Chotěboř – Choceň 7:1 (3:0, 1:1, 3:0)
Fakta – branky a nahrávky: 4. Kadlec, 7. Eis (Vácha), 13. Dvořák (Eis), 36. Svoboda, 47. Heřmanský (Eis), 52. Petr Mašek (Hajšman, Piskač), 57. Krejčí (Petr Mašek) – 35. Král (Kousalík, L. Pilař). Rozhodčí: Veselý – Kalus, Sokol. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 100. Stav série: 1:1.
HC Chotěboř: Pešek – Kadlec, Ludvík, Krejčí, Vácha, Heřmanský, Kopecký – Eis, Kašpar, Havel, Dvořák, Piskač, Svoboda, Patrik Mašek, Hajšman, Činčila, Petr Mašek.
HC Spartak Choceň: Sajdl, od 13. min. Bernart – Novák, Jehlička, Kousalík, Pochobradský, L. Pilař, Vacek – Křečan, T. Prachař, M. Pilař, Velinský, Knytl, Lichtag, Král.

Choceň – Po hladké výhře 7:1 v prvním utkání se Choceň ukolébala. Její výkon v neděli byl jako den a noc. A výsledek hovoří za vše. Porážka v Chotěboři 1:7. Tvrdý direkt, ale Spartak si jej vysloužil svým přístupem.
Po třinácti minutách už to bylo z jeho pohledu 0:3. Dost toho měl i gólman Sajdl. Vzal si láhev s pitím a opustil „klec". Místo přepustil Bernartovi, který do konce třetiny čisté konto uhájil. Brankáře Chotěboře připravil o nulu Král v 35. minutě. Byl to jediný zásah Spartaku v zápase. Poté už dávali branky pouze hráči domácího celku. Po čtvrtém gólů Svobody už bylo hotovo. Třetí třetina už se hrála jen z povinnosti. Nějaké šance si hosté vytvořili, jenže góly padaly na opačné straně. Za stavu 1:1 na zápasy se rozhodne ve středu na stadionu Chocně. Utkání začíná v 18.30 hodin.