry, aby hlavou na centr dosáhl.
Do druhého poločasu nastoupili domácí borci s odhodláním vstřelit branku. To se jim povedlo v 60. minutě, kdy předvedl pěknou individuální akci Kopfštein, který pronikl po pravé straně a předložil přihrávku Bartošovi, ten už střílel do prázdné branky. Jenže radost zhatila Libchavám okamžitá odpověď hostí. Hlavičkářský golem Zaal vyhrál souboj, míč předložil Kučerovi, jenž vyrovnal na konečných 1:1. Fakta – branky: 60. Bartoš – 63. Kučera. Rozhodčí: Halda. ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 0:0.

Vladimír Havel, trenér Libchav: „Měli jsme sice mírnou převahu, ale především v první půli se nám nedařilo vypracované šance proměňovat. Postrádal jsem i důraz v zakončení. Ve druhé půli jsme to zlepšili, vstřelili jsme branku, jenže jsme po hloupé chybě okamžitě inkasovali. Remíza je pro nás v domácím prostředí ztráta.“

Pomezí – Č. Třebová B 4:1
Domácí začali velkým náporem, ve 4. minutě krásně hlavičkoval po rohu Drobný, po čtvrthodině zvyšoval na 2:0 Mitáš. Hosté sice postupně hru v poli vyrovnali, ale nástup do druhé půle znovu vyšel Pomezí a osamocený Nespěšný přidal třetí zásah. Na korekci hostů, kteří dohrávali v deseti, odpověděl pět minut před koncem střídající Bouška. Fakta – branky: 4. Drobný, 15. Mitáš, 65. Nespěšný, 85. Bouška – 70. Voleský. Rozhodčí: Nekvinda, ŽK 0:2, ČK 0:1 (Hurt), diváků 120, poločas: 2:0.

(ry, ha)